Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Náthából "gyors" gyógyulást, de hogyan? fórum

Náthából "gyors" gyógyulást, de hogyan? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
101. 35491a860f (válaszként erre: 100. - CsillagTM)
2010. okt. 13. 11:21

Igen, és én tudok is egy jó immunerősítőt, amit használok is, de le lettem hurrogva, hogy házalok, pedig pusztán az emberi segítőkészség van bennem, ez bármennyire is hihetetlen sokak számára. Vannak még jó emberek, akik nem a hasznot, a pénzt lesik, hanem jószándékkal vannak a többi ember felé!


És miért ne adhatnék tovább valamit a többi embernek is, ami számomra eddig csak csupa-csupa-csupa jó dolgokat hozott?

100. CsillagTM (válaszként erre: 99. - 35491a860f)
2010. okt. 13. 08:28
úgy értettem, h akkor nektek más gyógymódot kell találni.
99. 35491a860f (válaszként erre: 98. - CsillagTM)
2010. okt. 12. 22:57

"ha nektek nem jön be, akkor ez van."


Hogy te milyen kedves tudsz lenni?

Szerintem meg ez a "népi gyógymód" hülyeség.

Az unokatesóm párja minden nap nyers fokhagymát eszik, mégis minden náthás és influenzás megbetegedést el szokott kapni minden éven. Tudod, sok helyen árulják magyar termékként, vagy a makói fokhagymaként feltüntetett kínai fokhagymát. Íze meg se közelíti a valódi magyar fokhagymáét, így a hatását is erősen kétségbe vonom, mivel a kínaiak imádnak hatodosztályú termékeket a piacra dobni.


Tehát, ne legyél te mindig olyan biztos abban, hogy amit megeszel az pont az, amit a szemed lát!


Ez pont ugyanolyan dolog, mint az, hogy az ásványvizek műanyag flakonjára rá van írva, hogy fénytől védett helyen tárolandó! Mégis a gyártótól kezdve a szállítón át a kereskedőig, mindenki kiteszi a tűző napra, ami azt eredményezi, hogy a műanyag flakonból különböző méreganyagok oldódnak ki és kerülnek bele kedvenc ásványvizedbe. Te meg bemész a boltba és jóhiszeműen megveszed a kedvenc ásványvizedet és azt hiszed, hogy azzal, hogy te otthon fénytől védett helyen tárolod, megtettél mindent az egészségedért. Közben, megiszod a tömény mérget, amint a pet palackból kioldódott méreganyag lebeg a vizedben.

98. CsillagTM (válaszként erre: 96. - 35491a860f)
2010. okt. 11. 11:32
a fokhagyma vírusölő, a méz fertőtlenítő hatású. nem véletlenül működött népi gyógymódként annyi időn keresztül. pont. ha nektek nem jön be, akkor ez van.
97. 35491a860f (válaszként erre: 95. - Garmy)
2010. okt. 11. 09:37
Immunerősítés. Pusztán ennyi a válasz, csak az nem mindegy, hogy mivel! De mindenki a saját belátása szerint tegyen!
96. 35491a860f (válaszként erre: 94. - Szanád)
2010. okt. 11. 09:36
De van. Erősíteni kell az immunrendszert, csak az a nem mindegy, hogy mivel...!!!! Ha a fokhagyma és a méz olyan kiváló hatású lenne, akkor miért van az, hogy mi a férjemmel sosem gyógyultunk még meg tőle, amikor náthásak voltunk??? De még csak a nátha időtartama sem rövidült le tőle. Na ilyenkor mi van? Beesik a hó?
95. Garmy
2010. okt. 10. 16:38

Ebben teljesen egyetértek veled.


Nekem is van olyan ismerődöm, aki mindig belemegy az éppen aktuális "biogyógy akármi" kapszulába, porba, szerbe stb.


Kb. 1 hónapig lelkesedik, be akar szervezni mindig, mert használ az épp aktuális kapszula a fogyózóknak, a rákosoknak, a vérszegényeknek stb... Aztán a köv. hónapban jön a következő kapszula. Ezt az ismerősömet próbálom már messziről kikerülni, sajna nem mindig sikerül. :D


Ezekkel a szerekkel csak EGY BAJ van, hogy nem én találtam ki, és nem én vágom át az embereket. :D

2010. okt. 10. 16:34

Erre szokták mondani hogy gyógyszerrel 7 nap , gyógyszer nélkül egy hét... )))

szerintem nincs semmi tuti tipp...

93. Garmy
2010. okt. 10. 16:33

Nálunk a náthára mindig jó a Bérescsepp (20 csepp reggel-este) + a hozzá tartozó C-vitamin.

Ha szükséges akkor még a Nasivin orrspray.


Ha valakinél van olyan jel, hogy náthás, ez mindig bevált, egyik nap beadom, másnapra már sokkal jobb, aztán el is múlik.

2010. okt. 10. 16:29

1. a fokhagyma és a méz nem annyira drága azé':)


2. te épp nem tetted közkinccsé a dolgot, hanem csak priviben írogatod...

2010. okt. 8. 18:21

Amikor fáj a torkod, sok tea, fokhagyma, esetleg Tantum Verde.

Utána, mikor jön a hapcis, orrfolyós, orrdugulós időszak, orrspray és sok tea.

Arra kell vigyázni, hogy ne nyeld le azt, ami az orrodból hátramegy, hanem lehetőleg köpd ki, így jó eséllyel megúszod a köhögős időszakot, és gyorsabban is túl leszel az egészen. :)

2010. okt. 7. 14:11
Ja! és gondolkozz el azon, hogy mivel nem mersz szembenézni és mit nem mondasz ki! Ezek lelki síkon állnak a háttérben. Mert ha a lelkünk rendben, akkor az immunrendszer is erős. Ellenkező esetben jönnek a kórságok. (vagy még van az a lehetőség, hogy szeretnéd, hogy valaki babusgasson kicsit:-)) ilyen is van..
2010. okt. 7. 14:05

Természetes alapanyagú antioxidánsok, vitaminok formájában. DE! Ha ezt nem akarod, vagy nincs otthon, a következők nagyon jó szolgálatot tesznek.

2 nagy grapefriut

1 rózsa gyömbér

méz

víz!

Ezeket keverd össze és idd meg! Meg lehet csinálni egy másfél literes üveggel, és a nap folyamán iszogatni! A gyömbért frissen reszeld le! A torkodra tegyél kézmeleg borogatást, és kösd át szárazzal is, hogy meg ne fázz! Aztán gyorsan gyógyulj!!!!!:-))) de ezt már Neked kell produkálnod!:-)

2010. okt. 7. 13:56
torokfájást 1 nap alatt elmulasztja, de komolyan 1 nap alatt! 2 gerezd fokhagyma+2 evőkanál olívaolaj+1 citrom facsart leve összekeverve, ebből 3x1 teáskanállal bevenni, kicsit a szádban tartani, és aztán gyorsan lenyelni. Az "illat" elmúlik, ha petrezselymet rágsz rá.
87. bea77 (válaszként erre: 86. - 35491a860f)
2010. okt. 7. 13:54
Ezt Én is ismerem! Tényleg, nagyon jó, mert ahogy befújom máris hat (nem 7 :)), és jó hűsít odabent!
2010. okt. 7. 13:49
Orrsprayben viszont a Rhinospray plus az ami valóban kitisztítja az eldugult orrot.
2010. okt. 7. 13:48
nekem ami tökéletesen bevált az a bioparox spry. ez egy orr-garat spray, antibiotikum is van benne, napi 6-7fújást lehet belőle "bevenni". 2nap alatt elmúlt minden bajom. most erre esküszöm, régebben a neocitrán volt a favorit
2010. okt. 7. 13:41
torokfájásra nekem a zsályateás öblögetés használ igazán. jobbulást!
2010. okt. 7. 13:37
sok C-vitamin, akár több gramm is per nap!
82. Csicsi25 (válaszként erre: 80. - CsillagTM)
2010. okt. 7. 13:35

:D

Eleve úgy kezdődik, hogy utálom a mézet. A fokhagymát még csak megeszem, de töményen az sem menne.


Egyébként anyósom tényleg nagyon dícsérte ezt a kombinációt, tavaly ő is ezt használta.

81. bea77
2010. okt. 7. 13:32
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat! Több dolgot is kipróbálok majd, hátha még kombinálom is őket :-)
80. CsillagTM (válaszként erre: 76. - Csicsi25)
2010. okt. 7. 13:21
még mézbe forgatva se bírod?? meg pirítóson sem?
2010. okt. 7. 13:14
nekem amikor fájt a torkom 3szem negrót ettem meg és ugy elzsibbadt at torkom töle nem éreztem tovább fájdalmat.
78. Titánia83 (válaszként erre: 76. - Csicsi25)
2010. okt. 7. 13:12
Ezen én is elméláztam. :D
77. Titánia83 (válaszként erre: 68. - A25b44f6a3)
2010. okt. 7. 13:12
És te hogy használod?
2010. okt. 7. 13:12
A fokhagyma és méz tényleg hatásos, már ha bírod az ízét. Én tuti előbb halnék meg tőle, mint a bacik :D
75. Titánia83 (válaszként erre: 70. - Nutrilite)
2010. okt. 7. 13:11

Na meg a nutrilite :D

Én amióta szedem, nem igazán voltam beteg. :)

74. bea77 (válaszként erre: 70. - Nutrilite)
2010. okt. 7. 13:11
Hú! Hát ez nagyon jó hangzik :-) Majd kipróbálom!!
73. a25b44f6a3 (válaszként erre: 4. - Castellina)
2010. okt. 7. 13:10
A vírus ellen is jó az ezüstkolloid.
72. CsillagTM (válaszként erre: 64. - Szeszipuszi)
2010. okt. 7. 13:08
nekem nemrég mondta valaki, h nem szabad nyakra-főre ACC-t meg Neocitrant meg ilyeneket inni, mert nem bírja el korlátlanul a szervezet (nem ürül ki, és egyszer csak telítődik). nemtom igaz-e, de én mindenképp a természetes dolgok híve vagyok. "nulla mellékhatás"
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook