Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon megromlott az egészségem.Mindig a megfelelési... fórum

Nagyon megromlott az egészségem.Mindig a megfelelési... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Semleges)
2022. okt. 25. 13:55
Igen. Jobb későn mint soha.
11. semleges (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 25. 10:24
Felmérted, hogy elpazaroltad, rájöttél, hogy káros. Most már tudod mit tegyél.
2022. okt. 25. 08:51
Jólesik a biztatás, köszönöm nektek. Azt sajnálom, hogy ennyi időt elpazaroltam.
9. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 25. 05:40
Kolléganőm hitvallása az, hogy első mindig te legyél! Mert ha te nem vagy, ők sincsenek, akikről gondoskodsz. Na meg a munka, hát az tényleg nem lesz hálás.
2022. okt. 24. 23:48
Ne foglalkozz azzal h megfelelj. Azzal se h más mit gondol. Ez a te életed. Úgy élj ahogy neked tetszik 😉
2022. okt. 24. 15:56
Látod? Nem ér ennyit az egész. Legyél te az első.
2022. okt. 24. 15:30
Próbálj csak magadnak megfelelni. Az sem könnyű, de a környezetünknek néha szinte lehetetlen.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2022. okt. 24. 11:50

Köszönöm Globus és Bozsu.

Így éltem le az életemet, mindig azt kerestem, hogyan feleljek meg másoknak.

Mostmár csak normális keretek között fogok megfelelni az elvárásoknak, nem fogom elfelejteni, hogy én is számítok.

2022. okt. 24. 09:36
Egy anya, háziasszony, dolgozó nő bizonyos értelemben mindig "megfelel" elvárásoknak. Lényeg, hogy ezt hogyan fogjuk fel. Sikerélménynek tudunk-e örülni, vagy púp a hátunkon minden? Nekem is eltartott egy darabig, míg azt tudtam mondani dolgokra, hogy sza.ok rája! Lőn csoda, megoldották 😁 Aztán sok olyan van, amit csak mi fújunk fel. Ne hagyd kihasználni magad.
2022. okt. 24. 09:05
Legyél erős, vigyázz magadra, megérdemled.
2022. okt. 24. 09:03
Helyes, magaddal foglalkozz. Az egyebeket, hogy tönkreteszed magad nem köszöni meg senki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook