Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagy testbe zárva, teljes kilátástalanság, -15kg-os cél, segítesz? fórum

Nagy testbe zárva, teljes kilátástalanság, -15kg-os cél, segítesz? (beszélgetős fórum)


1 2
16. a0c1361e44 (válaszként erre: 12. - Kantara)
2014. jan. 17. 14:50
És szerinted sem vagy egy nagy testbe bezárva, ugye?
15. Kantara (válaszként erre: 13. - Ekka)
2014. jan. 17. 14:17
Köszönöm szépen! :D
2014. jan. 17. 14:16

Tudom mirol beszelsz, 2 gyereket szoptattam ugy, hogy fogyni nem tudtam mellettuk.

Tortenetem roviden ennyi: 65 kilosan jottem ki a fiammal a korhazbol, fitt anyuka, dicseretek, " nem ugy nez ki mint aki 5 napja szult". Buszke voltam magamra, nem hiztam el terhesseg alatt. Ennel nagyobb pofaraesesnek hatott mikor fel eves gyerek mellett mar 75 kilosan alltam. Nekikezdtem fogyokurazni, mert mar lehetett, sportoltam. Utolag latom, hogy akkor kezdtett a fiam ejjel egyre tobszor kelni es fogyni. Nem volt tejem, etelben valogatos es jott a foga is.

Masodik gyerekkel 68 kilosan estem teherbe, 68al jottem ki, szoptatas kozben 6 honapos koraban 80 kilo voltam. Nem mertem fogyokurazni nagyon intenziven, de kaloriabazissal belottem a napi kaloriaszuksegletemet+ 500 kaloria szoptatast. Sportolni nem sportoltam nem akartam ugyanabba a hibaba esni, es tudtam, hogy kepes leszek lefogyni, hiszen tudom a modjat. Mikor befejeztem a szoptatast, nekikezdtem intervallumozni, feherjedietazni. Nyaron par honap alatt elertem a 67 kilot ugy, hogy feszes maradtam es izmosabb erosebb mint valaha. Most a tel miatt visszaestem: 1 szobaban elunk a gyerekekkel, reggel sotet van mielott ok felkelnek, este szinten sotet miutan lefekszenek, ezert nehezebb idot talalni a sportra, vagtunk disznot, azt esszuk, mivel zoldseg gyumolcsot venni kell ez meg ingyen van. Most 71 vagyok. De tudom jon ujra a tavasz, a kert ujra ontani kezdi a zoldseget gyumolcsot, tobbszor jutok el kocogni, bicajozni.

Amiert ezt elmeseltem: Turelem! Tervezd meg a fogyasodat, olvass utana, gondold vegig eddig mi valt be ( nekem az intervallumozas maximalisan), es mikor felkeszultel es tudod, mikent tudod kivitelezni a terveidet vagj bele.( tudd mikor van idod zavartalanul edzeni nekem csak kora reggel es keso este, de csak miota elvalasztottam a fiam, addig ugye allandoan keszenletben voltam)

Mindenkepp a sportot ajanlom, ugy nem kell akkora megszoritasokat bevezetni etrendben, es az intervallum idotakarekosabb. Nagyon jok a fitnessblender videok, nagyon jol kovethetoek.

13. Ekka (válaszként erre: 12. - Kantara)
2014. jan. 17. 14:11

Ügyes vagy/voltál!;-)

Igy tovább!:-D

12. Kantara (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2014. jan. 17. 14:05
én? Váááárjál, én most fogyóban vagyok!!! 102 voltam, alattomban lopakodtak fel rám a kilók mindenféle küzdelem ellenére. Már fogytam 20-at, és baromi fittnek érzem magam, akkor is, ha még egy huszas hátravan. Szóval minden nézőpont kérdése. Jelenleg nekem ez a 80 körüli egy olyan súly, amire nem gondoltam, hogy valaha is elérem lefelé.
11. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Kantara)
2014. jan. 17. 13:57

És te, hogy érzed magad ilyen nagy testbe zárva?

:))))

10. 4b6a2525df (válaszként erre: 6. - Kantara)
2014. jan. 17. 13:51
én is csak ajánlani tusom a paleot, pláne ha szoptatsz még
9. bibity (válaszként erre: 1. - Beke26)
2014. jan. 17. 13:42
Szia, én is 70 kg vagyok, és szoptatok:) ha gondolod, olvass bele a naplómba, ha Neked van, megnézem én is, így motiválhatnánk egymást :) Te már nagyon szép eredményt elértél, mi akasztott most meg?
8. Kantara (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2014. jan. 17. 13:41
én speciel kiegyeznék most a 70-ben, hajaj! DE ami késik, az nem múlik ugye. Haladok felé.
7. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Beke26)
2014. jan. 17. 13:40

Vicces ez a nagy testben....

És mondja az, aki volt már 95 kiló is. Mitől is nagy test a 70 kilós nő? Ez a súly, ha valaki mozog és nem csak hájból áll, akkor egy normál súly. Persze nem 130 centis magassághoz.

6. Kantara (válaszként erre: 5. - Ekka)
2014. jan. 17. 13:38

Nem vagyunk egyformák, van, akinek fogni kell a kezét és beállítani irányba. Vagy néha kis bíztatást adni neki amikor kételkedik.

Tudom, mert én is mindig a súlyommal küzdöttem, több-kevesebb sikerrel. De mikor megtaláltam végre ami nekem jó, akkor is volt szükség tanácsra, vagy néha kis léleköntögetésre. Mert ugye közben a súlyvesztés is megáll, az ember elbizonytalanodik.. van akinek erre van szüksége.

5. Ekka
2014. jan. 17. 13:32

..ha eleve úgy állsz a dologhoz, hogy "nincs erőm hozzá", már most elvesztél!


Ne más ellenőrizzen, ne azért csináld!


Döntsd el mit akarsz! Azt mondod, hogy fogyni! Akkor mi a baj?! Csináld!


Más nem fogyhat le helyetted, ne másoktól várj erre megoldást!


A fogyásról nem beszélgetni kell, hanem elhatározni, étrenden változtatni, letenni a csokit, megmozdulni!


A környezetedben lévő kismamák sem maguktól lettek vékonyak, tettek érte, elérték. A lehetőség Neked is adott!


Nem bántó szándékból írtam ezeket, de fogyni bárki tud, csak akarat kell!


Sok sikert!;-)

4. Kantara (válaszként erre: 1. - Beke26)
2014. jan. 17. 13:24

Nekem soha semmi nem használt. Eddig. Életmódot változtattam, eleinte nem is mozogtam, csak -10 kg után. Én paleolit életmódot folytatok, eddigi életem során ez volt a legkövethetőbb és legbetarthatóbb. És legegészségesebb.

Hátha neked is beválik. :D

2014. jan. 17. 13:23
Ha állandóan kívánod a csokit valószínűleg valami hiányod van. Gondolj utána mit tartalmaz a csoki pl. magnéziumot stb. Még egy jó tanács egykrónikus fogyókúrázótól : mérj ki magadnak napi adagot valamilyen nagyon finom , jó minőségű csokiból,és azt nagyon lassan, minden cseppjét élvezettel majszold el.
2. MONIKA.SZ (válaszként erre: 1. - Beke26)
2014. jan. 17. 13:19

Szia!

Biztosan sikerül :)

Van már elképzelésed min szeretnél változtatni?

Étrend? Mozgás?

2014. jan. 17. 13:15

Terhesség alatt 95ra híztam,10 hónap alatt lement 25kg,azóta 4 hónap alatt lement még 2,és karácsonnyal visszajött 3,5.

Most pont 70kg vagyok,és szeretnék 55-56kg-ra visszafogyni,az esküvőm előtt is 70kg-os voltam,majd a shakes diétával+ futással sikerült 56kilóra lefogynom.Most ezt nem tehetem,mert még szoptatok egy keveset.Ettől függetlenül heti 1 kilót lehetne fogynom,de annyira nincs erőm hozzá.

A babám egy tündér,de körülöttem mindenki tök vékony csajszi,vagy fitt kismama,csak én vagyok ekkora.Állandóan a csokit kívánom,jó lenne egy társ,vagy több :-),akinek beszámolnék,ellenőriznénk egymást,meg bíztatnánk,heti egy kiló,húsvétra újra vékony lehetnék :-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook