Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon fehér, nehezen barnuló bőrrel(szoliban is) mit lehet kezdeni? fórum

Nagyon fehér, nehezen barnuló bőrrel(szoliban is) mit lehet kezdeni? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. win (válaszként erre: 11. - Win)
2007. ápr. 3. 08:34
Ja, és állítólag érdemes nyers sárgarépát enni, vagy karotin kapszulát szedni, mert segíti a barnulást. Én a répát próbáltam 2 éve nyáron, lehet benne valami, gyorsabban lett színem!
11. win (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2007. ápr. 3. 08:31

Dettó!:))


Ugyanígy vagyok, én is minimum időkkel kezdtem. Sőt, azt is ajánlják, hogy akár a szoliban is be lehet kenni a bőrt fényvédőfaktoros naptejjel/-olajjal. (Én ezt mondjuk nem próbáltam, anélkül sem lett semmi bakom!)

Így apránként megszokja a bőröd, és szépen barnulhatsz. Sok sikert, legyél szép barna nyárra!:))

2007. ápr. 3. 07:15

Sziasztok!

Nekem is hasonló a bőröm. Szeplőim nincsenek, de anyajegyeim annál inkább, így még a napozásra is fokozottan kell ügyelni.

De van egy tippem Kozmetikusok szokták árulni. Ilcsi féle paradicsomos napozót, ami védi a bőr. Én isten tudja mikor égtem le utoljára és szépen lehet barnulni tőle. Szoláriumban is használható és az illata is tök jó. Bár nem olcsó, mégis megéri, mert sokáig elég. A 2 éves lányomat is ezzel védem, védtem a nap ellen.

9. f72d419d5f (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2007. ápr. 3. 07:15
én is hasonlót ajánlanék,nekem is nagyon érzékeny a bőröm, 3-4 alkalommal csak öt percet voltam utána már a 10 percet is jól bírtam,igaz 15 percet még sosem mertem bevállalni.Tudomásul kell venni hogy aki fehérbőrű az sosem lesz négerbarna/bár nálam nem is ez a cél/
2007. ápr. 3. 07:07

Fehérbőrüeknek igen csak vígyázni kell, föleg ha társul hozzámég az hogy szeplös is.

én pont ilyen börtipusú vagyok és csak leégek a fokozatosságot ájánlom,vagy atestápolokbol már vannak olyanok amik barnitanak ez be vált.

2007. ápr. 3. 07:07
Ja,es ha van már egy szolis alapszinem ,a nap is jobban fog,persze naptejet mindig hasznalok.
2007. ápr. 3. 07:06
Nekem is nagyon fehér a borom,nálam az onbarnito nem valt be,mert sosem sikerult szep egyenletesen elkenni,es akkor foltos lett,igy nem probalkoztam sokáigvele.En is a fokozatos szolit tudom ajánlani,nekem az bevalt.Kezdtem 3 perccel,aztan 6,a legtobb amit benn voltam az a 9 perc,es ezt is csak heti max.2 alkalommal.Csokibarna sosem leszek,de ez ad legalabb egy kis színt.
2007. ápr. 3. 06:08

Nehéz bármit is mondani, ez egyéntől, bőrtípustól függ. Mert ugyebár nem a cső erőssége, minősége stb. miatt barnulunk a szoliban, hanem amiatt, mert a bőr elkezdi termelni a barnaságot eredményező színanyagot - mint egyfajta védekezőmechanizmus...


Ki kell próbálni a szolit, aztán ha nem barnulsz, akkor valószínűleg ilyen a bőröd. Erőltetni nem szabad, nehogy maradandó bőrkárosodást okozzon...


Szép napot:

Zsuzsa

:)

4. Mókica (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2007. ápr. 2. 23:38
Pont ugyanezt akartam javasolni;)
2007. ápr. 2. 23:34

A testvérem hófehér bőre miatt soha nem tudott napozni, szoláriumra gondolni se mert. Volt olyan, hogy tenyérnyi hólyagok lettek a naptól a hátán.

Egy idő után elunta, és óvatosan elkezdett szoláriumozni, szinte egy-két perces kezdésekkel. Fokozatosan, nagyon lassan növelte az időt. Most elég jó színe van, és már rendesen hozzászokott a szolizáshoz.


Tehát mértékletesen, akár szerintem a szolit is megpróbálhatod. Először 2 percre vagy két-három alkalommal, utána mindit egy-egy perccel többre. Lehet neked is hozzászokna a bőröd.

2007. ápr. 2. 21:57

Önbarnítót ajánlok.

Bronzárium?

2007. ápr. 2. 21:56
Nagyon fehér, nehezen barnuló bőrrel(szoliban is) mit lehet kezdeni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook