Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon félek, hogy egyszer elveszítem a szüleimet. fórum

Nagyon félek, hogy egyszer elveszítem a szüleimet. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. máj. 17. 22:35
Carpe diem!
2023. máj. 17. 18:17
Reméljük még sokára lesz de ez az élet rendje.
2023. máj. 17. 14:49

Élj úgy, figyelj oda rájuk úgy, viselkedj velük szemben úgy, hogy amikor majd eljön a nap biztos légy abban: te még életük során megtettél mindent azért, hogy idős korukra minél több szeretetet kapjanak, és lehetőleg semmi másban se szenvedjenek hiányt. Hogy elmondhasd magadnak: mindent megtettél azért, hogy még életükben érezzék és örülni tudjanak a szeretetednek.

Majd akkor gondolj arra: őnekik már nem fáj semmi. Őnekik már könnyebb. Te pedig erős vagy! És képes leszel túllépni a fájdalmadon, és képes leszel idővel csak a szép dolgokra emlékezni. Ne félj, hanem örülj annak, hogy még velük lehetsz. Figyelj a mára, és minden egyes napon csak a mára...

12. tumbo2
2023. máj. 17. 12:05
a lányom mondta,ő nem fél,fogná a kezem,mondom,ne csinálj magaddal ilyet.mikor az anyósa haldoklott,a fiát kiküldték,mondom,így akarsz emlékezni rám.
11. tumbo2
2023. máj. 17. 12:02
a lányomnak mondtam,ne féljen,fölkészült rá.a vejem nem,neki borzasztó volt.mindig viccelődtek a halálon,pedig fel kell rá készülni,arra is,hogy milyen legyen a temetésed,hamvasztásod,senki nem él örökké.
2023. máj. 17. 11:41
szeresd szuleidet,tegyel meg ertuk mindent,de ne elj felelemben hisz ez az elet rendje es ez alol senkisem kivetel!allesandro nagyon jol megfogalmazta ezt elottem.
9. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 10:06
Haláleset, ha a családban történik, szomorú dolog és a legtöbb embert megviseli. De ez az élet rendje, hiszen senki sem él örökké. Szeresd a szüleidet, amíg még élnek, de gondolatban készülj fel arra is, hogy egyszer majd ők is elmennek.
8. Myra
2023. máj. 17. 08:42
Ettől mindenki fél.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 17. 06:48

Féltsd őket, ha nagyon idősek lesznek gondoskodj róluk, szeresd őket!

De nem kell félni attól, ami így is, úgy is be fog következni. Nem szabad hagyni, hogy ez az érzés uralja az életed! Ezt el kell fogadni és ahogyan Vigyefene írja fel kell készülni rá mentálisan, hogy amikor el jön az idő ne roppanj össze.

6. Burrit0 (válaszként erre: 4. - Burrit0)
2023. máj. 16. 23:38
Az en apam modjuk tobbet targyal velem a resoimrol neha, mint az anyammal vagy mashogy.
5. Burrit0 (válaszként erre: 4. - Burrit0)
2023. máj. 16. 22:59
...hogy nem szakadt le teljesen.
4. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 16. 22:58

En nagyon-nagyon szorongtam emiatt gyerekkoromtol.

Es a mai napig zaklatottan, torott foggal kelek fel, ha nem teszem be a fogsinem.



Az apam megtanitott sok mindenre. Hogy szakadjak lerola. Tette ezt uj,

2023. máj. 16. 22:45
Készülj el rá.
2023. máj. 16. 22:40
Hát, sajnos, ez az élet rendje, neked kell őket és nem fordítva....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook