Utazol a hármas metrón? szavazás
Nem szoktam.
179
Muszáj utaznom és félek, mikor gyullad ki, mikor ragad az alagútban, mikor omlik a szerelvényre valami
5
Én már más közlekedési eszközt választottam helyette, mert aggódom a műszaki állapota miatt.
2
Nem aggódom, biztos nem engednék közlekedni, ha valami komolyabb gond lenne, az emberek élete nem játék.
26
Vegyes érzelmekkel szállok fel rá, felsóhajtok, ha a célállomásra épségben érkezem meg.
19
Inkább gyalog megyek.
5
Ezt a szavazást kihagyom!
34
Szavazatok száma: 236 | Kiírta: 9b10f3d7ff, 2015. márc. 30. 16:41
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
260 szavazat
251 szavazat
238 szavazat
265 szavazat
Hogyan viszonyulsz a piros színhez? (név nélkül)
241 szavazat
Fiú gyerek (10 év) esetében (név nélkül)
138 szavazat
A szex az életedben.... (név nélkül)
253 szavazat
246 szavazat
259 szavazat
294 szavazat
277 szavazat
227 szavazat
202 szavazat
Ha 1=5, 2=25, 3=325, 4=4325, 5=? (név nélkül)
168 szavazat
243 szavazat
252 szavazat
269 szavazat
Tudod mit jelent a delírium tremens (DT)? (név nélkül)
260 szavazat
223 szavazat
141 szavazat
Ha volt esküvőd, fogytál előtte az izgalomtól? (név nélkül)
238 szavazat
238 szavazat
209 szavazat
252 szavazat
További szavazások (38.450 db)