Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nálatok a gyerek mehet náthásan iskolába? fórum

Nálatok a gyerek mehet náthásan iskolába? (tudásbázis kérdés)


17. MolnarE (válaszként erre: 9. - Channa*)
2020. szept. 6. 17:32
En dolgoztam bolcsiben, az osszes gyerek nathas non-stop, ha jon a foguk akkor is folyik az orruk, stb. Csak a lazas gyerek nem johetett. Nem csinaltak nagy ugyet a gyerekeim ovodajaban, iskolajaban sem. Szoltak, hogy itt a nathaszezon, vigyunk zsebkendot. Hat en mar csak ilyen felelotlen szulo vagyok az osszes tobbi szulovel es ovonovel egyutt. :P
16. vivo44
2020. szept. 6. 14:43
Nem, nem mehetett, s most 10 napig nem is mehet.
2020. szept. 5. 20:09

Nálunk még nemtudok taknyos gyerekről,így nemtudok nyilatkozni érdemben..mire taknyosság lesz én több helyről hallottam iskola se lesz:-/

Remélem tévedtek..

14. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 12. - Globus)
2020. szept. 5. 20:07
Próbáld ki a lordestint.
2020. szept. 4. 18:18
Nálunk a fiam sulis korában de most is örömünnep volt egy kis megfázás, hogy otthon maradhatott ás nem kellett menni suliba vagy melóba.
12. globus
2020. szept. 4. 17:02
Én egész nyáron prüszkölök, folyik az orrom, szemem, köhécselek. Allergiás vagyok, bár szedek rá gyógyszert, ez van... Jó lenne otthon maradni, de nem tolerálnák.
11. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Idhikai)
2020. szept. 4. 16:57

Akkor rengeteg gyerek és felnőtt ősztől tavaszig otthon lehetne.

Az allergiások meg az egész allergia szezonban

10. aszparagusz (válaszként erre: 9. - Channa*)
2020. szept. 4. 16:56

Nem képtelenek, hanem egyszerűen nem tehetik meg.

Rengeteg olyan munkahely van, ahol nem tolerálják a hiányzást.

Sokan meg anyagilag nem engedhetik meg, hisz a táppénz a fizetés 60 százaléka.

2020. szept. 4. 16:22

Hát nem tudom...

Ez nem a hülye vírus és nem a hülye nátha.

A gyereket felelőtlenség bevinni náthásan bölcsibe, oviba és suliba is.


Ezért beteg egész télen mindenki, mert sokan képtelenek otthon maradni, ha náthás lesz...

2020. szept. 4. 13:23
Enyemek is mentek/mennek sima natha miatt normalis esetben (persze a hulye virus miatt most ez nem ervenyes). Ha lazasak is voltak vagy lathatoan rossz volt a kozerzetuk az mas volt termeszetesen.
2020. szept. 4. 13:18
Nálunk láz, hasmenés az ok, amiért nem mehet. Ha nátha miatt se mennének, akkor kb a fél telet otthon töltenék a gyerekek. bakker én még nyáron is képes vagyok náthára. Egyszerű megfázás könnyen jön.
2020. szept. 4. 13:02
Tudom, hogy fertőző és egyesek nem szeretik, de ősszel kb minden 2. ember náthás akkor az ország is leállhatna
5. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 4. 12:39
Nem, a nátha pont úgy fertőző mint többi légúti betegség, köhög tüsszent, szórja szét.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 4. 12:22
Szerintem a gyermekek korábban sem mehettek betegen óvodába, iskolába.
3. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 4. 12:18
Tudtommal sehol nem mehet orrfolyósan.
2. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 4. 12:03
Szia. Dunaföldváron nem mehet,de oviba sem...
2020. szept. 4. 11:11
Sok iskolában lassan beindul az őszi náthaszezon, emiatt is érdekelne, ha valakinek elkezd folyni az orra, mert értelemszerűen megfázott, az nálatok mehet iskolába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook