Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Holnap én leszek a Télapó a munkahelyemen és a betérő gyerekeket kell fogadnom...Tudnátok valami jópofi ötletet adni? Előre is köszi! fórum

Holnap én leszek a Télapó a munkahelyemen és a betérő gyerekeket kell fogadnom...Tudnátok valami jópofi ötletet adni? Előre is köszi! (tudásbázis kérdés)

1 2
2013. febr. 3. 20:12
jó friss időben február van
37. emily (válaszként erre: 36. - 6c5f346e46)
2008. dec. 5. 19:22
Én is pont kérdezni akartam! :)
2008. dec. 5. 19:12
naaaaaaaaaaaaaaa???hogy sikerült???
35. zsanomano (válaszként erre: 34. - Margareta51)
2008. dec. 4. 21:10
Köszönöm szépen a kedves hozzászólást, drukkolást! :) Nem tudom, hogy készül-e kép rólam, ha igen, rakok fel mindenképpen. :)
2008. dec. 4. 21:04
Nagyon drukolok neked es varom a beszamolot kepekkel.Meg kell kerdezni toluk melyik mese filmet szeretik ,kedvenc jatekukrol. Az unokakat ezzel a kerdesekkel birom beszedre na azutan alig lehet leallitani.
33. zsanomano (válaszként erre: 32. - Kamilla62)
2008. dec. 4. 20:24

Szia Kamilla, köszönöm szépen a Te hozzászólásod és biztatásod is! :)


Végülis ez is némiképp közönség előtt fog zajlani, mivel kereskedelemben dolgozom, vagyis egy kisebb boltról van szó, és a betérő vásárlók gyerkőceit kell meglepnem. :) Zenehallgatás sajnos nem jöhet szóba, mert nincs rá lehetőség, sem más zenei dologra.. :( Tulajdonképpen amolyan Mikulás-"hostess" leszek. Elég viccesen hangzik, de valahogy úgy tudom elképzelni, mint a Tescoban sajtdarabkákat kínáló hostesseket. A lényeg a kedvesség. :DDD

2008. dec. 4. 19:58
Nálunk az oviba minden évben eljön a Mikulás.Van egy igazán ,,rátermett"apuka, aki szívesen elvállalja ezt a szerepet.Az egész a szülők,nagyszülők jelenlétében, azaz közönség előtt zajlik.Az ovóvő és Mikulás párbeszéde megnyugtatja a gyerekeket és egyben felkészíti is őket a ,,elkövetkezőkre".Előre betanult versek, énekek bemutatása után jön a jól megérdemelt csomag.Ha a vállalatotoknál egy kedves arcú , bizalmat sugárzó kolléganő besegítene, szerintem nálatok is hangulatosabbá lehet tenni a dolgot.Lehetne egy eseményhez igazodó zenehallgatással kezdeni.Volt gitározó Mikulásunk is, nagy sikere volt.Remélem valamelyik ötlet segít.Sok sikert!
31. pmjudit (válaszként erre: 29. - Zsanomano)
2008. dec. 4. 19:58

Persze.

Beszélj hozzájuk, mond, hogy örülsz, hogy látod őket, messziről jöttél, azért, hogy csomagot hozzál nekik.

Esetleg simogassák meg a szakálladat.

Ők nem fognak semmit mondani, csak nagy szemekkel nézni téged.

lehet, hogy anya-apa ölébe húzódnak, de a szemük rajtad lesz : :))

30. emily (válaszként erre: 28. - Zsanomano)
2008. dec. 4. 19:48
Képet tegyél fel ám mindenképpen!!!!! A pici gyerekektől kérdezd meg, hogy jók voltak-e, szertik-e a meséket, melyiket...stb.
29. zsanomano (válaszként erre: 26. - Pmjudit)
2008. dec. 4. 19:42
:) Na meg az még a kérdésem, hogy a még nem ovis korú gyerekek nem biztos, hogy tudnak mondani versikét, szóval őket egyszerűen csak kedvesen szólítsam meg és ajándékozzam is meg őket? Valahogy tétova se akarok lenni. :)
28. zsanomano (válaszként erre: 23. - Burkuska)
2008. dec. 4. 19:36
Szió:), köszi szépen a szorítást, izgulok is egy kicsit, szóval rám fér a biztatás! :) Ma felpróbáltam a Mikulás sapkát és a "szakállamat", hát mit ne mondjak, mikor mutattam a főnökömnek, jól kiröhögött a helyettessel együtt, persze pozitív értelemben. :DDDDD Hát, az tuti, hogy holnap én is fogok mosolyogni magamon, mert elég viccesen áll a jelmez. De legalább pirospozsgás lesz az arcom, mint az igazi Télapónak!! :DDD
27. emily (válaszként erre: 21. - C8b6b88a9e)
2008. dec. 4. 19:32
"A nagyon kicsik úgyis összeszarják magukat (kb 0-3éves korig)" Ne haragudj,ebből számomra nem derült ki, hogy nem az összesre gondolsz, lehet, hogy én értelmeztem rosszul.
26. pmjudit (válaszként erre: 22. - Zsanomano)
2008. dec. 4. 19:31

:))


Biztosan nagyon ügyes leszel.


Mindenképpen várjuk holnap a beszámolót.


Ne ijedj meg a kicsiktől sem.

Nem azok lesznek sokan akik félni fognaK.

Nyilván kicsit tartanak tőled, de sírni kevesen fognak.

Azokkal meg úgyis ott lesz az anyukájuk, vagy apukájuk, aki oldja majd az esetleges problémát.


Mi most jöttünk haza egy munkahelyi ünnapségről 80 gyerek volt zömében kicsik 3 év alattiak és összesen 2 sírt.

Az én 21 hósom sem sírt.

25. zsanomano (válaszként erre: 21. - C8b6b88a9e)
2008. dec. 4. 19:29
Ettől én is tartok, hogy ne ijedjenek meg tőlem, mert váratlanul fogja érni őket, hogy ott leszek, az biztos. :)
24. emily (válaszként erre: 20. - Zsanomano)
2008. dec. 4. 19:28
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
23. Burkuska (válaszként erre: 22. - Zsanomano)
2008. dec. 4. 19:26

Szia:)

Hát én is szorítok,aztán várjuk a beszámolót:)

Hajrá,ide is jöhetsz:)

22. zsanomano (válaszként erre: 19. - Pmjudit)
2008. dec. 4. 19:24
Nagyon köszönöm, szuper ötleteket adtál Te is, kedves Judit!
21. c8b6b88a9e (válaszként erre: 14. - Emily)
2008. dec. 4. 19:19
Nem hülyeség:a a fiam 3 éves koráig be volt szarva.Nem azt mondtam,h mindegyik,de számíthat rá,h lesz olyan amelyik igenis fél,vagy tart a MIkulástól.
20. zsanomano (válaszként erre: 18. - Emily)
2008. dec. 4. 19:18

:) Jaj, de aranyos lehet!


Hmm... "Mikulás bácsi"- na most érzem magam kellemetlenül, mivel egy férfi tuti jobban el tudja játszani, vagyis hitelesebb, csak az a gáz, hogy nálunk egyedül a főnököm a férfi, Ő meg nem hiszem, hogy holnap flangálna a Mikulás ruhában! :DDDDDD

2008. dec. 4. 19:15

Kérdezd meg, hogy emlékszik-e rád mármint a Mikulásra tavalyról, valamint, hogy otthon jártál-e már nálunk, olyan sok helyre kell menned, hogy már nem emlékszel pontosan.

Kérdezd meg kitette a tiszta csizmáját az ablakba.

Kérd meg, hogy mindenképpen tegye ki, mert különben nem tudod hová tenni az ajándékát.

Kérdezed meg, hogy taláélkozott-e már az idén máshol Mikulással, óvodában, utcán, szülei munkahelyén stb.

Kérdezd meg van-e kedve énekelni vagy verset mondani.


Fontos /szerintem/ , hogy várj egy kicsit miután észrevett, ne rohand le azonnal.

18. emily (válaszként erre: 16. - Zsanomano)
2008. dec. 4. 19:13

Csüngött a Mikulás bácsi szavain! :)

Mellesleg most is csak azért nem jön ki a szobájából, mert mondtam neki, ha most nem alszik szépen, akkor holnap nem jöhet a Mikuláshoz.(Úgy fest, ez hatott, előtte már 5x kijött alvás helyett. :D)

17. pmjudit (válaszként erre: 2. - C8b6b88a9e)
2008. dec. 4. 19:10

Ezt nem hiszem.

Éppen most jöttünk haza és a kisfiam 21 hós, egyáltalán nem ijedt meg a Mikulástól.

A 6 éves lányom sem félt eddig egyszer sem.

16. zsanomano (válaszként erre: 14. - Emily)
2008. dec. 4. 19:08
:) Ez jó volt!
15. zsanomano (válaszként erre: 12. - Zsilipes)
2008. dec. 4. 19:07
Na igen, a hisztis gyerekek esete.. :) Köszi a biztatást, remélem jól fog menni, végülis csak 3 órán át leszek Télapó. Majdcsak lesz valahogy, holnap este megírom, hogy ment! :)
14. emily (válaszként erre: 2. - C8b6b88a9e)
2008. dec. 4. 19:01
Ez hülyeség! Az én lányom már tavaly sem "szarta össze magát", holott csak 14 hónapos volt...
13. zsanomano (válaszként erre: 11. - Szenasie)
2008. dec. 4. 19:01
Igen, a "jó gyerek voltál?"-kérdés jól hangzik, jaj, de izgulok, micsoda ijedős egy Télapó vagyok már most. :D
2008. dec. 4. 18:57
Szia! Gondolkodj el azon is, hogy mit csinálsz, ha hisztis gyerekkel találkozol, vagy olyannal aki meg se akar szólalni, hiszen őket is meg kell "jutalmazni". Először kérdezd meg hogy énekel-e, vagy szaval-e veled (persze ehhez kéne pár verset is tudnod), a hisztisnél probáld meg megtudni hogy mi a baja, hiszen a télapó sok mindenre tud megoldást! Amúgy sok sikert a holnaphoz
11. szenasie (válaszként erre: 10. - Zsanomano)
2008. dec. 4. 18:53
pl: jó gyerek voltál? Biztos vagy benne, mert a madarak... (kicsi elpirulások jöhetnek belőle, ha "lebuktatod őket". Amúgy szerintem is adja magát a helyzet ;) légy ügyes
10. zsanomano (válaszként erre: 9. - C8b6b88a9e)
2008. dec. 4. 18:40
Igazad van! Nem is akarom én túlerőltetni, csak tényleg nem akarom elszúrni. :) Szerinted csak egyszerűen menjek oda hozzájuk és szólítsam meg őket? Na ez az amit nem tudok, illetve, hogy a versmondatáson kívül még mit lehetne bevetni?
2008. dec. 4. 18:36
Ha ennyit foglalkozol a"feladattal",akkor csak JÓ Mikulás lehetsz.Ha már megszólalnak,adjál nekik szaloncukrot,amelyik meg bátor,fog olyanokat kérdezni+mondani,h leesik a szakállad!Szerintem nincs recept arra,h mit kezdj velük,majd helyzettől függ.Próbálj hiteles lenni,ne akarj túl jópofa lenni,mert a gyereket taszítani fogja,hagyd,h kérdezzenek(általában a kérdésükben benne lesz a válasz.Pl:tud a szánod repülni?IGEN).
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook