Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagy korkülönbség fórum

Nagy korkülönbség (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
56. coreyhaim (válaszként erre: 55. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 3. 18:40
volt neked is idősebb ? akkor mesélek egy storyt.. ez az ellentét..tetszett anno egy fiú de nagyon, 36 éves kozzám illő lett volna...tudtam hogy van baratnője de ne tudtam hány éves csak hogy idősebb. aztan elmesélte mert néha amikor piacoztam ott összefutottunk.. 56 a nő... ö arra tippelt hogy neki anya komplexusa lehet azért választ idösebbeket.de tudtam hogy tetszem neki mert nem tudta azért letagadni..igaziból ez pár hónapja volt és nagy nyomot hagyott,mert én tényleg el tudtam volna vele képzelni komolyat.. abszolut egy érd. körünk van, ezoterika horoszkóp, ugy beszéltem vele mintha a pszichologusom lenne, kellettek a tanácsai.és mondta is hogy küzd az egész ellen, azért mégis csak 36 éves fiatal férfi...bánt is a dolog, persze,hogy végülis miért a sokkal idősebb nővel maradt aki 4 év mulva 6o lesz, de valszeg ő olyan dolgot tud neki adni amit én nem...nem tudom a választ sajnos.de érdekes hogy pl letett arról is hogy gyereke legyen...és szerintem ő már vele is marad,hiszen ezekből a dolgokból ahogy ő mondja komplexus nem hiszem hogy csak úgy ki lehet " gyógyulni " ...én magamnak is az ideálist 35 -45ig tartanám.szerinted is aki férfi létére 2o évvel idősebb nőt választ , azt tényleg valóban szereti ?
2016. ápr. 3. 18:31

Alapból ellene vagyok a nagy korkülönbségnek.

Errôl csak rossz tapasztalataim vannak.

Az a nagyon kicsi pozitívuma miatt pedig nem vállalnám, pedig lett volna rá lehetôségem.

54. finomfőzelék (válaszként erre: 45. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 18:26
De valami megtetszett benne, ha már el kezdtél kombinálni. Ne szaladj előre, hagyd alakulni a dolgokat.
53. coreyhaim (válaszként erre: 52. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 3. 18:09
nézem köszi
52. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 50. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 3. 18:08

Most találtam. Annyira igaz!

[link]

51. Hanami (válaszként erre: 48. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 3. 18:08
Tapasztalatot csak úgy tud szerezni,ha néha esélyt ad.A saját útját kell járnia.
50. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 49. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 18:06

Persze, ezért mondom hogy mindent fenntartással kezelj.

Nincs azzal semmi gond, ha ezt meg is mondod neki finoman. Meghívhatod vasárnapi ebédre... az pl. igen jó teszt.

49. coreyhaim (válaszként erre: 48. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 3. 18:03
egyértelmű , ha vki azt azt mondaná elveszlek nem hinném el,de azért vmi némi esélyt kellene adni az embereknek nem? vagy hogy érted ezt ? én alapvetően bizalmatlan vagyok, szóval nem hagynám magam kihasználni, de sokszor szerinted ezt előre lehet tudni ??? ugyan.....olyan durva storykat hallottam már, pasi rendes kedves, csillagot is lehozta az égről aztan pl kiderült hogy nős...vagy hasonlóak.
48. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 9. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 18:00

Ne hagyd magad kihasználni.

A tojáshéj meg talán lekopott már a popsidról.

Fogadj mindent fenntartással.

47. coreyhaim (válaszként erre: 46. - Hanami)
2016. ápr. 3. 17:57
köszönöm !! áh régen társkeresőztem vagyis próbálkoztam de nagyon nem jött be , azóta soha többet
46. Hanami (válaszként erre: 45. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 17:53

Akkor még csak nem is társkeresőn,...én hiszek a véletlenekben,szóval egy esélyt mindenkép megérdemel.


Közben végigolvastam,most ismerkedtek,legyen szerencsétek! :)

45. coreyhaim (válaszként erre: 44. - Hanami)
2016. ápr. 3. 17:48
elég bizarr helyen.... egy orvosi klinikán... mind a kettönknek ugyanazt a vizsgálatot csinálták és több órán keresztül egymás mellett ültünk, igy kezdtünk el beszélgetni.ráadásul melegitőbe is voltam ,semmi extra kiöltözés :DDD
44. Hanami (válaszként erre: 11. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 17:37

Mit jelet az,hogy más tipust "keres"?

hogy ismerkedtetek meg?


Miért nem hiszed,el,hogy van valami benned,ami "megfogta"? :)

Lehet csak elege lett a "híres" nőkből,akik többnyire magukkal vannak elfoglalva.

43. coreyhaim (válaszként erre: 42. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 3. 17:33
akkor meg valszeg lesz egy 6. felesége is :)
42. finomfőzelék (válaszként erre: 41. - Forrest2010)
2016. ápr. 3. 17:27

Nemcsak ez a két véglet van. De ha valaki 47 koráig nem jutott el oda, hogy egy kölcsönös szerelemben elköteleződjön, családot, gyereket akarjon, annak mi lehet az oka? Nem hiszem, hogy az összes addigi nőben lett volna hiba.


De ha csak ez a két típus lenne, azt választanám, aki már az ötödik feleségét fogyasztaná. :) 47 évesen 4 komoly kapcsolat a háta mögött nem rossz.

41. forrest2010 (válaszként erre: 13. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 3. 17:16
....jobb egy olyan 47 éves ? aki már az 5.-et fogyasztja ? / 5. feleséget ? / mert mindig van benne annyi szufla , h odébbáll és újra kezdi !
40. michelle.r (válaszként erre: 38. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 17:13

Igaz, én valóban nem szoktam csalódni. És szerintem te sem fogsz, ha a teóriák felállítása helyett, inkább az érzéseidre hallgatsz. Ne hagyd magad befolyásolni senkitől, és semmitől. És ne agyalj. Csak figyelj.


Alig tudsz róla valamit, hogy tudnád kikövetkeztetni, hogy mit gondol, mit akar? Abból meg aztán pont semmit nem lehet leszűrni, hogy miért nincs családja 47 évesen.

2016. ápr. 3. 17:12
Én 32 vagyok, a férjem 45. 13 év korkülönbség ellenére 13 éve együtt, a legtökéletesebb boldogságban. 13 év alatt mégcsak egy vitánk se volt, annyira nagy az összhang. Nem a korkülönbségen múlik, hanem, hogy mennyire vagytok egy hullámhosszon.
38. coreyhaim (válaszként erre: 37. - Michelle.r)
2016. ápr. 3. 17:05
ha sokat csalódtál volna lehet te is ilyen lennél...de hagyom az eseményeket ,találkozás, ismerkedés aztán valami lesz....
37. michelle.r (válaszként erre: 33. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 17:04
Túlagyalod ezt a kérdést, és jól el fogod rontani. Miért nem bízol magadban annyira, hogy elhidd, te érdekled? Miért nem hisze del neki, hogy éppúgy kellesz neki, mint anno az énekesnő, vagy az újságíró? Miért nem bízol benne annyira, hogy nem a státusz, a pénz alapján válogat, hanem mindegyikben az embert szerette, és benned is azt fogja?
36. coreyhaim (válaszként erre: 35. - Michelle.r)
2016. ápr. 3. 17:03
jogos
35. michelle.r (válaszként erre: 29. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 3. 17:01

Ha meg akarja szerezni a nőt úgyis pont azt fogja mondani, amit az hallani akar.


Én nem kérdezném meg, és nem agyalnék azon, hogy mit akar. Ha tetszik, találkoznék vele, megismerném, ha komoly a kapcsolat, úgyis elmélyül.

Nem lehet egy emberől az első egy-két találkozás után elköteleződést várni.

34. morgoncka (válaszként erre: 1. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 17:00

Kedves coreyhaim!

Jelentem:Az Én férjem 53 éves lesz,Én 38, májusban leszünk 5 éves házasok,és júliusban lesz 2 éves a kisfiunk!Ha szeretsz valakit,akkor nem okozhat gondot a korkülönbség.Neki 2 felnőtt gyereke van,egy 28 és egy 26 éves,Nekem egy 12.Először mi se akartunk közös gyereket,mondván,neki is van,nekem is van,de a vágy nagyobb volt és azt mondhatom,nagy hiba lett volna,ha nem születik közös gyerekünk!

33. coreyhaim (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2016. ápr. 3. 16:59
szerintem nem mindig az emberekben van a hiba.. de tényleg. adódhattak olyan élethelyzetek amikor nem találtuk meg a megfelelő partnert , stb stb...de igazad van,a pasik is találkozhattak olyan nőkkel akik olyanok voltak amit irtál.
32. michelle.r (válaszként erre: 13. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 3. 16:57

Ez vicces. Ha egy nő nem talál partnert, aki a pasik hülyék, selejtesek, nem valók apának, nem érdemlik meg a nőt.

Ha egy pasi nem talál megfelelő partnert, akkor sem merül fel, hogy esetleg a nők, akikkel próbálkozott, nem elég jó neki? :D

31. coreyhaim (válaszként erre: 29. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 3. 16:56
valszeg azt fogja mondani hogy még nemis ismer annyira ,korai stb...
30. coreyhaim (válaszként erre: 29. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 3. 16:55
29. finomfőzelék (válaszként erre: 28. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:54
Szerintem is beszélj vele erről a témáról. Ha azt mondja, hogy ő nem is akar gyereket, családot, akkor felesleges tovább ismerkedni.
28. coreyhaim (válaszként erre: 25. - 937a2a883a)
2016. ápr. 3. 16:52
van aki szerint nem jó rögtön rákérdezni ahogy irod mert azzal elijeszted...de hát igen énsem vagyok már 20 éves hogy éveket várjak :) de majd ahogy alakul. egy ismerősőm 43 és neki sincs, de szeretne .gyereket.
27. coreyhaim (válaszként erre: 25. - 937a2a883a)
2016. ápr. 3. 16:50
én nem a pénzre megyek.. áltban én voltam az akinek volt autója én furikáztam a pasikat is nekik nemvolt jogsi stb :DDD ... szerintem annyi pénz kell , hogy az alapvető dolgokra jusson, de nekem soha nem volt nagy igényem, és volt amire gyűjtöttem , akár 1 2 évet is egy kocsira, szóval ha kell, tudok várni. de persze jó annak aki megteheti hogy elmegy nyaralni többször egy évbe ,én konkrétan 2008 óta nem voltam 2014 ben is csak munka miatt mentem ki, szóval nem erre megyek hogy sok pénze legyen az illetőnek.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook