Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló riporthoz keresek fórum

Napló riporthoz keresek (beszélgetős fórum)

1 2
2010. dec. 10. 09:28

A tévében beszéltek arról harc a korengedményes nyugdíjazásért, de ki tudja egyáltalán fognak vele érdemben foglalkozni, vagy pedig az ötven feletti korosztály, meg a fiatalok fogják megsínyleni és

egyáltalán meg fog kedvezően változni? Szeretnék beszélni én a Dorogi Gabriellával, de sajnos annyira elfoglalt, szerintem teljességgel lehetetlen. Szívélyes üdvözlettel: Ágnes

54. beata21bea (válaszként erre: 53. - Naplo_riport)
2010. nov. 11. 12:23
Hát, ügyi párom van!! Csináljatok ilyen apukákról egy riportot! Megérdemelnék!
53. Naplo_riport (válaszként erre: 52. - Beata21bea)
2010. nov. 11. 12:21
Azért kíváncsi lennék rá, hogy a férjem hogyan birkózna meg egy ilyen helyzettel. :) Le a kalappal előtte!
52. beata21bea (válaszként erre: 51. - Naplo_riport)
2010. nov. 11. 12:18
Igen, egy kis ideig vmelyikkel volt
2010. nov. 11. 12:17

Óóóó, hívtam Gabit, szólt, hogy 30 év körüli sajnos már van.:(


Szóval 40-50 közöttieket keresek


Beáta: a férjed volt gyesen?

50. db78bacc4f (válaszként erre: 47. - Beatrix57)
2010. nov. 11. 12:13

Nem kell egyetérteni, de sajnos ez az igazság :(

Értem én, hogy megtakarításokat kell eszközölni a nyugdíjas évekre, de hogyan ha valaki hónapról hónapra él, mert olyanok a fizetések.

49. beata21bea (válaszként erre: 48. - Naplo_riport)
2010. nov. 11. 12:10

Szia!


Engem érdekelne, 31 vagyok, a férjem 27. Van 3 gyerekünk, most jön a 4. (Közben dolgoztam, nem vagyok gyesen!)

2010. nov. 11. 12:05

Ismét elindítom, hátha..

Kedves Fórumozók!


Ismét Dorogi Gabi riportjához keresek alanyokat. A nyugdíj témát feszegetjük, ehhez kérek szépen segítséget! Olyan 30 év körüli párt keresünk, akik elkísérnék Gabit, Tóth András pénzügyi tanácsadóhoz, és elbeszélgetnének Vele a várható nyugdíjukról. András mindent el fog mondani, hogy hogyan lehetne a legjobb anyagi eredményt elérni!


Szintén ilyen beszélgetésre keresek egy 50 év körüli párt is, mert -bár úgy tűnik, hogy még ráérnek- Nekik már fontos, hogy gondoljanak a nyugdíjas évekre.


Előre is köszönöm szépen, és mindenkinek szép napot kívánok!

47. beatrix57 (válaszként erre: 46. - Naplo_riport)
2010. nov. 10. 12:58

A téma érdekes.

Mi 50 feletti házaspár vagyunk, de a nyugdijra, még csak gondolni sem merünk. Mert nem lesz.

Több okból.

Szerintem nem lesz, amiből fizessék a nyugdijakat, másrészt, viszont nincs is annyi ledolgozott "hivatalos" munkaidőnk, hogy emlitésre méltó nyugdijra jogosultak volnánk.

Aki, a saját vállalkozásából él meg, arra annyi teher hárul, hogy még nyugdij hozzájárulásra, már nem futja.

De, ez abszolut személyes hozzászólásom! Ezzel nem kell egyetérteni.

2010. nov. 10. 12:02

Kedves Fórumozók!


Ismét Dorogi Gabi riportjához keresek alanyokat. A nyugdíj témát feszegetjük, ehhez kérek szépen segítséget! Olyan 30 év körüli párt keresünk, akik elkísérnék Gabit, Tóth András pénzügyi tanácsadóhoz és elbeszélgetnének Vele a várható nyugdíjukról. András mindent el fog mondani, hogy hogyan lehetne a legjobb anyagi eredményt elérni!


Szintén ilyen beszélgetésre keresek egy 50 év körüli párt is, mert -bár úgy tűnik, hogy még ráérnek- Nekik már fontos, hogy gondoljanak a nyugdíjas évekre.


Előre is köszönöm szépen, és mindenkinek szép napot kívánok!

45. Zorg27 (válaszként erre: 43. - Naplo_riport)
2010. okt. 1. 11:58

Igen, itt pesten, a neurológia a XVII. kerületben, a diabetes amb. pedig a Bajcsy kórház....


Ja, és egyébként tegnap este pont ezzel a témával foglalkozott az M1-en egy műsor

2010. okt. 1. 09:41
ez már egy 1éves történet, de nem adom. tavaly májusban kaptam a 2évesemmel beutalót a gyereksebészhez kecskemétre(itt nincs gy.sebészet)felhívtam a rendelőt időpont egyeztetés miatt, 1.kérdés: privát vagy TB rendelés? mondom hogy TB rendelés, időpont a vizsgálatra július közepe, mindez május elején. elvittem az adott időben, hát anyuka, ezt a lágyéksérvet műteni kell, időpont: szeptember vége, szegedre a gyerekklinikára. mondom a dokinak, hogy az nekem nem jó, mert kb. egy hóna múlva szülök, kérnék egy hamarabbi időpontot, mire az orvos: ó hát addig van még egy hónap! műtét előtti napon szültem, anyám volt a másik felnőtt kísérő ez miatt a gyerek mellé
43. Naplo_riport (válaszként erre: 39. - Zorg27)
2010. szept. 30. 18:00
Mindez Budapesten?
42. Naplo_riport (válaszként erre: 41. - Édesmandula)
2010. szept. 30. 17:58
Hát.. ez a riport vicces lenne a rádióban.:)
41. édesmandula (válaszként erre: 38. - Naplo_riport)
2010. szept. 30. 17:31

:DD ötletet azt tudok adni...esetleg egy szemtelen rövidhír: Gabriella ma nem tudott forgatni. részletek: Gabi bárkivel el tudja feledtetni a kamerát...most az operatőrön volt a sor, így a mai forgatás meghiúsult. Az elkészült riportot végül a Petőfi árdió adja le...



:)))) bocsiiiii

40. andrea0223 (válaszként erre: 27. - Anyuci91)
2010. szept. 30. 17:22

Nem kekeckedniakarok,de teheléses viizsgálat az nem egy vérnyomásmérés csak,hanem annál több és 185/190 es vérnyomás nem létezik!

De tényleg nem kekeskedni akartam csak pontositani!

39. Zorg27 (válaszként erre: 38. - Naplo_riport)
2010. szept. 30. 17:09

Tegnap kéretm időpontot az sztk-ba neurológiára, október 22-re kaptam is... pedig akut a probléma....

Anyukám a diabetes ambulanciára, június elején kéret az időpontot október 6-ára meg is kapta:(

Még jó, hogy cukorbeteg......

38. Naplo_riport (válaszként erre: 37. - Édesmandula)
2010. szept. 30. 16:07
Semmi gond! :D Nem is hülyeség. Most adtál egy ötletet, köszi.:) Plasztika, elképesztő átalakulások. ;)
37. édesmandula (válaszként erre: 36. - Naplo_riport)
2010. szept. 30. 16:03

hihi, egy riportot megnéznék majd, arcplasztikáról, arc nélkül :DD na jó, az inkább Irigymirigy vagy Gávőgyisó téma lenne :DD


bocsaoffé' :D

36. Naplo_riport (válaszként erre: 35. - Édesmandula)
2010. szept. 30. 16:00
Köszönöm, kedves vagy! :) Ó, ettől nem kell ám megijedni! Gabi mindenkivel elfeledteti a kamerát.:)Meg végső esetben lehet arc nélkül is vállalni.:)
2010. szept. 30. 15:57
várj még kicsit :) majd ha hazaérnek, és holnap délelőtt lehet még pörgés :D na meg persze sok meg is ijed, hogy tényleg szerepelnie kell :)
2010. szept. 30. 15:43
Hüm-hüm. Senki? :(
2010. szept. 30. 14:32

Jaj én tudom miről beszéltek, meg is értem. Egyszerűen arról van szó, hogy egy Napló riport 10 perces lehet maximum. És ha most lesz benne rejtett kamerás utánajárás, interjú egy orvossal, OEP-pel 2 beteggel, akkor egész egyszerűen másra már nincs idő. A Napló mindig igyekszik alaposan körüljárni a témát és ahhoz az kell, hogy ne vágjunk bele egy riporton belül mindenbe, hanem egy problémával foglalkozzunk, de alaposan!


Remélem ezt megértitek!:)

2010. szept. 30. 14:29

Megértjük és osztjuk a véleményedet, de sajnos ez is

hozzátartozik, hogy a betegek jó része hosszú várolistára kerül és hosszú időbe telik mire odáig eljut. Kevesen engedhetik meg maguknak, hogy előbbre vegyék. Attól is függ kinek mennyire sürgős.

Üdv.Ágnes

2010. szept. 30. 14:28
jó :D akkor tessék: anyukám rendszeresen kell járjon kontrollra, UH előjegyzés: fél év. De az onkológiai betegek is koppannak néha, amikor 3 hónapra adnak ki egy vizsgálatot :P lehet akkor már mindegy? :P
2010. szept. 30. 14:19

Kedves Hozzászólók!


Sajnálatos dolog, hogy ilyen dolgok megtörténhetnek.:( A riport célja azonban a hosszú várólista okának felderítése, ebben az esetben nem az ellátás milyenségének bemutatása a cél. Tehát a várólistával kapcsolatos történeteket keresek. Nagyon szépen köszönöm! :)

29. Carpediem* (válaszként erre: 28. - Vekvik)
2010. szept. 30. 14:17

Én mondjuk oda járok ugyanis van ott egyetlen egy orvos aki nagyon tudja a dolgát , le a kalappal előtte.

de a fogdokimon kívül soha senkinek nem ajánlom

28. vekvik (válaszként erre: 21. - Carpediem*)
2010. szept. 30. 14:14
Én fogádzatra nem merek oda menni:) Inkább a magándoki félévente, mondjuk most fogszabim is van, de hamarosan az is lekerül és azt is csak magán mertem megcsináltatni...
2010. szept. 30. 14:11

Kedves Beírók!

Teljesen egyetértek az egészségügyi ellátással kapcsolatosan a véleményekből kitünik, hogy valóban katasztrófa és kétségbeejtő. Én az idén nyáron elküldött a háziorvosom terheléses vizsgálatra ott vártam négy órát egy egyszerű vérnyomásmérésről volt szó és az idegességtől l85/190-s értéket mutatott legyen az gyermek, v. felnőtt nekik teljesen mindegy úgy vannak vele nem róluk van szó, hanem másokról az a lesújtó az egészben, akik tehetik inkább kimennek külföldre és a selejtesek meg itt maradnak, akiknek nincs igazi szaktudásuk. Ha ők lennének a páciensek helyében vajon mit éreznének abban a helyzetben. Nagyon kevés az igazi szakember ebből kellene több és nem kontárokból. Üdv.Ágnes

26. Zorg27 (válaszként erre: 19. - Naplo_riport)
2010. szept. 30. 14:07
Sajnos nekem még nincs gyerekem, de saját tapasztalataimból kiadhatnék egy könyvet, hogy mit művelnek az emberrel! Legutóbb az Országos Onkológiai Intézetben, volt nagyon durva esetem, de tudnék mesélni a Szt. István kórházról is sajnos! Viszont a Transzplantációs Klinika orvosai előtt LE A KALAPPAL!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook