Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb és leghatásosabb naptej, napozókrém? fórum

Melyik a legjobb és leghatásosabb naptej, napozókrém? (tudásbázis kérdés)


2022. márc. 13. 16:22

Mindenkinek más.


Én nem is szeretem, és nagyon ritkán használom,feleslegesnek tartom.


Igazi napimádó vagyok. :)


Jah, az anyajegyeid az éveiddel együtt nőnek, szaporodnak...

2022. márc. 13. 15:46
A naptej/mindegyik/ csak akkor használ ha sűrűn bekenjük a szabadon lévő testrészünket amikor a napon tartózkodunk.Arról sem szabad elfelejtkezni,hogy a szél is "fog".
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 15:40
A naptej nem anyajegymegelőző krém.
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 15:39
Most nem viccből,de veheted a gyerekeknek való 50faktorost.Az érzékeny bőrre van,szerintem jobban véd mint a sima felnőtteknek való 50faktoros.De ezzel kapcsolatban is jobb bőrgyógyász tanácsát kikérni.
2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 15:25
A naptej nem fogja megakadályozni, hogy újabb anyajegyed legyen..
2022. márc. 13. 15:16

Üdvözlet! Melyik szerintetek a legjobb és leghatásosabb naptej napozókrém? Én már évek óta egy naturtanyás naptejet használok, (Specchiasol® VERATTIVA a neve baktériumos napozó) elvileg vegyszermentes és érzékeny bőrre is jó.


Nekem elég sok anyajegyem van és ahogy telnek az évek jönnek ki és erre keresnék valami jó naptejet ami tényleg véd és nem engedi hogy kijöjjenek ezek a sz@rok. Nem nagyon szoktam napozni de azért megyek az utcán nyáron és ha esetleg megyünk strandra ott nem köntösben vagyok de árnyékba próbálok és 10-15ig nem is napozok. Jó lenen valami hatásos napkrém ami véd és több pöttyöm már nem lesz.

Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook