Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Na, de ilyet is lehet? fórum

Na, de ilyet is lehet? (beszélgetős fórum)


17. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 1. - Murva)
2013. nov. 2. 11:12

Durva! Vannak még bátor emberek. A nőnek maga az elmélete nem volt rossz, csak eléggé bátor volt, totál hülyének nézni benneteket. Nem tudom mit várt, hogy majd a rendőröktől megijedtek és be ismeritek azokat a bűneiteket is amik nincsenek is?

Hihetetlen világot élünk..jót nevettem ismét, neked sok sikert, én a helyedbe vinnék neki sanaxot vagy szemüveget..Pff-Pff:-DD

2013. nov. 2. 10:52

nyióomtam= nyomtam

bocs.

2013. nov. 2. 10:51
írj a rendőrségnek, hogy rakják össze a kettő autót, hogy fizikailag a tied meg tudta e nyomni az övét ott, ahol sérült. és a sérülés szennyeződésén is látszik, ha nem friss. én is jártam így. az én autómnak nem volt olyan alkatrésze, ami a rágalmazóm autóját azon a részen meg tudta olyan módon ütni.és a sérülése is mocskos szürke volt. így bukta a mutatványt. örülhetett, hogy nem lett folytatás, és nem nyióomtam fel.......
14. syria (válaszként erre: 13. - 937a2a883a)
2013. nov. 2. 07:29
És hány ilyen szemétláda van! Az ennyire bénák minek vezetnek egyáltalán? Megvárják, míg nagyobb bajt csinálnak?
13. 937a2a883a (válaszként erre: 7. - Annette)
2013. nov. 2. 07:11

Teljes mértékben szégyen és kiakasztó. :(

Szüleim kocsiján van már jó pár karcolás, itt-ott pici törés. Mindegyik egytől-egyig úgy keletkezett, hogy más bénázott. Ami még nem is lenne hatalmas probléma, mert megesik, de mindegyik lelépett. :( Apáéknak meg ott díszeleg a sok csúfság az autón. Az utolsó igen mélyre sikeredett, elég nagy felületet ki kell javítani és újra festeni-fényezni. Szóval várat magára a dolog.

Viszont bosszantó nagyon. Apukám nagyon jó sofőr, soha semmilyen kocsiban nem tett kárt semmilyen mértékben (se sajátban, se máséban). Nagyon vigyáz a mostanira is, erre más szépen leamortizálja és porfátlan módon le is lép a helyszínről. Ja, és egyik sem olyan sérülés, hogy esetleg nem vette észre a sofőr, hogy nekiment egy másik autónak.

12. syria (válaszként erre: 1. - Murva)
2013. nov. 1. 20:12
Azt, hogy az a liba sík hülye.
11. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Murva)
2013. nov. 1. 20:08
Az is lehet.
10. murva
2013. nov. 1. 20:03
Az is eszünbe jutott,hogy lehet,hogy nem vette észre hol sérült meg az autója.
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Murva)
2013. nov. 1. 19:59
Akkor nagyon ostoba lehetett. Mondjuk az sem annyira ritka.
8. murva (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2013. nov. 1. 19:56
Ez egy olyan kis falusi utca,hogy naponta lehet két autó megy be az utcába,ezért nem gondolom,hogy előttünk két perccel valaki nekiment az autójának a háza előtt.
2013. nov. 1. 19:49
Szerintem csak felkente a sajátját valahová(otthon kapubejáró vagy valami más bénázás) aztán kellett valaki akire rákenheti hogy fizessen a biztosító. Ezért raknak amúgy sokan kamrát az autójukba, mert pl velünk is megtörtént már az, hogy megpróbáltak szándékosan ránk tolatni, csak ezért, hogy felvehessék a pénzt és mi legyünk a bűnösök... szégyen ami itt megy..
6. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Murva)
2013. nov. 1. 19:47
Mivel ha valakinek nem pontagya van, akkor tudnia kell, hogy a másik kocsin is van nyoma egy ütközésnek, ezért gondolom, hogy tévedett. ;)
5. Lara1984 (válaszként erre: 2. - Mafalda)
2013. nov. 1. 19:46
Egyezem. Szerintem is erröl lehet szó.
4. murva (válaszként erre: 2. - Mafalda)
2013. nov. 1. 19:43
Igen mi is erre gondoltunk,abból következtetve,hogy a rendszámunkat megjegyezte,másképp mi célból tette volna?Azt nem tudom hol vagy mennyire van össze törve az autója,de hát mielőtt így meggyanúsít minket arra nem gondol,hogy a mi autónkon is nyoma kell,hogy legyen annak ha össze törtük az autóját?Számomra ezért abszurd a dolog.
2013. nov. 1. 19:32
Valószínű, hogy valaki nekiment a nő kocsijának, talán akkortájt, mondjuk 1-2 perccel az előtt, mikor ott jártatok, ő azt hitte, hogy ti voltatok, megjegyezte a rendszámot, bejelentette, a kocsitokat leellenőrizték. Persze, hogy lehet ilyent, valószínű, hogy tévedett a nő.
2013. nov. 1. 19:32
A nő bepróbálkozott.Mivel nem tudta a kárigényét érvényesíteni,gondolta ti kapóra jöttök.Hátha rátok kenheti.Mást nem tudok elképzelni.
2013. nov. 1. 19:28
Tegnap a párom szülőfalujában voltunk a temetőben,elmentünk a kis utcába nosztalgiából ahol valamikor élt az utca végén megfordultunk,az utolsó házból láttuk,hogy kijött egy nő megnézte az autónkat.Ma csöngetnek a rendőrök,hogy megnéznék az autónkat,mert bejelentés érkezett,hogy összetörtük,mint később kiderült ennek a nőnek az autóját ami ott állt a ház előtt.Természetesen az autónkon egy karcolás sincs,mert nem történt semmi,azon kívül,hogy megfordultunk,egyszerűen nem értjük az egészet,csak találgatunk,ti mit gondoltok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook