Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nappali alvásprobléma fórum

Nappali alvásprobléma (beszélgetős fórum)


2008. nov. 18. 10:22
Az én babám sem alszik napközben, ha lefektetem és otthagyom, totálisan felháborodik. Jönni akar oda, ahová én megyek. Ja, a babahordozót utálja, csak kézben szeret közlekedni.Nem látom fáradtnak, igaz éjszaka alszik, mint egy angyal, csak egyszer kér enni. De azért napközben lenne még egy-két teendôm, amihez mindkét kezemre szükség lenne. Van valakinek valami ötlete?
4. Mandula71 (válaszként erre: 3. - Hebo)
2008. aug. 28. 13:11
Az, hogy két mellből kell szoptatnod, nem sajnos, teljesen normális:) Igény szerint szopizhat a babád? Az első pár hétben nekem sem sikerült fekve szoptatni, de később megtaláltuk azt a pózt, ami mindkettőnknek kényelmes, úgyhogy szerintem ne add fel, próbálkozz, hátha most már sikerülne. Cicin sem alszik el a pici?
3. hebo (válaszként erre: 2. - Mandula71)
2008. aug. 28. 08:50

Igen, szoptatom. Két mellből kell sajnos, mert nincs elég tejem, így pedig tud annyit szopizni, hogy elég legyen az adag.

A fekve szoptatás nem nagyon ment nekem, így nagyon nem is erőltettem. Nehéz megtalálni a megfelelő testhelyzetet, legalábbis számomra.

2. Mandula71 (válaszként erre: 1. - Hebo)
2008. aug. 27. 23:27

Szia!


Szoptatod a babát? Próbáltad már azt, hogy lefekszel vele együtt?

1. hebo
2008. aug. 27. 22:03

Sziasztok!

9 hetes kisbabám van. Az utóbbi egy hétben nagyon sokat sír nappal. Látom rajta, hogy nagyon álmos, de nem tud elaludni. Már kipróbáltam sok mindent(simogatás, ének,kézbe vettem, ringattam, kocsiba toltam...), nem használt.Órákon át képes sírni és nem tudom mi tévő legyek. Nagyon idegörlő.

Voltunk orvosnál is, mert most kapta meg a 2hónapos oltását, de semmi probléma nincsen. Az éjszakát átalussza.

Ha van valakinek hasonló tapasztalata, örülnék ha megosztaná.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook