Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon idegesít, hogy ebben a nedves hidegben nincs hol... fórum

Nagyon idegesít, hogy ebben a nedves hidegben nincs hol... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
dec. 6. 09:59

Én családiban lakom, és egész télen bent szárítok mindig. A ruhák se büdösek és a ház se. Penész sincs.

Az én légutaimnak jót tesz egy kis pára a lakásban.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Alnisa)
dec. 6. 09:58
Én panelben lakok, erkély van de ha kinn szakad az eső/hó, oda se érdemes teregetni. Nyilván annyira hideg sincs, hogy legalább megfagynának kicsit a ruhák. Bent fűtünk de egy örökkévalóság mire megszáradnak. Amúgy nem a vastag pulcsik a legrosszabbak, hanem a gyerek focimezei és a sportruhák. Azokat télen akár ki se rakjam száradni, se perc alatt irtó büdösek lesznek. Még nem jöttem rá miért...
4. Alnisa (válaszként erre: 2. - Bnedora)
dec. 6. 09:51
Mert lehet panelban laksz, ahol 20% a páratartalom, de egy családi házban jóval több. Nálunk se száradtak meg a ruhák télen, főleg a vastag pulcsik. Aztán 3 nap után még mindig nedves volt és akkor már büdös is.....
dec. 6. 09:50
Mi a mosógép tetejére tettük a szárítót.
dec. 6. 09:45
Nálam nem lesznek büdösek. Sőt, még jó is, hogy bent száradnak, mert a szoba levegője nem annyira száraz.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook