Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküliek, ti mivel töltitek a nap 24 óráját? fórum

Munkanélküliek, ti mivel töltitek a nap 24 óráját? (beszélgetős fórum)


14. grizus
2013. máj. 7. 22:24
Munkakeresés, házimunka, olvasás, net, tévé meg megvenni meg elintézni amit kell. Ma pl. igen aktív napom volt, fáradt is vagyok és még nincs vége.
2013. máj. 7. 19:14
nyilvan remeges van a munkaert...egggesz nap!
2013. máj. 7. 19:01

Munkakeréssel és a háztartás vezetésével....

De jó lenne, ha már eredményt is fel tudnék mutatni de eléggé kétségbeejtő....

11. Mya01
2010. ápr. 22. 07:55
Nemrég műtöttek, így "lehet jobb",hogy nincs munkám.Takarítottam egész nap,most azt sem tudok,csak ami nem megterhelő, netezem, sétálok, segítek a nagymamának...
2010. ápr. 22. 07:46

én esti suliba járok ez a szerencse és így azért a tanulással el megy az idő , meg diákszövetkezetnél dolgozok néha , de ez nekem nagyon kevés , mert nagyon ritkán hívnak és kevés így a pénz most már komolyan kell egy másik munka mert ez így nem jó .

Ha nem járnék suliba akkor már meg bolondultam volna.

9. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - 0cb84d65ac)
2010. jan. 18. 17:00

Az enyém is spániel.:) Nekem még csak 1.5 éves lesz,de néha olyan rossz,hogy olyankor megmondom neki,hogy a fülénél fogva fogom kicsipeszelni az erkélyre.:D

Hát igen,nem jó a kutyának a helyválltoztatás,hacsak nem panelból kertesbe,de ilyen idős korba már ő jó helyen van ott.:)

2010. jan. 18. 16:44

Megneztem a kepeidet es nagyon helyes a kutyulid!

Az enyem spaniel keverek, nem is nez ki spanielnek.

Mar eleg oregecske, 11 eves. O otthon maradt anyueknal, mert otthon kertes hazban lakunk es ott jobb neki, mint a lakas. Meg mar eleg idos a koltozeshez szerintem. :)

7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - 0cb84d65ac)
2010. jan. 18. 14:46

Én is ilyen beugrós munkát szeretnék.Mivel a tanfolyam miatt nem tudnék minden nap bejárni.

De ahogy írtad,ezek is többet érnek mint a semmi.

Pont beleolvastam a naplódba...:)

Én is pont valamelyik nap panaszkodtam barátomnak,hogy olyan rossz h egész nap nem tudok senkihez se szólni.Max boltba vagy a kutyához.:D:S

Neked milyen kutyusod van?

6. 0cb84d65ac (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2010. jan. 18. 14:37

Igen, en is a csodat varom mar egy ideje. :)

Van egy ceg, ahol kisegitokent dolgozom, de most az ev elejen nincs olyan sok munka, igy nem hivtak. Azt igertek, hogy a het vege korul mar lehet hogy lesz valami. A semminel ez is jobb, es addig is emberek kozt vagyok. Nekem sajnos itt kint nincs allatkam, csak otthon Mo-n egy kutyulim.

5. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - 0cb84d65ac)
2010. jan. 18. 14:29

Látom,hogy te még ráadásul Németbe is vagy.:S

Nagyon unalmasan telnek így a napok,várom a csodát..bár remélem lassan megérkezik,mert megyek tanfolyamra.Egy másik városba fogok járni,ez biztos elfogja venni az időm + a tanulás.De nem is bánom.Mondjuk ettől függetlenül a munka része még nincs megoldva.:S

Egyedül amúgy én se szeretek sétálni,hála nekem van kutyám,szóval sose vagyok egyedül.:D

2010. jan. 18. 14:22
Nehez ugy nagyon. En mar lassan fel eve vagyok munkanelkuli, es nekem meg barataim sincsenek itt. Munkat keresek a neten, palyazatokat irok, hazimunka, de igy is sok "ures" ido marad. Egyedul meg meg setalni sincs sokszor kedvem. Olvasas sem kot mar le, szoval max. megertelek.
3. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2010. jan. 18. 13:50

Olvasás-éppen várok egy könyvet,hogy ide érjen.:)Rádió-nem szeretem.:)

Ide járok,szeretem ezt az oldalt,de nem ilyen mennyiségbe mint amit már csinálok.:)

Sétálok is..:)

De vhogy még mindíg nem teljes.:)

2010. jan. 18. 13:47

Olvasás, rádió, tv-t nem ajánlom, elég abból este is :(

amint látom ide is jársz, akkor meg ?


sétálj, nézelődj, nem kell ahhoz vásárolni :)

2010. jan. 18. 13:43

Sziasztok!:)

Arra lennék kíváncsi,hogy Ti mivel töltitek a napotokat?

Én még "csak" november óta vagyok munkanélküli,de már most halálra unom magam.Megcsinálom a napi tennivalókat,mosás,főzés,takarítás...de ez nem tölti ki az egész napomat.

Barátnők ők vagy dolgoznak vagy suliba járnak.Én is már több mint 2 hete várok,hogy vissza szóljanak egy munka miatt.De eddig semmi.:S Nagyon idegfeszítő egy dolog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook