Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napi bejelentés, azaz egyszerűsített munkaviszony (EFO) és a fizetés fórum

Napi bejelentés, azaz egyszerűsített munkaviszony (EFO) és a fizetés (beszélgetős fórum)

2017. márc. 6. 09:10
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy tudom,hogy vagy minden nap kifizetik a napokat,vagy pedig a hét utolsó ledolgozott munkanapján.
2017. márc. 4. 15:06
Mindig a hét utolsó napján fizetjük ki a ledolgozott napokat.
6. jojócska (válaszként erre: 5. - 12d083b51b)
2017. márc. 4. 15:00
Nálam bizony megvárták.De előre mehbeszélték velem.
5. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Kmeli)
2017. márc. 4. 14:07
Szerintem is leszámfejtik külön azt a néhány napot, meglehet, hogy egyszerre fizetik ki, de biztosan nem fogják megvárni vele a következő, teljes havi bérfizetést.
4. 0084acbe42 (válaszként erre: 1. - Kmeli)
2017. márc. 4. 11:50
Minden nap kell. Akkor is ha már jogviszonyban állsz. Én is dolgozom egyszerűsített munkavállalóként.
2017. márc. 3. 15:45
Azt nem tudom.
2017. márc. 3. 14:44

Szia!

Ha megfelelsz a próbanapokon,akkor valószínű felvesznek a továbbiakban munkaszerződéssel. Így az is lehet,hogy az első havi fizetéseddel kapod majd ezt a pár napot egyben..

Három hónap próbaidőd így nem is lesz?

2017. márc. 3. 13:26
Szép napot mindenkinek. Az lenne a kérdésem hogy jól tudom-e,hogy ha valakit napi bejelentéssel,tehát egyszerűsített munkaviszonyban ( EFO ) alkalmaznak,akkor ugye elvileg minden nap ki kell hogy fizessék a bérét,vagy legalábbis napokon belül,amig nem rendes jogviszonyban alkalmazzák. Most kezdek új munkahelyen és a próbanapokon egyszerűsített munkaviszonyban leszek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook