Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon kívancsi vagyok, miért idéztek. Nem tudok semmit, és... fórum

Nagyon kívancsi vagyok, miért idéztek. Nem tudok semmit, és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

febr. 21. 18:43
Értem. Hát akkor odamégy, és haladjunk. :-)
febr. 21. 18:40

Elsőre amúgy csak egy vallomás volt, nem is nagyon akartam kifejteni, igazából az egész történet nem ér annyit, hogy forumozzunk róla.

Idéztek, elmegyek, oszt' jóvilág.

Ha nem tudtam volna utánakeresni, tenyleg néztem volna ott, mint hal a szatyorban.

febr. 21. 18:28

Ja, rettenetes. :-) De ha elsőre nem fogalmazol olyan hiányosan, akkor az nem kifigurázásként hat, hanem csak az öt év alatti memóriaromlás elismerésének.

Lehet, hogy az elévüléshez van köze a mostani igazságügyi gépezetindulásnak.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
febr. 21. 16:51
Semmit nem tudok ahhoz hozzátenni, mint ami már úgyis szerepel a kb. öt éve történt ügyben. Azóta nyilván csak felejtettem.
febr. 21. 16:47
Döbbenet. Tényleg elővezetnek? Szörnyű.
febr. 21. 11:48

Megnézted. Akkor mostmár tudod a témát, csak úgy véled, nincs arról információd, gondolom így érted azt hogy "hülyeség".

Tréfálkozni (hogy még azt a semmit is elfelejtetted) viszont valahogy olyan visszatetsző. Egyébként a tanúzás a hatóságok szerint van annyira fontos, hogy elő is vezetnek, ha nem jelensz meg. Az már nem nagyon vicces. :-)

4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 11:10
Neked semmiség tanúként, másnak fontos ügy.
febr. 21. 11:09

Megnéztem.

Még mindig hülyeség, hogy idéztek.

febr. 21. 09:15
Fölösleges a bírót szóviccekkel fárasztani, valószínűleg úgyis rendreutasít. :-) Ha tanúként idéztek, majd a bíróságon kiderül, hogy mire voltál kíváncsi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook