Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Neked melyik a kedvenc évszakod és miért? fórum

Neked melyik a kedvenc évszakod és miért? (beszélgetős fórum)


2017. nov. 4. 11:55

Mindegyik jó valamiért.

De a telet, a hideget, sötét délutánokat nehezen bírom.

Ezért felüdülés a tavasz.

Gyönyörű az ősz a színei miatt, a tikkasztó nyár után a friss levegőjével,pulcsis napsütés.

Jön a tél a fagyos némaságával, ropogó hó, karácsony...

Minden szép, csak megfelelő szemüveg kell.

2017. nov. 4. 11:52
A nyár eleje, amikor még nincs az a nagy kánikula.A tél is, amikor szép, havas. De már egyik változat se gyakori.
2017. nov. 4. 11:09

Akkor is ér, ha azt mondom: nincs kedvenc? :)


Mindegyiknek megvan a maga szépsége.


Újabban a nyár az, amit akkor tudnék igazán értékelni, ha tartósan 24 fok lenne.

A telet meg akkor szeretném, ha jórészt havas lenne, szikrázó napsütéssel.


Más kívánságom nincs. :)

2017. jan. 20. 18:56
Az ősz és a tavasz. Mert nincs túl meleg, és túl hideg sincs.
2017. jan. 20. 18:51
nyár
22. ina87
2017. jan. 20. 18:17
tél azért mert jobban tűröm a hideget valamint az össz olyankor jön el a pihenés időszak
2017. jan. 18. 20:31
Nyar
2017. jan. 18. 20:26
A nyár, mivel nagyon szeretem a meleget. Nem kell annyi göncöt felvenni magunkra, elég egy szál semmiben lenni.
2011. okt. 28. 13:22
tavasz,mert a nyar nagyon meleg itt nalunk au-ban.
2011. szept. 15. 13:09

ősz vége és a tél (November, December, Január)

mert én kifejezetten szeretem amikor már korán sötét van, nagyon hangulatos szerintem hogy pl bemegyek a plázába négykor és amikor kijövök már sötét van.

és imádom a havat :)) tehát ez az őszi nyár nem jön be :/

2009. szept. 30. 11:27
Jav. Karácsony
2009. szept. 30. 11:27
A tél a kedvencem, de csak akkor amikor igazán van hó. Az a kimondottan friss, ropogós, amit nem szórtak tele melasszal/sóval. Ami sajnos itt városban elég ritka, hogy nem sózzák. A legszebb emlékem amikor pár éve fekete Krácsony készült, de mire elérkezett a Szenteste, elkezdett szakadni a hó. :-) Nagyon szép volt, az egyik legszebb téli emlékem a Karácsonyról. :-) Aztán este lementünk szánkózni és hó-angyalt csinálni. :-) Azóta sem volt ilyen sajnos, de talán majd az idén.. A Kisfiamnak utoljára akkor volt igazán nagy hóban élménye, amikor született, márciusban, 3.5 éve.. De talán az idén megmutathatom Neki mennyire jó amikor a hó nem latyakos, hanem lehet nagyokat siklani-szánkózni! :-) A nyarat meg azért, mert csoki barnák leszünk hamar, szoli nélkül, és strandolhatunk, amennyit csak jól esik. :-)
2009. szept. 30. 11:17
Imádom az őszt és utána a tél:)Olyan jó, hogy korán sötétedik, otthon a meleg lakásba bevackolni magunkat egy jó film elé:)
14. Bcicus
2009. szept. 30. 11:15
Tél. Imádom. A melegszobából nézni a kinti hideg időt,egy meleg teával a kezemben a párom karjaiban. Meg imádok síelni és lent játszani a kutyákkal a hóban.
13. kiscsirke (válaszként erre: 9. - Sutoczkine)
2009. szept. 30. 11:04
detto
12. kenzol
2009. szept. 30. 09:29

szeretem a telet,mert ha nagyon hideg van akkor korcsolyázunk és persze a karácsony

szeretem a nyarat,mert akkor sokat járunk strandra

DE a kedvencem a tavasz és az ősz,akkor változik minden,isteni illatok vannak a levegőben és az időjárás is elviselhető :)

11. Tina82
2009. szept. 30. 09:23
Nekem a tavasz, mert akkor csodálatos, ahogy rügyeznek a fák, és jönnek az illatos virágok fákon, a réteken, csodás és még nincs az a nagy meleg.
10. vvicus
2009. szept. 30. 09:22
Én minden évszakot egyformán szeretek, mindegyiknek megvan a maga szépsége. Az évszakváltásokat meg kifejezetten szeretem.
2009. szept. 30. 09:22
Én pont fordítva, gyerekként a nyarat szerettem.
2009. szept. 30. 09:21
Az ősz és a tél. Az ősz azért, mert imádom a színeit. A tél azért, mert imádom a hóesést a készülődést az ünnepekre, a sütőtököt, a disznótort.
2009. szept. 30. 09:17
Igen,hát ez is érdekes mert gyerekként a telet imádtam.A havat,hógolyózást,szánkózást és mindig nagyon vártam a karácsonyt.Már nem.
2009. szept. 30. 09:15

Tavasz és nyár!

tavasz mert:kellemes és szép

nyár mert:imádom a forróságot ás ahogy perzseli a nap a bőröm és mert szikrázik a napsütés és forró a szellő is!

2009. szept. 30. 09:14
Tavasz és a nyár.Imádom a napsütést és a meleget.Teljesen más a hangulatom mint pl ebben a pocsék időben.
2009. szept. 30. 09:13
A tavasz, mert ez az újrakezdés évszaka:)
2009. szept. 30. 09:10

Az ősz. Az az ősz, amikor még a hideg nem csíp, csak reggel, színes a világ a levelektől. Jó a levegő. Nekem mindig ekkor történt valami romantikus is. Ekkor jöttem össze a párommal pl.

Na és persze novemberi vagyok...

2009. szept. 30. 09:07
A tél!Imádom a telet!Olyankor kicsit lelassítok!Szeretek a jó meleg szobában,egy jó meleg tea mellet,az ágyban olvasgatni! hmmmm :))))
2009. szept. 30. 09:04
nekem az ősz,mivel már megfigyeltem,hogy ebbe az időszakban mindig nagyon új dolgok történnek velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook