Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik a fontosabb nektek? Minél magasabb fizetés, vagy normális munkahelyi légkör? fórum

Melyik a fontosabb nektek? Minél magasabb fizetés, vagy normális munkahelyi légkör? (beszélgetős fórum)

2018. dec. 29. 13:27
Mindkettő
2018. febr. 11. 14:46
Mindkettő nagyon fontos. Bármelyik hiányzik, rossz az eglsz.
2018. febr. 11. 12:47
Normális munkahelyi légkör.
2018. febr. 8. 16:43
Magas fizetes egyszemelyes munkahelyen 😃
2018. febr. 8. 09:58

Nyilván egy szint alatt a jó légkör sem számít, mert valamiből élni kell. Viszont ha pocsék a légkör, akkor a jól fizető állást is jobb ott hagyni, mert a végén rámegy az ember egészsége, és aztán költheti orvosokra meg gyógyszerekre a magas fizetése maradékait... Nem éri meg. Én már hagytam ott jó légkört is az alacsony fizetés miatt, és magas fizetésűt pocsék légkör miatt, pedig a főnök még emelt is egy nagyot a fizetésemen, csak hogy visszatartson, de akkor már hat lóval sem tudott volna ott fogni... Akkor van gáz, ha nincs más kilátás, és az ember a családja miatt tűrni kénytelen. Mondjuk akkor is jobb ezerrel új helyet keresgetni.


Egyébként nem tudom, mi van, de rengeteg ilyet hallok, olvasok, hogy az emberek csípik-marják és beteggé teszik egymást a munkahelyeken. Régebben szerintem ez nem volt ilyen elterjedt. Mi ütött az emberekbe, hogy egyre inkább pokollá próbálják tenni egymás életét? Nem lenne mindenkinek kellemesebb, ha összetartanánk és segítenénk egymást? A munka is jobban menne és az élet is könnyebb lenne. Persze van egy-két kifacsarodott személyiség, aki mások piszkálásban leli örömét, de ennyi biztosan nincs. Akkor vajon miért van ez mégis?

2018. febr. 8. 08:35
Ha választani kell, a légkör a fontosabb. Még szerencse, hogy nem kell.:)
20. lizova
2018. febr. 8. 07:34
Egyébként a kérdésedre a válaszom inkább legyen normális munka jó lègkörrel,mint rossz légkör,rossz munka de több pénz
19. lizova
2018. febr. 8. 07:31
Előző munkahelyemen nagyon rossz légkör volt a pénz sem volt túl jó.Az azutanin volt normális légkör, Viszont a munka rossz volt a pénz meg kevés.azt is otthagytam.Most egy gyorsetteremben dolgozok ahol csak én vagyok és a szakács tehát a légkör szuper, jól kijövünk egymással és a fizum is jó szerencsére.Most csak a sok munkától van tele a tudat de nem vagyok örök elégedetlen tehát úgy gondolom annak ellenére hogy rengeteget ott vagyok és dolgozom meg is vagyok fizetve érte.aztan majd meglátjuk szeptemberben muszáj lesz valamit intézni, hogy kevesebb órám legyen egy hónapban,mert a kislányom kezdi a sulit
18. krisztina0218 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. febr. 8. 06:42
Ez ismerős...amikor októberig dolgoztam egy gyorsétteremben, minden reggel gyomorideggel mentem be...(leszámítva pár embert, akiket kedveltem),kb. már hányingerem volt. :(
2018. febr. 8. 06:40
Mindkettő fontos, de én lenyomtam egy gyorsétteremben 7 hónapot, egy rakás szar ember között, akik rajtam töltötték ki ha épp dühösek voltak( leszámítva a tesómat, a pasijátés még pár embert ), és még a fizu is szar volt :D de most olyan helyen dolgozom, ahol kedvelem a kollégákat, de fizum sem olyan átlag feletti, de nekem tetszik :)
2018. febr. 8. 05:59
Dolgoztam már kifejezetten jó fizetésért, szar emberek között..Otthagytam.
2018. febr. 8. 04:49
Mindkettő fontos, úgy kerek:)
14. Clarah
2018. febr. 7. 22:32
Pénzből élünk ugyan, de a lelkemet sosem hagytam megkeseríteni. Ez a célom életem végéig kitart.
2018. febr. 7. 20:26
én már dolgoztam olyan helyen, ahol szuper volt a csapat, a fizetés viszont csapnivaló. Ott is hagytam néhány év után
2018. febr. 7. 20:02
Jó fizetés, és minél ritkábban kelljen bejárni. :D
11. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. febr. 7. 19:30
Egyetértek!
10. kisj
2018. febr. 7. 19:25
Normális légkör pénz nélkül nem sokat ér, elvégre az ember nem szórakozni jár a munkahelyére.
9. Channa* (válaszként erre: 8. - L.luiselotte)
2018. febr. 7. 19:04
Hát nem, de most azt játszuk, hogy vagy ez van, vagy az:D
2018. febr. 7. 19:03
a kettő nem zárjs ki egymást.
2018. febr. 7. 18:55

Szokták mondani, hogy ne szeressenek, de fizessenek meg.

szerintem azért fontos a légkör is, és én személy szerint inkább kevesebb pénzért dolgozok, minthogy minden reggel gyomorgörccsel menjek dolgozni.

2018. febr. 7. 18:52
Abszolút a normális légkör. Gyomorgörccsel menni dolgozni minden reggel rosszabb, mint szar fizut kapni.
2018. febr. 7. 18:37
Mindkettő fontos.
2018. febr. 7. 18:36
Ha nem okoz gyomorfekélyt a légkör, akkor választanám a nagyobb fizetést, akkor is, ha lemaradok a hétvégi beszámolókról.
2018. febr. 7. 18:33
Mindkettő fontos.
2018. febr. 7. 18:17

Szerintem a normális légkör.

Szar fizetés már megvan e remek párosításhoz :D

2018. febr. 7. 17:35
.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook