Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyi balesetről kell jegyzőkönyv? fórum

Munkahelyi balesetről kell jegyzőkönyv? (tudásbázis kérdés)

1 2
2016. júl. 23. 10:53
Kell
11. globus (válaszként erre: 7. - Jenna1995)
2016. júl. 23. 10:34

Ahhhhha, már értem, hogy mire gondoltál.

Háziorvosodnak majd be kell mutatni a jegyzőkönyvet, hogy üzemi kóddal vegyen tp-re, ez igaz. De most nem ez a legsürgősebb, hanem vizsgálat a baleseti sebészeten. Ha nem találnak semmit, akkor tényleg rendbe jöhetsz néhány nap alatt.

2016. júl. 23. 10:12

Én is így gondolom ahogy írja Globus.

Szoktak felvenni jegyzőkönyvet. Sőt el is küldik azonnal dokihoz. Legalábbis amit eddig láttam nákunk...

9. globus (válaszként erre: 7. - Jenna1995)
2016. júl. 23. 10:06
Nem, az orvosnak nem kell bemutatnod semmit. Csak a TAJ kártyádat vidd magaddal :)
8. Miss Jane (válaszként erre: 6. - Globus)
2016. júl. 23. 09:59
Én is ezt javaslom. Lehetnek sajnos hosszabb távú hatásai is az elesésnek. Mindenképpen kerüljenek be a zárójelentésbe a körülmények, bizonyító erejű lehet a későbbiekben.
2016. júl. 23. 09:58
Kedves globus.Elmegyek orvoshoz,de ha jól tudom az orvosnak be kell mutatni a baleseti jegyzőkönyvet,amit a munkáltató ad,máskülönben hogy igazolom,hogy a munkahelyen történt.De ő nem vett fel jegyzőkönyvet és így nem tudom igazolni,hogy ott történt a baleset.
6. globus (válaszként erre: 3. - Jenna1995)
2016. júl. 23. 09:46

Mindenképpen jelentkezz baleseti sebészeten, sérülésről készüljön lelet. Ott is mondd el, hogyan, mikor történt. Fontos, hogy rögzítésre kerüljön az, hogy munkaidőben, munkavégzés közben sérültél meg.

Persze ha vasárnapra rendbe jössz, akkor nem lenne lényeges, de ezt most nem tudhatod. Ha komolyabb sérülésed van, hosszabb időre keresőképtelen leszel, nem mindegy, hogy mennyi táppénzt kapsz. Ma mindenképpen orvos lássa!

2016. júl. 23. 09:40

Ingyenes, anonim jogsegély:


www.jogpontok.hu

2016. júl. 23. 09:37
2016. júl. 23. 09:31
Tegnap a hotelben fürdőkádat takarítottam és elcsúsztam,csúnyán bevertem a farcsontomat a kád fém kapaszkodójába.Szóltam a főnöknek,ő erre holnap otthon vagy,de vasárnap jönnöd kell.Jegyzőkönyv meg nem készült róla.Viszont mozogni is alig tudok,nemhogy dolgozni.Mi ilyenkor a teendő?Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 23. 09:29
Ha üzemi baleseti táppénzt szeretnél, akkor igen.
2016. júl. 23. 09:26
Munkahelyi balesetről kell jegyzőkönyv?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook