Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » NailPont műkörmös az Aréna Plázában fórum

NailPont műkörmös az Aréna Plázában (beszélgetős fórum)


2010. aug. 13. 12:27

Szia murila,

Persze semmi sem biztos. :-)

4. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - Vámpír)
2010. aug. 13. 12:19
Hát egyik sem garancia mondjuk, ezt tudjuk. De én egy olyat tudok, aki plázában dolgozik, és elmennék hozzá.
2010. aug. 13. 12:17
Sziasztok, Én műkörmös vagyok. Szerintem se menj ilyen plázás helyre mert drágák a bérleti díj miatt. Hogy szépen dolgoznak-e? Nem tudom. Inkább válassz szépségszalonban lévő műkörmöst, vagy aki otthon dolgozik.
2010. aug. 13. 09:44
Tapasztalatom szerint kb majdnem kizárt, hogy normálisan dolgozzanak. (ha ez kivétel esetleg, akkor ezer bocsi) És drága is. Mondjuk rossz munkáért az olcsó is drága. Engem hat lóval nem tudnának bevonszolni ilyen helyre. Sem dolgozni, sem körmöt rakatni.
2010. aug. 13. 08:24

SZijjasztok!

Valaki volt már a NailPont műkörmösöknél az aréna plázában? Milyen árban van? Szép körmöket csinálnak? Sajnos honlapot nem találtam akárhogy kerestem, én pedig szeretek meggyőződni arról, hogy tényleg szép körmöket csinálnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook