Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ne legyek ideges...? fórum

Ne legyek ideges...? (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. globus (válaszként erre: 18. - Channa*)
2016. dec. 28. 20:25
Én sem foglalkozom ilyesmivel. Valakinek biztosan jó a családban. Ha nem tetszik, akkor tovább lehet passzolni, biztosan örül neki valaki, végső esetben hordjuk a kertben :)
23. túrógombócka (válaszként erre: 22. - Anyagi)
2016. dec. 28. 20:22
akkor meg az ágynemű nem lenne elég puha, szép színű, stb.....
22. Anyagi (válaszként erre: 1. - Lapbarna)
2016. dec. 28. 20:21
Ha a rokon látogatása várható, közöld vele a gyerekeid méretét - vagy kérd meg, hogy legközelebb csokit, színes ceruzát vagy ágyneműt hozzon! :))
2016. dec. 28. 20:20
Ne légy ideges, árt a szépségnek.
20. jajjj
2016. dec. 28. 20:19

Én is pipa tudok lenni a "rossz" ajándékok miatt. Ha nem jó, szinte azt kívánom, inkább ne hoztak volna semmit. Most a játékok a legdurvábbak. Hiába kértem, hogy ruhát, a ruha mellé is járt a játék. És mind ugyanolyan egyforma műanyag vacak, ami nem érdekli kicsit sem. És ha lesz még egy gyerek, akkor annak ugyanúgy megveszik majd ugyanezeket, merthogy lássák örülni a gyereket...

Én ha nem tudok mit ajándékozni, akkor utalványt, vagy ehető, fogyó holmit adok inkább... Ma vettem egy csomaggal az extra pelenkából, amit éjszakára adok a fiúra... na ha azt vettek volna a játékok árából, 2-3 hónapra megoldhatták volna az éjszakai pelenkát.

19. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Lapbarna)
2016. dec. 28. 20:19
emiatt teljesen felesleges idegeskedni. könyveljétek el magatokban, h ettől a rokontól nem kaptok semmi hasznosat, ilyen, és kész. szerintem mindenki életében vannak/voltak ilyenek.
2016. dec. 28. 20:18

Én nem értelek, de biztos rosszul vagyok összerakva.

Engem nem zavar, ha akciós a cucc, amit kapok, az sem, ha rajta marad az ára, úgy is tudom mennyibe kerül kb. Ha nem jó a méret, akkor ez van, ha nem tatszik, akkor is, majd elajándékozom valakinek.

Ezért idegeskedni? Felesleges!

Tényleg igyál egy páleszt!:D

17. Anyagi
2016. dec. 28. 20:17
Neeee!!!!!!!!!!!!!
16. lapbarna (válaszként erre: 8. - 3d787b167a)
2016. dec. 28. 20:17

Tudom.

Fejem a falba... Vagy az övét? :DDD

2016. dec. 28. 20:15

Én is megmondanám neki a tutit. Max tényleg nem jön többet. Megkérném, máskor inkább hozzon csokit, vagy ilyesmit. Annak legalább örülnek a gyerekek. Vagy kérjen előtte tanácsot, mit vegyen, mire lenne szükség, vagy minek örülnének a megajándékozottak. Így ő is feleslegesed ad ki bármennyi pénzt is. És ami a legrosszabb, a gyerekek csalódottak lesznek.

Te meg tényleg ne idegeskedj ezen, nem ér annyit, csak magaddal szúrsz ki. Az a pálinkás megoldás jónak hangzik.:)

14. lapbarna (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2016. dec. 28. 20:15
Há' ja. Csak nem szeretem. ;D
13. lapbarna (válaszként erre: 11. - NomNom)
2016. dec. 28. 20:14
Ó, sosem beszélünk telefonon. Facebook függő a hölgy. Én meg nem. :D
12. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Lapbarna)
2016. dec. 28. 20:14

Olvastam a ferjemnek, megallapitotta, hgy tiszta anyosom :)))))

Ahhh, ilyeneken mar nem izgatom magam. Nalunk a szulinapi pelda, sok-sok rokon, rengeteg ajandekkal, aztan maradt egy bontatlan babocska, kerdeztem, azt kitol kaptak. Mire egy masik rokon megszolalt : az tuti anyosod, mert rajta maradt az ara.

En sem ertem, hgy miert "kell rajtafelejteni"

De le is kakilom. Neki ez igy jo, a kicsik meg orulnek.

Monnyuk, ezzel,hgy a hasznalhatosagat es a meretet sem talalja el, gaaaaaz.

11. NomNom
2016. dec. 28. 20:11

Én is csak a pálesz miatt bírtam ki az ünnepeket. :'D

Viccet félretéve, ünnepek előtt nem szoktatok beszélni? Olyankor talán megjegyezhetnéd, hogy nagyot nőttek a csemeték, ez és az a méretük ha netán akciós rongyot akar hozni.

10. Humor Helga (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2016. dec. 28. 20:06

és ez a pálesz ötlet nem nekem jutott eszembe?!?!?!


öregszeeem :(((((



:DDDDDDDDDDD

9. 3d787b167a (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2016. dec. 28. 20:03
Lyaly!:D
2016. dec. 28. 20:03

Hát ne!

Ő így született, küllősen.


Bár én kereken perecen megmondanám a kendőzetlent.

Max nem jön többet.


Több is veszett Mohácsnál.

7. 8a65af67ce (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2016. dec. 28. 20:02
:D
2016. dec. 28. 20:01
Ne legyel ideges.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Lapbarna)
2016. dec. 28. 20:01
Igyál egy páleszt.
4. Humor Helga (válaszként erre: 3. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 28. 20:00
szted az ilyen ember észbe kap?!?! mert ha ezt egyszer csinálta volna meg akkor oké,de így...
2016. dec. 28. 19:58
én is ideges lennék. és ilyenkor nem hozod valahogy a tudomására, hogy kösz de inkább tényleg nem kellett volna?
2. Humor Helga (válaszként erre: 1. - Lapbarna)
2016. dec. 28. 19:57
Teljesen igazad van, de sztem jobb ha nem húzod fel magad rajta mert csak magadnak ártasz! Ő ettől még ugyanilyen marad.
2016. dec. 28. 19:54

Most pl. amiatt, hogy egy rokon hazalátogatván ajándékokat hozott a gyerekeknek. Pólókat. Amikről roppant tapintatosan levágta az árcédula azon részét, ami azt mutatta, mennyi volt a termék kedvezményes ára. Viszont az eredeti árat rajta hagyta.

Érezzük magunkat megtisztelve, amiért ilyen "drága" ajándékokat hozott? Vagy mit gondol? Hogy nem látom, hogy ott van a leárazott címke egy része?

Ezt sokadjára csinálta meg. És a slusszpoén: a nagynak kicsit, a középsőnek nagyot, a kicsinek pedig olyat hozott, ami a 40 fokos nyári hónapban lesz majd jó (poláros bemelegítő). Ezt is rendszeresen csinálja. És minden alkalommal megjegyzi, hogy jaj, ez kicsi, jaj, ez nagy, és most ugye, ja, csak nyáron lesz jó.

Persze, lehetne mondani, hogy ajándék ló foga, stb. De ha én viszek valahová ajándékot, akkor megtisztelem azzal, hogy levágom a teljes árat. És igyekszem olyat venni, ami használható.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook