Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyon piros popsi:-( fórum

Nagyon piros popsi:-( (beszélgetős fórum)


1 2
10. holdi
2010. febr. 27. 21:40

Múltkor a kislányomnak is egy hónapig volt hasmenése, és akkor neki teljesen lejött a fenekéről a bőr, még levedzett is, úgyhogy el tudom képzelni, milyen nálatok most a pelenkázás... :-((


Próbáld minél többet szabadon hagyni a popsiját, hogy levegőzzön, és sűrűn cserélni a pelust. Én kértem a gyógyszertárban erre kenőcsöt, és csukamájolajos krémet adtak. Ezen kivül használtam a Sudocrem-et, amire sima popsikrémet kentem jó vastagon (szerintem nekünk ez vált be).

Valakitől azt hallottam, hogy vazelinnel kenjem, de erre már szerencsére nem volt szükség.


Mielőbbi gyógyulást a kisfiadnak!!!

2010. febr. 27. 21:35

sudocerm valóban jó!Igaz kicsit drága de jó!

60g 1500ft

4000g 5000ft az ár kb.

2010. febr. 27. 21:34
Sudocrem a piros részre kenve kicsit vastagabban, de ha nem múlik el akkor érdemes megmutatni a védőnéninek, vagy a dokinak...
7. viva70 (válaszként erre: 2. - 35c81b79eb)
2010. febr. 27. 21:32
A neogranormon kenőcs valóban nagyon jó. Én náthától kivörösödött orra is azt használom.
2010. febr. 27. 21:30
bepanten kenőcsöt próbáltad már?védőnőnek mutattad?nem tud valami gyógyszertári kenőcsöt adni?
2010. febr. 27. 21:30
Nekünk egy párszor volt piros, olyankor neogranormonnt használtam és pár kenés után szépen elmúlt. Egyébként soducreamt használunk, de ha kipirosodott neki az nem vitte le.
2010. febr. 27. 21:30

Szia!

A kisfiam ekcémás, szuper érzékeny bőrét a popsiján teljesen rendbe hozta a sudokrém (dm vagy patika).

Jobbulást!

2010. febr. 27. 21:30

Szia!

Neogranormon, sudocrem. Ha ezek nem válnak be, és hólyagos is neki, akkor panthenol. Nekünk az nagyon bevált, mikor gyógyszertől kicsattant a popsija a lányomnak. Már lehet panthenolol törlőkendőt is kapni a dm-ben. Jobbulást Nektek!

2010. febr. 27. 21:29
Én a neogranormonra esküszöm, nekem nagyon bevált, de a sudocreme is jó azt mondják. Az én lányaimat sajnos kiütötte.
2010. febr. 27. 21:28
Kisfiamnak nagyon kipirodott a feneke az állandó hasmenéstől. Nagyon fáj is neki, és tényleg nagyon vörös:-( Adjatok tanácsot, kinek mi vált be hasonló helyzetben! Minden pelenkázás egy terror, mindkettőnknek!:-(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook