Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon félek, hogy meddő leszek a sok oltástól. fórum

Nagyon félek, hogy meddő leszek a sok oltástól. (beszélgetős fórum)

1 2
33. 37e1ff8723 (válaszként erre: 32. - Ariana)
2022. jan. 3. 11:21
Nem akarok tudomást venni róla? 😄 Szerintem te vagy szemellenzős, és előítéletes. Alaptalanul feltételezgetsz. Nem csak itt. Ezzel a hozzáállással sok mindenről lemaradsz.
32. ariana (válaszként erre: 28. - 37e1ff8723)
2022. jan. 3. 10:46
Lehet nem reklámozzák a menstruációs problémákat a munkahelyen.De az is lehet, nem akarsz róla tudomást venni, mert ami nálad nem jelentkezett meg az ismerőseid se panaszkodtak róla, azt hiszed , nem is létezik.
31. Amaunet (válaszként erre: 27. - Ariana)
2022. jan. 3. 10:37

Mert minden bizonnyal van egy betegsége amiről nem tud.

Nem véletlenül kell a nyilatkozatott, kérdőívet előzetesen kitölteni. Van, akinél nem is tanácsolják az oltást bizonyos meglévő betegségek, kezelések mellett.

30. syria (válaszként erre: 6. - Papája)
2022. jan. 3. 10:36

A közel 9 milliárd beadott oltás nem mond semmit, mert a 4 milliárdot se éri el a teljeskörűen beoltottak száma. [link] Ha a puszta matekot veszem, akkor (sacc/kb.) jó, ha van 1,5 milliárd olyan ember, aki gyermekvállalás előtt áll, hiszen elsősorban az időseket oltották, főleg eleinte.

Karikó csapatmunkában kifejlesztett valamit, aminek a mellékhatásait illetően egyikük se mer kijelenteni 100%-osan semmit se pro, se kontra. 30-50 év múlva lesz annyi adat, ami alapján talán lehet érdemben számokat mondani.

Az influenza elleni oltások se gond nélküliek: egy háziorvosnak feltűnt, hogy 10 vesemedencegyulladásos páciense közül 8 kapott oltást. (Azóta, egy addig minden évben „oltakozó” idős ismerősön nem kéri az oltást. Engem csak egyszer, a H1N1 őrület idején tudott az egyik, rendkívül oltáspárti fiam „megdumálni” – igaz, ő is csak úgy, volt egy apró, engem befolyásoló mellékkörülmény.)

29. Amaunet (válaszként erre: 26. - NomNom)
2022. jan. 3. 10:33
Pontosan.
28. 37e1ff8723 (válaszként erre: 27. - Ariana)
2022. jan. 3. 10:32
Miért nem ismerek személyesen senkit, akivel ez történt oltás után?
27. ariana (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2022. jan. 3. 10:30
Értsd jól! Vérzik. Van akinek az orra , van akinek hüvelyből. Nem tartom ezt normálisnak.
26. NomNom (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2022. jan. 3. 10:25
Illetve ha vérzik is akkor az nem menstruacio hanem valami egyéb.
25. Jucus43 (válaszként erre: 12. - Papája)
2022. jan. 3. 10:19

"A kínaival oltottaknál nem volt számottevő oltási reakció, így menstruációs zavar sem."


Mielőtt ilyet írsz, tájékozódj. Lányomnak 2 kínai után zavarodott meg a mensije, 4 hónap után állt helyre.....

24. Amaunet (válaszként erre: 22. - Ariana)
2022. jan. 3. 10:10

#20-ban arról írnak, hogy 15 év elmaradást követően, "az oltás napján" újra menstruál az illető.


Számomra ez akkora kamu, fantázia, mások riogatása.

Nincs az a szer, ami egy régen kiszárad kutat újra élesztene.

23. globus (válaszként erre: 20. - Bichi)
2022. jan. 3. 09:50
Rögtön 5 centis nyh-ja lett?
22. ariana (válaszként erre: 21. - Amaunet)
2022. jan. 3. 09:45
Oltás mellékhatások fórumnak hívják.Oltás mellékhatás és vakcinaellenesség nem ugyanaz. Allergiás reakció lehetséges pár percen belül, de a mellékhatások nem azonnal jelentkeznek. Pl. ha valakinek kimarad a menstruációja, vagy jóval bőségesebb, hosszabb lefolyású, az hogy lenne azonnal?
21. Amaunet (válaszként erre: 20. - Bichi)
2022. jan. 2. 22:25

Azt tényleg rá lehet fogni az oltásra. De ott már mutatkoznának valamilyen jelek az oltást követő percekben is (szerintem).

De ilyen esetről csak a vakcinaellenes fórumokon lehet olvasni.

20. Bichi (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2022. jan. 2. 22:17
Mondjuk ha valakinek 15 év után újra megjön az oltás napján, azt aligha lehet nem az oltás hatásával magyarázni...
19. globus (válaszként erre: 13. - LoIIy)
2022. jan. 2. 21:50
Én is erre gondolok. Ha valaki rosszul volt oltástól, amiben néhány tüskefehérje van, hogyan reagált volna, ha telibe kapja légúton...
2022. jan. 2. 21:39

[link]


Kis tudományos magyarázat. Laikusként is érthető, amint elmagyarázza, hogy az immunrendszerünk miért nem téveszt össze két fehérjét, még ha azok nagyon hasonlítanak is egymásra.


Az a véleményem, mint #11-nek. A kimaradást, rendszertelenséget, bőséget bármilyen környezeti hatás vagy lelki, idegrendszeri, fizikai terhelés okozhatja.

17. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 16:17

Egyik ismerősöm mesélte, hogy a harmincas évei vége felé járó lánya beoltatta magát a 3. vakcinával(Pfizer) is. Még aznap erősen menstruálni kezdett, pedig nagyon nem volt ott az ideje. Ez tartott 4-5 napig.

Azóta nem tudom, mi van a ciklusával, mert ez decemberben volt, és azóta nem beszéltünk az ismerősömmel.

16. Bichi (válaszként erre: 12. - Papája)
2022. jan. 2. 16:16
a fiam 23, a kínaival oltották nulla antitestje volt, és konkrétan mindenkinek, akit ismerek és azzal volt oltva, szóval nem hinném, hogy csak az idősebbekre nem volt semmilyen hatással...
2022. jan. 2. 15:41
En ugy erzem hogy mar nem sok van hatraa mi vilagunkbol. Ezert mindennapra 1 ajandekkent tekintek.
2022. jan. 2. 15:25
Nem leszel. A legtöbb uj oltassal ez van. Mindenki attól fél meddő lesz... Vagy nő egy második feje... 😱🤣
13. LoIIy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 13:34

A vírustól kevésbé félek mint az oltástól, mert nem a vírus, hanem a tüskefehérjék amik gondot okoznak.


Nekem a covid után volt 1 hónap amikor nem jött meg. Valószínű, hogy akinek problémája volt a covidtól, neki az oltástól is lett volna, és akinek az oltástól volt, annak a vírustól is lett volna. Nekem még mindig van enyhébb postcovidos tünetem, sokaknál ezt megszüntette az oltás, ezért gondolkozom, hogy felveszem valamelyiket.

Ha beoltanak, akkor biztosan tüskefehérje jut a szervezetedbe, ha nem, akkor meg tudod előzni kézmosással, egyéb védekezéssel.

Azt tapasztalták, hogy az oltottaknál többszörösére nőtt a vetélések száma, valószínű, hogy kevésbé fognak teherbe is esni akik érzékenyebbek, de lehet, hogy ez a szám ugyanúgy fennáll azoknál is akik covidosok voltak.

Nem hiszem, hogy meddő leszel az oltástól, csak lehet, hogy nem az első, hanem a 2-3. hónapban jön össze a baba.

12. papája (válaszként erre: 10. - Ariana)
2022. jan. 2. 13:12

Nem tudom, nem hallottam róla. Az Influenza elleni oltóanyag is elölt kórokozó, ugyanúgy mint a Sinpharm. Aki fél, az kérje a kínait.


A kínai azért veszítette el a "becsületét", mert 60 év felettieket is oltottak vele és így sokaknál hatástalan maradt.

A kínaival oltottaknál nem volt számottevő oltási reakció, így menstruációs zavar sem. Talán kérd ezt a jövőben.

2022. jan. 2. 13:08
A vérzészavar elég komplex dolog. Okozhatja akár idegfeszültség is. Ne agyalj ennyit, mert attól nagyobb valószínűséggel lehetsz meddő.
10. ariana (válaszként erre: 6. - Papája)
2022. jan. 2. 13:00
Influenza oltás is okoz menstruációs zavarokat?
9. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 12:59
Nem tudom, eddig még nem voltak olyan védőoltások, amik összezavarták a hormonokat, legalábbis én nem hallottam ilyenekről. Jó, hogy már előre tudják, hogy mindig kelleni fognak ismétlő oltások....Ne gondolj rosszra, mert még bevonzod.
8. Bichi (válaszként erre: 6. - Papája)
2022. jan. 2. 11:04

az, hogy ártalmas, és az, hogy megzavarja a női ciklusokat / hormonokat az nem ugyanaz, és hát az utóbbi már régóta tény, csak a hosszútávú "hatását" nem ismerjük.

Én nem vagyok oltás ellenes, sőt, a harmadikon is túl vagyok, de ha lenne egy lányom, akinél el kéne gondolkodnom, hogy kapjon-e, hát fogalmam sincs, hogy döntenék, hacsak valami miatt nem kellene neki, hogy oltott legyen...

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 10:42

Fiatal létedre elég sok félelemmel, szorongással élhetsz. Máris azon aggódsz, ami még meg sem történt.

Vérzés kimaradást az idegrendszer is tud okozni, vagy akár terhességi tüneteket is.

Próbáld meg kicsit lazábban, rugalmasabban élni az életet! Legyél hajlékony a problémák megoldásában!

És ismerd meg jól a tested, az elméd működését!

6. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 09:44

Több mint 9 milliárd oltást adtak be eddig !

Ne butáskodj és higgy el minden mendemondát, nem lesz semmi bajod !

Influenza ellen is évente oltanak gond nélkül.

Gondolod, hogy Karikó Katalin Nóbel díj várományos lenne ártalmas oltóanyag előállításáért ?

Az sem biztos, hogy évente oltanak, lehet, hogy hamarosan eltűnik a Covid.

5. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 06:59

Ezt még senki nem tudja. Új a virus, új az oltóanyag.

De reméljük nem lesz semmi baj, meddőség sem. Az nagyon rossz lenne.

4. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 06:31
Nálam minden a régi. Két oltáson vagyok túl. Nem tudom, mennyire reális a félelmed. Remélem, hogy semennyire. Én is kíváncsi vagyok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook