Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló riporthoz keresek fórum

Napló riporthoz keresek (beszélgetős fórum)

1 2
2010. szept. 30. 14:01

11 ker sztk, nőgyógyászat: fél hatra kaptam időpontot, az az utolsó ahova lehet menni mert utánna már nem fogad betegeket, és mettől meddig rendel??

14 órától 20 óráig.

És fél hat az utolsó időpont amit tudnak adni???hol élünk?.

24. Naplo_riport (válaszként erre: 22. - 7564d965a1)
2010. szept. 30. 14:00
:)))
23. Carpediem* (válaszként erre: 21. - Carpediem*)
2010. szept. 30. 13:59
Mindig a tv-ben a 11 kerületi kórház van, hogy milyen jó meg minden, pedig ha tudnák a lényeget, és nem csak a pajzsmirigy ambulanciáról beszélek itt
22. 7564d965a1 (válaszként erre: 18. - Vekvik)
2010. szept. 30. 13:58
teljes vérvételt én is kértem egyszer... Nagyon aluszékony lettem hirtelen...Megállapította hogy vérszegény vagyok és ennyi.. alig pár adat volt rajta.. Aztán pár hétre rá kiderült hogy terhes vagyok :D:D
2010. szept. 30. 13:57

Ja, ha már neveket is lehet említeni, akkor hajrá:

SZENT IMRE KÓRHÁZ PAJZSMIRIGY AMBULANCIA.

Borzalmas mind az ellátás mind a stílus, hozzáállás, kezelés, várakozás.

öt hónap a várakozás, és nem első megjelenésre.

A orvos van kiakadva, hogy mennyien vagyunk kint, ők meg bent traccspartiznak, a nővérekkel.

Gyógyír 11 ker.

Majd, hogy nem a fogászatra is előjegyzés kell, egyszerűen mindenre.

Nagyképűek, bunkók, és még lehetne fokozni.

Az lehet, hogy a kórház meg az sztk szép, mert tényleg jól meg lett csinálva, de az orvosok, nővérek, mind tudás, mind magaviselet szempontjából egyenlőek a nullával!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20. 7564d965a1 (válaszként erre: 19. - Naplo_riport)
2010. szept. 30. 13:55
Persze hogy vannak! Csak nem ebben az ominózus kórházban..Péterfy sintértelep... Cikkben leírtam hogy velem is mit csináltak szülés közben. Párom persze azóta jól van, ez most lesz okt. 17én egy éve hogy történt. Most kéne vissza mennie uh-ra kontrollra, mert találtak nála a máján egy 1cm átmérőjú jóindulatú érdaganatot. De párom is úgy van vele hogy nem mer már időpontot kérni.. Mert ő szállítóként nem tudja hogy 2-3 hónap múlva jó lesz-e az az időpont...
19. Naplo_riport (válaszként erre: 17. - 7564d965a1)
2010. szept. 30. 13:50

Remélem már teljesen jól van! Sajnálom a történteket!


Persze ettől még léteznek lelkiismeretes, jó orvosok és ápolók! Ne felejtsük el megjegyezni! :)

18. vekvik
2010. szept. 30. 13:49
Most is múlt héten voltam laboron, bár teljes labort kértem, de csak vérvételre küldött a háziorvos. Nem lett túl jó a leletem. Sok a fehérvérsejtem és a monocita szám is magas, meg a koleszterinem. erre azt bírta mondani a doki hogy hát fogyjon le! Nem vagyok annyira elhízva és hiába mondtam neki hogy nem megy a fogyás... Nagyon leszarta. Azt mondta ne egyek csokit... Mondom nem eszek! Tejérzékeny vagyok, elég súlyos. Ja mikor nagy nehezen az kiderült (több évbe telt) akkor se kaptam semmi tájékoztatást, mondván nekik nincs arra idejük, hogy minden betegnek elmondják mi ilyenkor a teendő. Nézzem meg a neten! Meg mit tudja ő hogy pl melyik párizsiban van laktóz...
2010. szept. 30. 13:47
Mondjuk igen ez sem mindig jut hamarabbat ha a doki küld. Nálunk mikor páromnak epegörcse volt (akkor még nem tudtuk mi a baj) kihívtam az ügyeletet. Ők már(!!) mentővel akarták bevinni, lévén egy 130 kilós nagy ember nem sír a fájdalomtól és fetreng a földön ha nincs baj. Párom nem akart mondván holnap elintézzük kérünk beutalót stb... mondták hogy a kórházba menjünk először. Oda mentünk. nincs messze tőlünk 500m... a háziorvos meg 100m. kórház-probléma megmondása-vacilálás-elküldés sebészetre-várakozás bő 1 óra-kijönnek- közlik nincs doki-ott is elmondjuk a problémát-elküldenek minket a p***ba. Oké én idegbeteg lettem, vissza a háziorvoshoz, már út közben láttam hogy párom rosszul van majd a háziorvosnál KO volt. A doki (előtte telefonáltunk hogy megyünk...) nem is foglalkozott velünk annak ellenérte hogy szóltunk hogy ott vagyunk. Párom a rendelőben a padon fetrengett már mikor már a többi beteg kiabált a dokival hogy ugyan lássa már el. Megnézte, telefonált a mentőknek és vitték. Eddigre párom a fájdalomtól sokkban volt a nevét nem bírta megmondani. A kórházban történtről már nem is írok. Csak így látták el őt előbb hogy a mentő vitte. Szerencséje volt, hogy nem kellett műteni, az epéje valamitől megfertőződött és begyulladt, de ekkora galibát okozott.
2010. szept. 30. 13:47
Teljesen igazad van! Múltkor én hibáztam. Kértem egy mellvizsgálatot a nőgyógyásztól. Megkérdezte, hogy hány éves vagyok, és amikor elárultam a koromat, közölte, hogy bőrgyulladásom van. Minden vizsgálat nélkül! Itthon meséltem a férjemnek, erre Ő megkérdezte:" kértél erről papírt?" Juj -mondtam- nem.:( Óriásit hibáztam.:(
15. édesmandula (válaszként erre: 10. - Vekvik)
2010. szept. 30. 13:44
ilyenkor kell kérni, hogy vegye fel a panaszaidat, írja le egy papírra, írja alá, pecsételje le és akkor te hazamész azonnal 3 perc, és ő is megszabadul tőled...ha bajod lesz, őt veszik majd elő. ez mindenhol így van, ha el akarnak küldeni, írja le, írja alá és megyek haza. ennyi.
14. vekvik
2010. szept. 30. 13:44
ha nem akad elég ember én segítek szívesen neked.
2010. szept. 30. 13:42
Fiamnak szemfenék vizsgálatra 2 hónapra kaptam időpontot. A gasztroenterológiára szintén.
12. Naplo_riport (válaszként erre: 10. - Vekvik)
2010. szept. 30. 13:38
:))
2010. szept. 30. 13:37
Én is a győri Petz kórházról tudnék mesélni...sajnos. az egyik nevelt kislányomnak nem volt nyelőreflexe és hetekig-hónapokig kértük a segítséget elküldtek mindeféle ürüggyel mire nagy nehezen megkapta a gyomorszondáját mert képtelen az evésre!
10. vekvik
2010. szept. 30. 13:36

Na ebből nekem is elegem van!

Mire időpontot kapok valahová, addigra az akut bajom elmúlik és csak zavartan állok a dokinál hogy ja... igen 2 hónapja beállt a nyakam és nagyon fájt, de ennyi idő alatt elmúlt és még van pofája bunkózni!!! Meg amre az ember hónapokat vár, azt 5 perc után lerendezik...

A legkedvesebb élményem mikor mentem a Szent Imre kórházba hogy sürgősségi ellátást szeretnék, a hölgy azt felelte, hogy ha ömlik a vér magából, akkor a folyosó végén balra....

VÁÁÁÁ!!! Mondtam neki hogy oké majd mindjárt hason szúrom magam...

9. édesmandula (válaszként erre: 8. - Naplo_riport)
2010. szept. 30. 13:35
jah, hát ha nagyon akar vmit az ember, eléri (nem pénzzel!), csak mondjuk másnap telefonálok még egyet, hogy más asszisztens vegye fel...mert emberek ők is és némelyik megértőbb, némelyik meg vaskalaposabb...úgymint ha felhívom az egyik ügyintézőt meg a másikat vmelyik cégnél, akkor lehet egyikkel nem tudok elérni semmit, a másik pedig megnéz nekem bármit(!!!) amit kérek, olyat is, amit mondjuk nem biztos hogy illik...és ez így jó, csak ez a kis trükk lehet pont kell hozzá :)
8. Naplo_riport (válaszként erre: 7. - Édesmandula)
2010. szept. 30. 13:32
Nekem sajnos van erre ellenpéldám, de egyébként igen, van ilyen is. :)
2010. szept. 30. 13:28
Megértem hogy zavar valakit a várólista, de ha sürgősnek érzi a szülő a kivizsgálást és jelzi a háziorvosnak, vmint időpontfoglalásnál a telefont felvevő asszisztensnek, akkor tuti 3 héten belül kap időpontot...
2010. szept. 30. 13:27
Gondoltam, hogy lesz erre példa.:)
5. Carpediem* (válaszként erre: 2. - 9bbc382386)
2010. szept. 30. 13:26
hát mintha magamat hallanám.
4. 7564d965a1 (válaszként erre: 3. - 7564d965a1)
2010. szept. 30. 13:25
pontosítok kicsit, vicces ez mert az első hónapban, max 2 hónapos koráig meg kell csinálni. mi már majdnem 4 hósak voltunk akkorra...
2010. szept. 30. 13:24
:) Én nem tudok segíteni :D nekünk ami a leghosszabb várakozás volt az az újszülőtt csípőszűrés, arra 2 hónapot kellett várni. de szerencsénkre más ilyen nem volt.
2010. szept. 30. 13:22

Biztos lesz rengeteg :)

Az endokrinológiára időpontért fél évet kell várni Győrben,ha van ismerős akkor semmit.Hasi ultrahang 2 hónap,ha ismerős van akkor semmit.

Így megy ez a győri Petzben,és szerintem mindenhol:)

2010. szept. 30. 13:16

Sziasztok!


Napló riporthoz keresek olyan embereket, akik megelégelték, hogy hónapokat kell várni egy-egy kivizsgálásra. Pl: a fiamnak fájt a hasa, és bizony hónapok teltek el, mire eljutottunk a gasztroenterológiára.


Gondolom minden édesanya/felnőtt került már ilyen helyzetbe, jó lenne ez ellen tenni valamit. Ráadásul nem csak az a probléma, hogy sokat kell várni, hanem az ügyintézés menete sem egyszerű.


Ehhez kérünk hát segítséget. Az illetőnek el kellene mondania, hogy ide meg ide kért időpontot és nem kapott, vagy kapott, csak nehezen, illetve sokat kellett várnia. Bármit el lehet mondani, ami ezzel kapcsolatos. A forgatás ezen a héten lesz, gyermeket természetesen lehet hozni, sőt. Az egész nem tart sokáig, szerintem max. 2 óra. Adásban vasárnap este lesz látható.


Nagyon köszönöm előre is, és remélem lesz jelentkező!:)


Ja, a riporter Dorogi Gabriella lesz.


Minden jót!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook