Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaügyi kérdésben kérnék segítséget, esetleg munkanélküli hivatalban dolgozik valaki? fórum

Munkaügyi kérdésben kérnék segítséget, esetleg munkanélküli hivatalban dolgozik valaki? (tudásbázis kérdés)

2012. szept. 25. 09:13
sziasztok. minden 10. nap egy nap álláskeresési támogatásra jogosít. tehát ha egy évig dolgoztál, az 365 nap, akkor kapod 36 napra..ha két évig, akkor 72 napra. de azt hiszem max 3 hónapnál nem több az időtartam.úgy tudom, a fizetésed 70 %-a. eddig legalább is úgy volt.
5. kiszvorosz (válaszként erre: 4. - 0ae50a5e6b)
2012. szept. 25. 08:29
Hááát,ezt ott fogják tudni megmondani,mert megelőző "fizetés" függő. Az tuti, hogy csak 3 hónapig kapod:( (ha saccolnom kell:40-60ezer között)
4. 0ae50a5e6b (válaszként erre: 3. - Kiszvorosz)
2012. szept. 25. 08:24
Èrtem,és azt tudod milyen összeg ez a járadék?
3. kiszvorosz (válaszként erre: 2. - 0ae50a5e6b)
2012. szept. 25. 08:21
Nem dolgozom munkaügyiben, de év elején voltam álláskeresésin.Merthogy így hívják.Álláskeresési járadékra jogosult leszel,ha nem vesznek vissza. Start kártyát Munkaügyiben kell megigényelni,és NAV adja ki,addig nem érdemes kiváltani,amíg nincs tuti munkahelyed.Egy évig érvényes,a munkáltatónak kevesebb járulékot kell utánad fizetnie,így nagyobb előnnyel indulsz,mint a nem START kártyás.
2012. szept. 25. 08:15

A kérdés a következő jelenleg még gyesen vagyok de van munkahelyem ahol nettó 95 ezer a munkabérem ha leszámolok a bent lévő szabadságom kifizetésre kerül de munkanélküli segélyre jogosult vagyok?és start kártya igénylése hogy hol működik mennyi előnyt jelent ùj munkahely tekintetében?


Köszönöm ha valaki tud segíteni

2012. szept. 25. 08:10
Munkaügyi kérdésben kérnék segítséget, esetleg munkanélküli hivatalban dolgozik valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook