Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi kollégával való flört fórum

Munkahelyi kollégával való flört (beszélgetős fórum)


2023. febr. 23. 12:56
Fejlemeny: 3 hetig került engem latvanyosan. Utana ujra kedves lett. Majd valtogatta a kedveskedest es a bunkozast. Egyik nap odajött megkerdezni mosolygosan minden rendben, majd 2 orara ra ujra jött, de akkor a tanitvanyaimmal beszelgettem, egy ferfi tanitvanyommal nevettünk epp. Nem jött oda a hazmester mikor ezt latta hanem tovabb ment egy masik terembe. Utana en nem akartam bunko lenni, odamentem a terembe, hogy elköszönjek, ö ram sem nezett csak lekezelöen odalökött ehy csaot, holott 2 oraval ezelött meg mosolyogva kiterövel bejött hozzam... utana 2 napal latta, hogy van egy viragcsokor az asztalomon(egy tanitvanyomtol kaptam) es gunyosan megkerdezte, hogy ezt neki hoztam? Nem reagaltam ra, ö pedig varta nagyon a reakciot. Masnap egy kolleganömmel beszelgettem odajött hozzank, elkezdett csak a kolleganömmel beszelni es megkerte tegye a mellkasara a kezet, hogy meghallgassa a mütetje utani szivbereset. Utana arra is megkerte a kolleganömet, hogy hajoljon a mellkasara es hallgassa meg a szivet. Miközben a kolleganö a mellkasara hajolt a ferfi vegig az en szemembe nezett... szamomra ez nagyon beteg. Utana engem nem kert meg ra hogy en is hallgassam meg neki a szivet. Masnap jött oda hozzam ismet mosolyogva kedvesen en meg nem hagytam, hogy mondja a szokasos monologjat nekem, otthagytam a francba. Ez a müsora elözö nap a kolleganömmel elfogathatatlan volt a szamomra nem beszelve a többi alkotasarol, amiket leirtam. Utana volt 10 nap szünet, majd veletlenül ö is azon a buszon ült, amire felszalltam, leülltem möge köszöntünk egymasnak de en nagyon közömbösen. Nem fordult oda hozzam beszelgetni meg sem mozdult. Mikor leszallt mondott egy sziat. Azota ismet latvanyosan kerül engem a munkahelyen. Szeretnem a velemenyeteket erröl. Köszönöm!
21. *lime* (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 00:02
Valószínűleg megfelelt neki ez a munkahelyi flörtölgetés és csak ennyit akart. Én arra tippelek, hogy foglalt és nem akar semmi komolyat, csak a munkaidejét akarta feldobni. Azóta mik a történések? Volt valami?
2023. jan. 16. 21:45
Tovabbra is kerül engem latvanyosan azota.
2023. jan. 13. 16:15
Köszönöm szepen az eddigi hozzaszolasokat!
18. *lime*
2023. jan. 12. 15:18
Na az ilyen idiótáktól mentsen meg az ég. Ennél idegesítőbb viselkedést el sem tudok képzelni. Épp most fejeztem be egy munkahelyik flörtöt ahol ennél sokkal kevesebb történt de mivel a muki hol nézett hol nem (de inkább nem), már el is fogyott a türelmem és most ott tartok, hogy részemről ki is léptem a dologból. Mire bepörgettem magam, már le is állt, aztán megint kezdett valamit erőtlenül, de elegem lett a semmiből. Azóta levegőnek nézem és nem is óhajtok ilyen idiótaságban részt venni.
17. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 13:09
Nős. Vagy impotens.
2023. jan. 12. 08:05
Ne ködösítsen! Kerek-perec megkérdezném, mit akar, stb... Játszon máshol, mással.
2023. jan. 12. 06:07

Valami nem stimmel a mókussal.


Ha akar valamit már léphetett volna,,,munkahelyi flörtnek meg túlzás ez a húzd meg -ereszd meg játék.

Hagynám.

2023. jan. 11. 23:46
Nekem úgy tűnik a leírásból, hogy ez a pasi csak szolgálni akar és ha közelebb kerül hozzád akkor megretten és visszahúzódik.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Gyöngy:))
2023. jan. 11. 23:24
? Ezt nem ertem. Tudnal kerlek segitö valaszt adni? Köszönöm!
2023. jan. 11. 23:23
Már csak a dudálás hiányzik a történetből.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Soufflet)
2023. jan. 11. 23:22
Ha a teljes szöveget elolvasod, akkor pont az a lenyeg, hogy nem mondott nemet, hanem nem valaszolt a kerdesre, es utana meg egyaltalan nem hagyta, hanem jött allandoan oda es nagyon figyelmes volt es udvarolt, pedig en egyaltalan nem foglalkoztam vele. A legutolso beszelgetes ota, amit szinten ö kezdemenyezett nem jön.
10. Soufflet (válaszként erre: 9. - Globus)
2023. jan. 11. 23:07
Az a baj,hogy nem teszi :P Nemet mondott, es hagyja.
9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 11. 22:29
Mondandód feléig azt hittem, ő van oda érted és zaklat...
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Temmp)
2023. jan. 11. 22:28
Nem talaltam meg fent Facebookon. Egy kolleganöje, akivel joba vannak azt mondta egyszer, hogy szerinte nincs senkije, csak egy macskaja
7. temmp (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 11. 22:23
FB-on, ha fent van rajta, nincs kint képe valakivel, vagy valami kapcsolatra utaló bejegyzés?
6. temmp (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 11. 22:22
Ennyiből én úgy gondolom, hogy hízlalja az egóját azzal, hogy bejön neked. Van az életében egy kis plusz általad, otthon meg várja a "mi".
2023. jan. 11. 22:18
Flotroles es mas semmi?
2023. jan. 11. 21:58
Nem tudod valahogy kideríteni hogy egyedülálló-e? Simán utalhat arra a viselkedése hogy foglalt. Meló helyen flörtöl de tovább nem lép mert ennyi elég is neki.
2023. jan. 11. 21:51

Karacsonyi szünet utan elsö nap

Jött oda direkt hozzam, benyitott a terembe szünetemben, hogy minden rendben van-e, en mosolyogtam ra es mondtam neki, hogy igen es nala? Mondta igen es kesöbb talalkozunk. Aztan mikor vegeztem, bejött a terembe es megkerdezte, hogy hogy teltek az ünnepek? Mondtam nagyon jol es neked? Mondja jo volt. Szilveszterkor mar ejfel elött aludt. Mondtam neki en egykor mentem es nem szeretem a Szilveszert es szeretem, ha nyugi van. Mondta ö sem szereti. Kerdeztem csaladdal ünnepeltel? Mondta igen.Aztan visszavaltotta a temat a szokasos minden rendben a szamitogeppelgeppel dologra. En nem hagytam neki, kerdeztem töle, hogy Karacsonyfad volt, mondta nem vettünk fat. En azon gondolkoztam, hogy kik azok a mi??? Ö meg a kije??? Es utana megkerdeztem, hogy baratokkal ünnepeltel? (Nem akartam direktbe rakerdezni, hogy ki az a mi) Mire ö gunyos hangneben mondta, hogy igen. En mondtam neki erre, hogy en baratokkal ünnepeltem. Utana fölvettem a cuccomat, kerdezte, hogy nehez, mondtam igen, mint mindig. Es ö meg maradt a teremben, de elköszönt tölem. En ezutan eljöttem. Azota nem jön oda hozzam egyaltalan csak nez a masik teremböl, amikor bemegy valamiert vagy a lepcsöröl mikor lemegy. Kerlek mondjatok meg mi ez az egesz? Köszönöm!

.

2023. jan. 11. 21:48
azota egyfolytaba jön oda direkt hozzam, csak en ignoraltam idaig. De ö megis jön es nem flörtöl miota latja, hogy ignoralom, hanem borzasztoan udvarias velem es nagyon tiszteletteljesen viselkedik velem. Allandoan ott van körülöttem. Megkerdeztem egyik nap, hogy hol tudnam megmelegiteni az ennivalomat, es ö azonnal elvitt egy konyhaba es kiszolgalt, mindent megcsinalt helyettem es nem engedte, hogy kivegyem a forro etwlt, nehogy megegessem magam. Ö vette ki. Legutoljata vegre ujra a szemebe neztem es mosolyogtam ra es eszmeletlenül örült neki, ugy ment el, hogy hatrafordult es mosolygott tovabb ram
2023. jan. 11. 21:47
Tanfolyamokat tartok es a munkahelyemen van egy hazmester, akivel mostanaban minden nap talalkozom. Üvegajto van a teremben ahol dolgozom, igy kivülröl be lehet latni. Ö minden nap odajön extra kiterövel az üveghez es integet be nekem es mosolyog ram, miközben en dolgozom. Nagyon figyelmes, ha ottfelejtek valamimet, masnap utanam hozza es mindig megkerdi, hogy minden rendben van-e. Mostanaban tovabb lepett es olyanokat is mondott nekem, hogyha fazom ö fölmelegithet, illetve bejöhetünk vasarnap csak ketten fenymasolni es hogy en mar igy gyönyörü vagyok, ahogy vagyok. En eddig ezeket humorral reagaltam le.Kacsingatni is szokott ram. Egyszer mondtam neki, hogy koncertre megyek, megkerdezte, hogy es mi mikor megyünk. Kerdeztem hova? Azt mondta, hat ahova ma megyek en. Mondtam, hogy de hat az ma van, neki meg nincs ideje most. Reakcioja az volt, hogy ja vagy ugy. Es ennyiben hagyta. Rengeteget viccelödtünk idaig. Aztan engem elkezdett zavarni, hogy nem halad tovabb a dolog es egyszer viccesen mondtam neki, követem ahova megy es a szembe levö barba vette az iranyt. Mondtam ok, mikor megyünk es megkomolyodva közölte, hogy munka utan. De utana nem hozta elö a temat többet es nem lett belöle semmi, de ugyanugy folytatodott a flörtöles es viccelödes. 2 hete megkerdezte a liftben, hogy penteken ö delutanos es en nem jövök csak delelött, ugye? Tudja mikor dolgozom, es hogy delutan nem vagyok ott, ugyhogy kaptam az alkalmon es azt valaszoltam sajnos nem, de ha szeretne jöhetek. Erre nem valaszolt csak elköszönt es ott akart hagyni. Majd mondtam neki, hogy akkor hetvegen erre megint elköszönt en meg meg annyit mondtam neki, hogy nem akarod ezek szerint. Megint egy szia volt a reakcioja es otthagyott. Nekem ez nagyon roszul esett. Ezek utan ö ugyanugy keresi a tarsasagomat. Direkt mindent megtesz, hogy felhivja a figyelmem magara. Viccelödni akar es ugy tesz, mintha nem is törtent volna meg a kerdesem a liftben. En mar nem viccelödök ezek utan komoly lettem vele es nem flörtölök. De nagyon idegesit ez a helyzet, mert erzelmeket taplalok mar iranyaba es rengeteg energiat sziv el tölem ez a viselkedese.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook