Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Myeloma multiplex és rosszindulatú gerincdaganat fórum

Myeloma multiplex és rosszindulatú gerincdaganat (beszélgetős fórum)


2013. okt. 28. 09:19
Most vesz fel 10sugarat,majd egy 4napos kemot..Azután részt vesz egy klinikai tesztben!
3. feszterkem17 (válaszként erre: 2. - Herzsi58)
2013. okt. 28. 09:16

Köszönöm,csak az a baj,hogy apósomnak 41éve van ledolgozva,soha nem volt táppénzen,és most sem hiszi el hogy beteg:SLehet jobb is...Csak hát kevés a táppénz!!


Megkérdezhetem mi lett a férjjel??

2013. okt. 27. 19:41
Most találtam rá erre a fórumra ezért egy kicsit megkésve én azt tanácsolom, hogy kezdjétek el a leszázalékolást.Én férjem által vagyok érintett ebben a betegségben akinek szintén 56 éves korában diagnosztizálták a myelomát. 1 évig volt táppénzen és csak azután százalékoltatta le magát, havi 20 ezer forinttól estünk el. Nem tudom mit dolgozik az apósod de nehéz munkát nem fog tudni végezni az biztos.
2013. okt. 9. 10:42

Bárki, bármit tud róla kérem írja le.

Bármilyen segítséget a témával kapcsolatban szívesen fogadok.

Szerintetek ilyen betegséggel ugye indítsuk el a rokkantsági nyugdíjazását??

56éves apósom,17éves kora óta dolgozik..Táppénzen van augusztus óta,de hát az tudjuk semmi.Illetve ez egy nagyon hosszadalmas folyamat lesz,és nem is biztos hogy pozitív kimenetelű...Tehát dolgozni egy jó ideig biztos nem tud menni.

Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook