Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon fiatal hozzám a pasi fórum

Nagyon fiatal hozzám a pasi (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. szept. 15. 10:30
Bar szemely szerint engem marhara idegesitene, hogy ennyivel fiatalabb a fiu, en inkabb azert nem jarnek vele, mert kollega. Titkolni nem lehet, elobb-utobb kiderul. Tapasztalatbol mondom, nem veletlen az a mondas, hogy hazinyulra nem lovunk. Nagyon kellemetlen helyzetekbe talalhatja magat az ember.
33. júliusi (válaszként erre: 30. - Anyagi)
2013. szept. 15. 10:19

Hajaj!!!

Valamiért a huszonéves csajok meg az értettebb pasikra buknak.

Nem csoda, pénz, kocsi, lakás....ami a vele egykorúaknál még nincs meg, hiszen a legtöbbje még tanul.

32. júliusi (válaszként erre: 28. - Anyagi)
2013. szept. 15. 10:17

:))

Az én fiam elég érett, komoly gondolkodású,viszont nem tudnám férjként ,apaként elképzelni...:)


Mi az ő korában már szülők voltunk...de az más kor volt... Őskor:))

31. hottie (válaszként erre: 30. - Anyagi)
2013. szept. 15. 10:11
42 éves vagyok... Akkor van még nyolc jó évem.;))
30. Anyagi (válaszként erre: 27. - Hottie)
2013. szept. 15. 10:07

Hány éves is vagy?


Örülök, hogy nektek sikerült, de nem ez az megszokott.


Mindenki öregszik ( tudnék erről mesélni) és egy 50 éves, öregecske nő mellett egy 43 éves, ereje, egzisztenciája teljében levő férfi - hát nem szokott kitartani. Nagy a csábítás a huszonéves felajánlkozó nőktől....

29. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - Saige)
2013. szept. 15. 10:05
Van. Vagy szimplán fogadd örökbe :D
28. Anyagi (válaszként erre: 20. - Júliusi)
2013. szept. 15. 10:00
Nekem van hasonkorúm. Hááááát, nem mondanám "férfinak"! Gyerek még a szentem.... (Mármint az agya)
27. hottie (válaszként erre: 25. - Gribedli***)
2013. szept. 15. 09:52

Nem tudom, hogy karmikus-e... Jó vele, valóban azt érzem a másik felem, persze vannak veszekedések, inkább viták, de melyik kapcsolatban nncsenek? Nem mondhatom azt itt senkinek, hogy minden ilyen típusú)idősebb nő-fiatalabb férfi) kapcsolat jól fog működni. Bevallom, bár ezt nem sokszor teszem, a férjem sokkal érettebb nálam, valójában ő az idősebb.:)

Mikor ilyen kérdéseket olvasok itt a hoxán(több fórum foglalkozott már ezzel a kérdéssel), mindig elgondolkozom, hogy egyáltalán válaszolhatok-e?

Nincs recept, nincs követendő példa, bevált gyakorlat...Egyéni életek, megélések vannak.

:)

26. bd55e3f068 (válaszként erre: 12. - Saige)
2013. szept. 15. 09:46
Munkatással kezdeni nem jó dolog, és mivel nem tudsz ilyesmit félválról venni, te csak pórul járhatsz. A pasi lesz a bika, mert szépen végéigmegy a kolléganőkön, te meg a sok közül egy. Az már csak a hab a tortán, hogy egy bokáig érő tacskó mászik meg.
25. gribedli*** (válaszként erre: 24. - Hottie)
2013. szept. 15. 09:44
Gratula! Szoval egy aknaba se leptetek bele, ez olyan, ahogy leirtad, mint egy karmikus kapcsolat 2 szoban:)))))
24. hottie (válaszként erre: 1. - Saige)
2013. szept. 15. 09:40

A férjemmel egy helyen dolgoztunk, és nyolc évvel fiatalabb. Hét éve élünk együtt, van egy öt éves lányunk...

Nekünk bejött, így látok esélyt, hogy komoly kapcsolat alakuljon ki köztetek, de hogy tényleg így lesz, azt nem lehet előre megjósolni.

:)

23. gribedli*** (válaszként erre: 18. - Saige)
2013. szept. 15. 09:39
Na, akkor itt nem is a kora a baj, hanem az osszes tobbi miatt aggodsz
2013. szept. 15. 09:34
nem orulnek anyakent, ha a fiam ilyen helyzetbe kerulne;
21. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Saige)
2013. szept. 15. 09:30
Az én férjem 14 évvel idősebb nálam, és tökéletes együtt vele. Bár itt a férfi a fiatalabb, mondjuk egy 23 éves férfi még inkább fiú, egy 23 éves nő meg már nő. Vannak gondolkodásbeli különbségek, és szerintem biztosan köztetek is vannak, hogy Te már 31 éves érett nő vagy. Bár sosem lehet tudni, hallottam már olyat, hogy egy huszonéves férfi érettebb volt a koránál.
20. júliusi (válaszként erre: 1. - Saige)
2013. szept. 15. 09:26

Hát, én lehet hogy elfogult vagyok, de az én fiam is pont 23:)

Ha kezdeni akarna egy 31 évessel, nem szólnék bele, az ő dolga.

De.

Én nem hiszem,hogy egy ilyen fiatal srác ,egy érett nővel sz..en kívül mihez tudna kezdeni...

Persze,vannak kivételek, tudom.

Ha én lennék újra 31, egy 23 évest tacskónak tartanék...:)

Amúgy 45 vagyok.

2013. szept. 15. 09:26

a hazinyul is kenyes tema, plusz a korkulonbseg...

nem jo bonyolitani a dolgokat, ha mar az alap is az;

18. Saige (válaszként erre: 17. - Anyagi)
2013. szept. 15. 09:20
Igen, ezek miatt is hezitalok..egy munkahely..nagyon csunya tud lenni..o mas munkakorben van. Nem vagyok felette teljesen mast csinalunk, de egy iroda..mondjuk jo nagy kinn van a latoterembol, de akkor is..szoval nem tudom..:(
17. Anyagi
2013. szept. 15. 09:17

Nem annyira a korkülönbséget látom gondnak!!!

Inkább azt, hogy egy munkahelyen dolgoztok!

Tudod kezelni, majd a dolgot, ha vége lesz? Van olyan inteligens a srác, hogy nem mesél zaftos részleteket a szerelem múltával?

Milyen a beosztásotok? Nem vagy esetleg csak egy becserkészésre váró préda, srigula? Egy magasabb beosztású trófea?

Lehet ez egy kellemes flört, de akár egy tüske a körmöd alatt is, a továbbiakban.

16. Saige (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2013. szept. 15. 09:15
:)) nem, nem baratnom..
15. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Saige)
2013. szept. 15. 09:11

Miert kell titkolni? Ha egyutt jartak valamikor, akkor most mar a srac senkire nem nezhet senki masra vagy mi?


Baratnod a kollegano?

14. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Viva70)
2013. szept. 15. 09:10
Persze, garancia semmire sincs:)
13. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Saige)
2013. szept. 15. 09:08

Most dicsekszel?!:))))


Amugy 7 ev a te javadra semmi gaz, 15-nel kezdenek felszisszenni az emberek es a bennelevok is ilyenkor erzik egy kicsit a generacios kulonbseget (es nem is mindig!), szoval mindent bele;D

12. Saige (válaszként erre: 8. - 103cacdfd2)
2013. szept. 15. 09:03
En nem tudok masban gondolkozni csak komolyban..maskepp nem dilemmaznek :) A masik baj, hogy a munkahelyen mar jart az egyik kolleganommel..fel evig..en meg uj vagyok, 2 honapja vagyok a cegnel es az elso naptol nagyon egy huron pendulunk a sraccal...szoval titkolni is kene..nem tudom nagyon messy...:( :(
11. 400d5a1cec (válaszként erre: 1. - Saige)
2013. szept. 15. 09:03
John Lennon felesége Yoko Ono is ennyivel volt idősebb.
2013. szept. 15. 09:01

- lehetsz tanito neni;

- az utod meg jol jar 10 ev mulva;

2013. szept. 15. 08:58
Miért ne,de azért ugy állj hozzá,nem biztos hogy holtomiglan lesz belöle,önmagában a kor nem biztositék semmire,tölem 9 évvel volt idösebb a férjem mégis elváltunk 12 év és 3 gyerek után...Ha mindketten függetlenek vagytok,végül is nem ártootok vele senkinek,aztán ki tudja,bármi lehet...De ha öszinte akarok lenni,hosszu távon kevés az esély.De szerintem ezt te is sejted.
2013. szept. 15. 08:54

- miert komoly kapcsolatra gondolsz azonnal?

- persze tervezheted akar az aranylakodalmat is azonnal

2013. szept. 15. 08:54
Egyaltalan nem arrol van szo, ha nincs lo jo szamar is..erdekel a srac. Eleinte teny nem erdekelt, de csak a kora miatt nem foglalkoztam vele...
2013. szept. 15. 08:53

Voltam hasonló helyzetben, a mostani férjem is 7 évvel fiatalabb nálam...

Csak akkor menj bele, (miután a kimenetel bármi lehet): ha el tudod viselni, ha mégsem lesztek soha férj-feleség. Meg szegény gyerkőc ne csak pótlék legyen: viszont ha jól érzed magad vele, akkor élj a mának: az élet oly rövid, és sajnos csak 1 van belőle!!!!

5. kisj (válaszként erre: 3. - 103cacdfd2)
2013. szept. 15. 08:51
nekem is kb hasonló jutott az eszembe
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook