Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Náthásan engednéd a gyereked iskolába? fórum

Náthásan engednéd a gyereked iskolába? (beszélgetős fórum)


15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Channa*)
2023. okt. 3. 09:36
Ezzel még egyet is tudok érteni, bár én sem úgy voltam náthás, hogy alig éltem, ömlött az orrom, köhögtem ezerrel. Hanem a kelleténél több zsepit használtam óránként max 1-2 db-t ezért felesleges állandóan otthon maradni, leállna az ország is.
14. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 07:55
Nem. A betegséget ki kell pihenni. Na meg az iskola...
2023. okt. 3. 07:46

Az én gyerekem 3 éves koráig gyakran volt beteg.

Ha beteg volt, akkor nem ment se bölcsibe, se oviba.


Kivették a manduláját és onnantól megszűnt a 3 nap bölcsi után 3 hét betegség.

Minden évben egyszer volt beteg innentől. Ilyenkor nem ment iskolába.

Nem volt egész télen náthás, ahogy mi sem szoktunk. Én több évente szoktam beteg lenni. Ilyenkor nem megyek dolgozni, hogy ne fertőzzek meg másokat, és azért, hogy ne a munkahelyemen kelljen kínlódni (orrfújás, tüsszögés, köhögés).


Nehezen értem meg azokat, akik betegen járnak bölcsibe, oviba, iskolába és dolgozni is.

Ez senkinek sem jó! Nem tud gyógyulni, összeszed mást is a meglévő mellé, és lefertőzi az egész közösséget.


Mitől náthás valaki ősztől-tavaszig? Ezt ki kellene vizsgáltatni, esetleg vitamint szedni, úgy táplálkozni, hogy a megfelelő mennyiségű vitamin és ásványi anyag bekerüljön a szervezetbe.


Tehát, én nem engedtem a gyerekemet iskolába ha beteg volt, akkor sem, ha csak kicsit volt náthás. Ha itthon maradt néhány napot vagy 1 hetet, akkor normálisan meggyógyult és nem az volt, hogy 3 nap múlva újra lebetegedett.

12. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 3. 07:15
igen !
2023. okt. 2. 14:46
Persze.
10. Shukran (válaszként erre: 9. - Vigyefene)
2023. okt. 2. 14:36
Na ne má!!!🤣
9. vigyefene (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 14:34
Soha nem jártam. Azért nem tudok írni meg olvasni sem.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Vigyefene)
2023. okt. 2. 14:30
Mármint náthásan nem jártál?
7. vigyefene (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2023. okt. 2. 14:12
*nem jártam iskolába.
6. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 14:11
Igen, de bevallom, az igazság az, h én jártam iskolába.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2023. okt. 2. 14:09
Én is erre emlékszem, hogy volt hogy egész télen otthon lettem volna én is a náthám miatt. Nálatok is a fél suli náthás volt?
2023. okt. 2. 14:06
Igen.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 14:00
Menetem. Majdnem állandóan náthás voltam. Nem tudom kik kapták el kiktől, de nem lehetett otthon maradni egész télen. A zsebkendőt nem csak a könnyek törlésére találták fel.
2023. okt. 2. 13:58
Igen, míg nincs láz, és nem levert igen.
2023. okt. 2. 13:56
Persze hülyén van megfogalmazva a kérdés, már csak abból szempontból, hogy már gimis, és erről ő dönt. Én is mentem annak idején suliba, de ma reggel annyira folyt szegény orra, hogy én vettetem fel, hogy maradjon otthon. Teljesen kiakadt, hogy egy nátha miatt nem fog hiányozni, és különben is a fél iskola náthás. Ti mentetek így iskolába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook