Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló bejegyzésbe, ugyanaz a video töltődik be új kijelöléskor is, miért? fórum

Napló bejegyzésbe, ugyanaz a video töltődik be új kijelöléskor is, miért? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 3. 14:31
Akkor altgr és<3 ez a szívecske.legalábis az én billentyűzetemen.
2014. jan. 3. 11:24
Nincs jobboldali számsorom !!!!:((
16. gizus58 (válaszként erre: 15. - N.diamond)
2014. jan. 2. 17:12

Igazán nincs mit, szívesen:)

Ha nem akarsz vacakolni a módosítással, akkor nyiss újat,az könnyebb.Szívecske:Baloldali alt gombot lenyomva,és ugyanakkor a jobboldali számsorban a 3ast,és egyszerre felengeded♥

15. n.diamond (válaszként erre: 14. - Gizus58)
2014. jan. 2. 16:06

Aranyos vagy, köszönöm szépen.

Mielőtt elkezdtem anplót indítottam egy ilyen fórumot, amit hozzácsapott a hoxa egymár futó fórumhoz,ott sok info van, de végül is priviben segített egy kedves hoxás, a fejlécet, képet, dalt is ő tette be. Módosítabi könnyebb. Még mindig nem döntöttem el, a módosítsak, vagy újat kezdjek.

Köszi mégegyszer !!! "szivecske" (valahogy ezt is kehet csinálni,már írták is, de nem tudom hogyan.)

14. gizus58 (válaszként erre: 13. - N.diamond)
2014. jan. 2. 14:33

Na, most megfogtál! :)Nem vagyok ám egy guru, én sem tudok sokat , amire tudok arra válaszolok.:)Ha változtatni akarod a napló színét, akkor mindegyik változik, nem csak az új.Igen, mindent csak abból tudsz csinálni, amit felkínál a gép.De, állítólag, vannak szövegszerkesztő programok,amivel lehet változtatni a betűket,és a színt is én is láttam már ilyet a naplókban.Én, még nem próbáltam ahhoz buta vagyok!:)Ehhez biztos jön majd valaki, aki td benne segíteni.

Igen, a fejlécbe bármit betehetsz,ha kóddal van csinálva, saját képet, képeslapot.Én a képkezelő.commal csináltam neki kódod a fejlécbe. Néha fogom,és megváltoztatom a képet a fejlécben, ha meguntam,egyszerű megcsinálni.

2014. jan. 2. 11:23

A könnyebb kérdésre nem válaszoltál,de köszi.

Lehet-e a bejegyzések, hozzászólások színét(fejléc,szöveg,háttér, betű) módosítani úgy, hogy, amit eddig írtam az marad, 2014-től zöld a remény szine lenne az alap, a fejléc(számu bejegyzés)mondjuk sárga, betűszín még nem tudom.

betűtípus csak az lehet,amit felkínál ?

Olyan szépséges kaligrafikus szöveget egyesek hogy csinálnak.? Egyelőre ennyi. De már arra is gondoltam, hogy új naplóban folytatom a mostanit,lehet egyszerúbb,akkor az "amit a naplóról tudni kell" részben a kép és szöveg is módosulna. De nem imkikimis, csicsára gondoltam.

saját készítésű fotó, vagy más google kép, keret nélkül sima képszerkesztővel mehet ?

Amit meg tudtál elsőre jegyezni, már sok. Ha nincs kedved nem kell ám küszködni velem.

12. gizus58 (válaszként erre: 11. - N.diamond)
2014. jan. 2. 09:56
Mit akarsz módosítani a kinézeten? Fejlécet, háttérképet, színt?
11. n.diamond (válaszként erre: 10. - Gizus58)
2014. jan. 2. 05:50
Emberedre találtál :(, ha a régi jelenik meg, hogy mentsem el az újat ? (ó én balga, még a naplóm kinézetét is módosítani akartam 2014-re !, ebben is vezetsz kézenfogva ?)??????
10. gizus58 (válaszként erre: 9. - N.diamond)
2014. jan. 1. 17:54
Nem,először töröld a régit.Az újat mentsd el, és utána lépj ki a naplóból.
9. n.diamond (válaszként erre: 8. - Gizus58)
2014. jan. 1. 16:42

Napokat még nem kellett várnom, de egyszer-kétszer ki kellett lépnem a naplóból, hogy végre az új kép vagy vidi töltődjék be.

Gizus ugy érted a kilépés előtt a régi képet mentsem ? Én eddig mindig töröltem.

8. gizus58 (válaszként erre: 4. - N.diamond)
2014. jan. 1. 15:07
Csak egy tipp.Próbáld meg, ha kicserélted a videót, és a régi látható,katt a mentésre, lépj ki a naplóból, majd egy rövid idő múlva vissza.Nekem képcserénél szokott ilyen lenni.Ha újra menyitod naplót, elméletileg, az új videónak kell bent lenni.
7. syria (válaszként erre: 1. - N.diamond)
2014. jan. 1. 14:32

Nem csak a videókkal, a sima képekkel is ez történik. El kell telnie néhány napnak, mire frissül a bejegyzés.

Nem tudom, miért van így, de rendszeresen ezt tapasztalom.

6. n.diamond (válaszként erre: 5. - 2104cc91e8)
2013. dec. 29. 08:26
Bocsi, hülye vagyok. Mit kell frissíteni ?
5. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - N.diamond)
2013. dec. 28. 20:48

Frissíteni kell, miután betetted az újabb képet ill. videót!


Sok sikert :)

4. n.diamond (válaszként erre: 3. - *virág)
2013. szept. 11. 10:22

Igy tettem. De előfordult, hogy az elmentett bejegyzést akartam módosítani egy újabb vidivel.

De ,ha új bejegyzésbe tettem, akkor is előfordult.

Egyébként, köszi !

2013. szept. 11. 07:50
Azt a naplóbejegyzést mentsd el, és egy újba tedd a következőt.
2013. szept. 11. 05:52
Kijelölök, (beágyazok) beillesztek egy videot a naplómba. Azután egyy másikat szeretnék, ugyanazzal a módszerrel és az előző kijelölt video, vagy szöveg töltődik fel. Milyen műveletet hagyok ki. 20-ból kb. kétszer fordul elő, de akkor menthetetlenül ismétlődik,, amig meg nem unom, és kilépek.
2013. szept. 11. 05:50
Napló bejegyzésbe, ugyanaz a video töltődik be új kijelöléskor isi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook