Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyi légkör fórum

Munkahelyi légkör (beszélgetős fórum)


1 2
2016. szept. 26. 15:58

"Csak néha igazságtalannak érzem a dolgokat és szóvá teszem! Sajátos stílusban! Tudom változtassak a stíluson! De egyes buta emberek úgy felmérgelnek a viselkedésükkel a munkához való hozzáállásukkal, hogy nem tudom nekik szépen elmondani!"



Benned is van elég hiba.

Mi akarsz te lenni?

Munkahelyi igazságosztó?

2016. szept. 26. 15:56
Munkahelyemen igazán forr a levegő! Mindenki kavarja a sz...! A gond, hogy van egy két beépült ember! A főnök jó barátai! Nekik mindent lehet, ezt a középvezetők is elismerik! Amíg helyettük dolgozik valaki addig frankó gyerek, de amikor nem na akkor elkezdenek kavarni alatta! Aztán a nagy kavarás oda vezet, hogy lassan mindenki utál mindenkit és keresik a másikba a hibát! Ember hiba nélkül, szerintem nincs, de el kell ismerni ha valamit elrontottam! Az én nagy hibám, hogy nagy a szám! Minap is ez volt a gondja a kollégának( aki az egyik beépült ember)De a vezetőséghez már duplázva vagy triplázva jutott el a dolog! Aztán mikor próbáltam szembesíteni a helyzettel nem sikerült megbeszélnünk! Sőt most tovább kavarja a problémát! Később ő kapta fel a vizet és azt is úgy tálalta, hogy én vagyok a hibás! Pedig csak egy egyszerű kérdést tettem fel és nem is neki! De ő kiabálva elrohant! Sajnos ez nem egy olyan munkahely ahol el lehet vonulni és egyedül dolgozni, itt kommunikálni kellene a kollégákkal! Meddig mérgesedhet el ez a helyzet? Mi a helyes megoldás? Nem nem akarok munkahelyet váltani szeretem a munkámat! Csak néha igazságtalannak érzem a dolgokat és szóvá teszem! Sajátos stílusban! Tudom változtassak a stíluson! De egyes buta emberek úgy felmérgelnek a viselkedésükkel a munkához való hozzáállásukkal, hogy nem tudom nekik szépen elmondani! Nem ma kezdtem itt dolgozni, vannak rálátásaim a dolgokra, de mit lehet az ilyen befolyásos emberek ellen tenni? Valahogy csak le lehet törni a szarvukat? Ma megfogadtam, nem beszélek velük csak amit éppen szükséges! Bár ezt már próbáltam az sem tetszett nekik! Akkor is elkezdtek fúrni! Nem tetszett nekik, hogy találok magamnak munkát akkor is ha ők már nem, elpöszmögök teszek veszek! Nem tetszett mert akkor majd velük is megcsináltatják máskor, ha nekem ez belefért az időmbe! Ördögi kör ez úgy látom! Van ötletetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook