Neked is küldtek ki régen(10-20 éve) eladott autóra súlyadó fizetési kötelezettséget? szavazás
(erre név nélkül szavazhatsz)
Igen és el tudtam intézni
10
Igen de be kellett fizetnem
3
Nem
138
Akkoriban nem volt autóm
58
Ezt a szavazást kihagyom!
44
Szavazatok száma: 209 | Kiírta: dunhill, 2015. márc. 30. 17:38
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
254 szavazat
241 szavazat
Hányszor vagy beteg egy évben? (név nélkül)
248 szavazat
202 szavazat
277 szavazat
252 szavazat
Hány éves korodban hagytad abba az autóvezetést? (név nélkül)
235 szavazat
Fiú gyerek (10 év) esetében (név nélkül)
138 szavazat
Szoktál varratni? (név nélkül)
266 szavazat
209 szavazat
123 szavazat
226 szavazat
239 szavazat
Hogyan viszonyulsz a piros színhez? (név nélkül)
241 szavazat
Nyertél már kaparós sorsjegyen? (név nélkül)
268 szavazat
Véleményed szerint, ma Magyarországon az alkalmazott dolgozók ha van lehetőségük, lopnak a munkahelyükön? (név nélkül)
250 szavazat
217 szavazat
251 szavazat
246 szavazat
236 szavazat
141 szavazat
Ha volt esküvőd, fogytál előtte az izgalomtól? (név nélkül)
238 szavazat
166 szavazat
202 szavazat
216 szavazat
További szavazások (38.450 db)