Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációs fájdalomhoz hasonló alhasi görcsök mitől lehetnek? fórum

Menstruációs fájdalomhoz hasonló alhasi görcsök mitől lehetnek? (tudásbázis kérdés)


6. fibi82 (válaszként erre: 2. - A5d5caf7e1)
2012. jún. 13. 07:30

Én tejmániás vagyok, nem is tudnék tej és tejtermékek nélkül meglenni, nekem s volt tavaly nyáron egy olyan rosszullétem, hogy majdnem összeestem a nyílt utcán a zebrán.

A menstruációs görcsökhöz hasonló, nagyon kellemetlen és egyre erősödő görcs támadt rám egyik pillanatról a másikra. gyorsan bementem egy patikába, vettem aspirin C-t és beszedtem. Mintha késsel vájtak volna, annyira fájt, elsötétült mindent, kivert a víz, összekuporodtam.

aztán kb. fél óra múlva már jobban lettem, de még mindig éreztem a petefészkeim környékén fájdalmat. Kb. 3-4 napig megvolt a fájdalom enyhén, aztán elmúlt. Én sem tudom mi volt.


Ugyanez megtörtént április 14-én, akkor is beszedtem egy Algopirint, kb. 2 napig éreztem kis fájdalmat utána.


Most ismét ilyen hasonló tüneteket éreztem, hirtelen, most nem estem össze, de a görcsre rá 10 perccel beszedtem Algopirint de ma is fáj és kissé fel vagyok puffadva.

Meg fog jönni pár nap múlva, de nekem ez sokkal kellemetlenebb, mikor simán megjön.


Amúgy nekem voltak gondjaim a hólyagommal, úgyhogy lehet van egy alamuszi hólyaggyulladásom, ami általában nyáron indult be, de mostanában nem vettem észre, csak néha ezek a görcsök voltak riasztó tünetek.


Jó mindenféle alhasi gyulladásra a meleg sós ülőfürdő! 3-5 napig megcsinálod napi egyszer, lőttek a gyulladásoknak! Nekem a krónikus hólyaggyulladásomat is levitte.

5. irgum-burgum (válaszként erre: 1. - Cirmike85)
2012. máj. 23. 10:42
Nekem is szokott lenni,de csak akkor ha a jobb oldali petefészkem lép "működésbe",a bal oldali nem szokott fájni.Mondjuk nem szoktam vele foglalkozni,csak ez azért jó mert akkor tudom nem lehet keksz:-)
2012. máj. 22. 20:33
Sőt! Ha egyáltalán nem eszel,na akkor szűnik meg igazán,az összes létező bajod!:DD (Bocsánat! Muszáj volt!:D)
2012. máj. 22. 20:32
Tüszőrepedéskor is fájhat...
2012. máj. 22. 20:32
felejts el minden tejterméket, és megszűnik minden gyulladás testszerte.
2012. máj. 22. 20:29

Ma voltam nőgyógyásznál vele, a vizsgálat során nem talált semmit (nyomásra nem érzékeny, nem nagyobbodott meg semmi), az ultrahangos vizsgálat normális értékeket mutat. Akkor mégis mitől fájhat úgy, mintha meg akarna jönni?(a ciklus közepén vagyok, de a múlt hónapban a menzi után 1-2 nappal kezdett el) Azt hiszem, a petefészek a ludas, legalábbis ott fáj kétoldalt.

Van ötletetek??


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook