Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » NEGYEDIK pénzdíjas fogyiverseny indul június 7-től (bárkinek) fórum

NEGYEDIK pénzdíjas fogyiverseny indul június 7-től (bárkinek) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
938. henkoki (válaszként erre: 934. - Bbibe)
2010. aug. 1. 13:39
Na ezzel én is így vagyok, ez gáz az biztos. Meg este is tök idegesítő, hogy már aludnék, de nem tudok, mert még 2-3* ki kell mennem pisilni. De hát valamit valamiért...
937. henkoki (válaszként erre: 935. - Githaj)
2010. aug. 1. 13:37
Hmmm, megfontolandó. Mindenesetre megvizsgálom a cipőimet.
936. githaj (válaszként erre: 935. - Githaj)
2010. aug. 1. 13:01
....tartásoddal van a baj hanem....
935. githaj (válaszként erre: 927. - Henkoki)
2010. aug. 1. 13:01
Nem a tartásoddal van a hanem a cipoddel. Én pár éve csináltam magamnak szandálból papucsot, természetesen nem volt lapossarkú. Egy ido után fájt a derekem a forgóim és nem tudtam az egészet mire vélni mert nekem ilyen fájdalmaim soha nem voltak. Aztán elmentem furdobe 2 hétre, vittem más papucsot és a derekam a lábam meggyógyultak. Hazajottem, és pár nap után újra fájdalmaim voltak. Akkor kezdtem gondolkodni mi is lehet az ok és rájottem, hogy amit nem használtam 100 % a furdoben az a szandálbol lett papucs volt. Nem is a magas sarokkal van a baj, hanem ahol a sarkad érinti a cipot és ott valahol nyomást gyakorol a sarkadra, rosszul osztodik a súly. Azóta csak olyan szadált veszek, amit a teljes sarkam érint.
934. bbibe (válaszként erre: 931. - Henkoki)
2010. aug. 1. 12:50
Igen, ezt én is észrevettem!!!! Csak nekem egy problémám van a sok ivással, ha elmegyek otthonról és iszok, mint a gödény akkor attól félek, hogy rövid időn belül nem találok wc-t és bepisilek! :DDD
933. bbibe (válaszként erre: 930. - Henkoki)
2010. aug. 1. 12:47
Nagyon szívesen a segítséget! És köszönöm szépen a részvétet!
932. b6fa679feb (válaszként erre: 931. - Henkoki)
2010. aug. 1. 10:59
Erről a dologról már hallottam és úgy magyarázták, hogy az ivással is úgy vagyunk, mint az evéssel, ha keveset eszünk akkor elkezdünk tartalékolni. Ha kevesebb vizet iszunk, mint szoktunk, akkor gyakorlatilag nem ürül ki úgy, mint addig és a súlyunk is többet mutat. Nem orvos mondta, nem 100%, de logikusnak tűnik:)
931. henkoki
2010. aug. 1. 10:02

Észrevettem valamit a fogyásommal kapcsolatban és megosztanám veletek.

Az elejétől kezdve nagyon odafigyeltem, hogy sok vizet igyak és úgy saccperköbö napi 4 literre lőttem be az adagomat (minél nagyobb a súly, annál többet kell inni - ezért gondoltam, mivel kb 50-60 kiló :-SSS volt a feleslegem, vagyis még EGY TELJES EMBER vízmennyiségét kell megigyam. Tehát 2*2 litert egy nap). Nem is volt gond, naponta 2* töltöttem a 2 literes flakont, és jöttömben-mentemben mindig ittam is belőle, hogy tartsam magam a kitűzött célhoz. De mostanában volt olyan nem is egyszer, hogy el kellett mennem itthonról akár egész napra is és elfelejtettem vizet vinni magammal. PERSZE ITTAM ÉN DE MESSZE NEM 4 litert (beragadt a shift, bocs). És az ilyen napok után (pláne ha több is előfordult sorozatban) EGY IDEIG RENDESEN STAGNált a súlyom (megint, bocsi). Aztán amikor újra sokat ittam, leolvadt rólam hirtelen a bebetonozódott egy-két kiló. Ez volt most is; a hét elején nem figyeltem oda az ivásra, nem is mozdult lefelé a mérleg nyelve. Aztán megint inni kezdtem és 2 napja leugrott egy kiló, ma meg a második! És semmi más nem változott, csak a víz mennyisége!

CSAJOK, ERŐSZAKOLJÁTOK MEG MAGATOKAT ÉS IGYATOK SOK VIZET!!! (Most nem ragadt be, direkt volt :-)

))! )

930. henkoki
2010. aug. 1. 09:45

Köszi lányok a tanácsokat, meg is fogadom amit tudok. A callanetics-et csináltam már, de abbahagytam, mert a nagy feleslegem miatt nem tudtam rendesen kivitelezni a gyakorlatokat és feladtam. Illetve megfogadtam, hogy ha 100 alá megyek, újra nekikezdek. Szóval ez mindjárt aktuális lesz, lehet már a jövő héten, addig meg remélem helyrejön a derekam. (Ma reggele amúgy elértem a 100-at!)

Az MBT-t már sokan ajánlották (a nagy súly miatt iszonyú fájdalmaim voltak a sarkamban, amit szerencsére a fogyással és egy kis homeopátiával sikerült teljesen kikúrálnom), még ortopéd orvos is, de nagyon drága meg amúgy is furán mutatna a kiskosztümmel... :-)

Talpbetétem viszont már van, azt elő is kaptam. Még jó, hogy eszembe juttattad, bbibe! Köszi!

És részvétem Neked is és a családodnak is.

929. bbibe (válaszként erre: 927. - Henkoki)
2010. júl. 31. 10:35

Nem azért hallgattunk el, csak Én Győrben kerestem lakást és nem volt időm. Épphogy a naplómba írtam! De azt a 2 kilót legyúrod!

Cipőbetétet vegyél. Van olyan üzlet ahol megnézik a talpadat, hogy melyik részre támaszkodsz és egyéni cipőbetétet készítenek. Olyan 6000 ft. Tudom, hogy drága, de működik. Hidd el!


És dolgozd fel a veszteséget! Hidd el az én családom is ezt csinálja Április 20-a óta. Idő kell!

2010. júl. 31. 09:15

Szia!

Szerintem csak véletlen egybeesés volt, hogy a Te hozzászólásod után lett csend...

Sajnos tényleg Neked kell magadban feldolgoznod a történteket, de ha az segít, hogy kiadod magadból, szerintem itt mindig van, aki szívesen beszélget Veled (én biztos) :o)


A derekadra... Mivel gondolom, a munkába muszáj a magassarkú, így nem is mondom, hogy hordj mást. :o)

Az én derekam is nagyon tropa, nekem az MBT nagyon sokat segített. (Nem reklám)

De, ha ugyi nem nem tudsz mást hordani, próbálj otthon olyan tornát csinálni, ami jót tesz a gerincnek. Lazítja, erősíti. Pl callanetics. Kicsit uncsi de nagyon hatékony.

Meg esetleg üléshez egy fitlabda is sokat tud használni, nekem elég jól helyre szokta tenni a beállt, fájó izmaimat.

927. henkoki
2010. júl. 31. 08:14

Ennyire gáz amit írtam, hogy napok óta senki nem mer reagálni?! Nyugi, nem vagyok őrült csak erőteljesen ingadozik a hangulatom mostanában, ez asszem azért érthető. De a mániás depresszió azért nem kerülget, még ha az előző hsz-emből erre is következtetnétek (visszaolvastam; ha másnál olvasnám, orvoshoz küldeném...) Szóval nem igazán sikerült szavakkal visszaadnom, ami most kavarog bennem, de mindegy. Hagyjuk is ezt a témát, az én dolgom ezt feldolgozni, és sajnos már van tapasztalatom benne...

Más. A fogyival hogy álltok? Pont egy hét múlva mérlgelés!!! Úgy szeretném, ha addigra elhagyhatnám a három számjegyű tartományt mindörökre! Ez még 2 kilót jelent, amit le kéne adnom addig - kétséges, hogy sikerül-e, de egy még biztos lemegy. Ha kettő is, akkor nagyon boldog leszek!

Megint más. A derekam egyre jobban fáj és rájöttem, hogy semmi köze Leslie Sansone-hoz (pedig az utóbbi napokban biztos sokszor csuklott az anyukája... ;-S), hanem egyszerűen a rossz tartásom miatt van. A munkám miatt életemben először állandó viseletté vált a magassarkú cipő, és nyilván valahogy rosszul megyek benne (pedig tök jól hozzászoktam, a lábam már nem is fáj benne) és a derekamat terhelem, mert minél többet megyek benne, annál rosszabb a derékfájásom. Valakinek valami ötlet, hogy mit csinálok rosszul? Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem, de a ti hibátok, mert nem írtatok, így ez most a bünti!!! (Sátáni kacajt hallatva balra el)

926. henkoki (válaszként erre: 925. - 81b5742eed)
2010. júl. 28. 21:03

Vigyázok én, nyugi. Minden tekintetben.

Amúgy aranyosak vagytok mindnyájan, tényleg jól esnek a jelek, meg itt a hsz-ek, még ha nem is válaszolok rá. Csak elengedni valakit mindig nehéz... Ez persze rányomja a bélyegét a napjaimra, de közben meg itt van a két gyönyörű gyerkőcöm, a szerető és támogató férjem, az új munkám - az élet megy tovább. Sőt, olyannyira robog, hogy néha azon kapom magam, hogy felhőtlenül nevetek, és akkor eszembe jut a temetés, meg minden... Sírnom kéne, nem nevetnem. Ilyenkor elszégyellem magam nagyon... Hülye kettős érzés ez... De örökké sírni nem lehet...

Mostanában egyébként úgy mesélem a 3 éves lányomnak, hogy dédimama lélek-angyalkája mellé most odacsücsült a fodros felhő szélére lábat lógázni déditata is - annyiszor meséltem már neki (folyton újra kéri, még le is rajzoltuk), hogy szinte már én is elhiszem... De talán ezért könnyebb egy kicsit most, mint 5 éve apa halálakor, meg másfél éve mamáékor. A túlvilágban nem hiszek, de a mese ereje is óriási...

925. 81b5742eed (válaszként erre: 920. - Henkoki)
2010. júl. 28. 19:51

Hát jobb lett volna egy 2 mérföldes. Némelyik abból is úgy felpörgeti az embert, hogy .....

Vigyázz magadra!!!

924. bbibe (válaszként erre: 920. - Henkoki)
2010. júl. 28. 19:45
Ügyes vagy! Bár ha a lelki állapotod nagyon rossz, akkor ezt sajnálom! Ha szeretnéd kiírni magadból én,mi itt vagyunk!
923. Manna0725 (válaszként erre: 922. - Göncöl)
2010. júl. 28. 15:17

Akkor jelzem ezennel, hogy nekem sem hiszem, hogy menni fog a 7-i mázsálás, mert elutazom, és ahova megyek, ott nem lesz mérleg!:)

Nem lesunnyogni akarom tehát a mérlegelést!

2010. júl. 28. 15:09
aug 10-ig nem leszek, úgyhogy lesz még 3 napotok fogyni:), de a becsületesebbek küldhetik 7-én nyugodtan a kiló eredményt:)
921. göncöl (válaszként erre: 920. - Henkoki)
2010. júl. 28. 15:08
szerintem a 2-3 mérföldessel kellett volna kezdeni, de ügyi vagy, hogy ezt legyürted:)
920. henkoki
2010. júl. 28. 14:16

3 napja megcsináltam Leslie Sansone 5 mérföldes zsírégető programját. Azóta úgy fáj a derekam, hogy nem tudok állni, ülni, feküdni, mozogni. Csak ezeket nem. De tök jó. :-SSS

Gyanítom ennyi év nem mozgás után nem ezzel kellett volna kezdeni. Amúgy a kilókkal jól állok, ma reggel már "csak" 101 voltam, persze ehhez hozzájárul a lelkiállapotom is jócskán... :-((( Nem így szerettem volna fogyni...

919. bbibe
2010. júl. 28. 10:26

Sziasztok!


Mi van veletek? Ki hogy áll a fogyással? Én híztam!!!!! Valaki?????

2010. júl. 26. 09:46
bocsi 2-öt
2010. júl. 26. 09:46
sziasztok, 1-öt lehet kihagyni csak szóljatok légyszi elötte
916. bbibe
2010. júl. 26. 09:44
Eddig is szépen fogytál. Ha megáll az nem baj. Én két hét alatt 2 kilót szedtem vissza, most adom le!
915. bbibe (válaszként erre: 914. - B6fa679feb)
2010. júl. 26. 09:36
Én nem tudom mennyit lehet kihagyni, de göncöl tudja. De nehogy feladd ám?!
2010. júl. 26. 00:43
Hány darab mérlegelést lehet kihagyni ahhoz, hogy ne essek ki a versenyből? Jól emlékszem, hogy hármat? Félek, nálam a fogyóhold is kevés lesz ebben a hónapban:D
913. Miss Jane (válaszként erre: 911. - Scrummy)
2010. júl. 25. 13:37
Tényleg, köszi, jó hogy emlékeztetsz:)
912. bbibe (válaszként erre: 911. - Scrummy)
2010. júl. 25. 12:14
Na ez írtó jó hír!!! 200%-t bele kell dobni! :D Hajrá nekünk, lányok! :D
911. scrummy
2010. júl. 25. 10:07

Sziasztok lányok!

Holnaptól fogyóhold van, ilyenkor sokkal hatásosabb a fogyókúra!!!!! Mindenki újult erővel csapjon bele holnap. :) :)

910. bbibe (válaszként erre: 908. - GEsztianyu)
2010. júl. 24. 13:41
Köszi szépen! Hiper boldog vagyok. És az éjszaka fogytam 40 dkg-t! :D
909. gEsztianyu (válaszként erre: 907. - Pandora88)
2010. júl. 23. 21:17
Gyóóó, ne is mond, még jó, hogy csak 3-4 napra megyünk :D...
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook