Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyen való dohányzás , a nem dohányzók szemszögéből . fórum

Munkahelyen való dohányzás , a nem dohányzók szemszögéből . (beszélgetős fórum)

1 2
14. *anyatigris* (válaszként erre: 10. - Emi1206)
2012. márc. 22. 15:58

Igen van ilyen is olyan is .

Bár szerintem ez dohányozni járás többnyire a fizikai munkát végzők körében probléma.


Ha esetleg arra gondoltál hogy én most a munkahelyemről netezek :-D P


Akkor sajna ............

13. emi1206 (válaszként erre: 11. - *anyatigris*)
2012. márc. 22. 15:52
Nem a kollégák dolga egymást csesztetni. Arra van a főnök, akinek jelezheted a problémát. Más kérdés, hogy a főnök intézkedik-e. Ha a főnök is dohányos, akkor felesleges is szólni. Az lenne a legjobb, ha szabályoznák, hogy milyen időközönként hány perc szünet jár fejenként, esetleg időbeosztást is lehetne csinálni, ki mikortól meddig mehet szünetelhet. Jó persze pl. üfszolgos melóknál ez borul, de valamit ott is ki lehetne találni.
12. df2a740c00 (válaszként erre: 11. - *anyatigris*)
2012. márc. 22. 15:52
Nálunk sokszor a nemdohányzók kimennek a dohányzókkal együtt beszélgetni.
2012. márc. 22. 15:49

De viszont ha nem dohányzom mit csináljak menjek ki az udvarra sétálni hogy nekem is legyen egy kis üres járatom ??


De viszont az ember ebben a feszült világban nem akarja azzal megrontani a viszonyát a kollégáival akivel nap mint nap "együtt dolgozik" hogy cseszegeti a cigivel .

10. emi1206 (válaszként erre: 1. - *anyatigris*)
2012. márc. 22. 15:48
Kivétel ebben a témában is akad. Van aki nem dohányzik, de több időt lófrál, mint némelyik dohányos és van aki dohányzik és kb. háromnegyed óránként eltűnik negyed órára, mert ugye cigi mellé kávé is kell és azt le is kell főzni. Aztán vannak olyanok is, akik ugyan a helyükön ülnek, de közben nem a munkájukkal foglalkoznak, hanem például netezenek. :P :D
9. szilvi7272 (válaszként erre: 1. - *anyatigris*)
2012. márc. 22. 15:47

Egyetértek Én is.

Én anno egy kereskedelmi cégnél dolgoztam ,nálunk is sok volt a dohányzó kolléga.És igencsak sűrűn jártak ki dohányozni a raktárba.

volt egy kollegína aki munkakezdés előtt vette meg a cigerettát és munkaidő végén már nem sok maradt belőle.És szaputa többieket,hogy (X.Y nemdohányzó)beszélget a vevőkkel.Persze Ő meg pöfékelt 5-10 percig 1 cigerettát.


Egyébként nagyon igazad van ,simán ledolgozhatnák a cigiszünetüket.....+ van még ebédszünetük,pi.i szünetük.

8. df2a740c00 (válaszként erre: 7. - *anyatigris*)
2012. márc. 22. 15:47
a főnök nem veszi ezt észre? Vagy ő is dohányzik?
7. *anyatigris* (válaszként erre: 6. - Esther78)
2012. márc. 22. 15:45

nahh.... nekem is pont azzal van már teli a púpom :-( nem azzal aki 1 szív .

Az én munkahelyemen össze kell dolgozni szóval ha Xy bepipil nem mondhatom hogy várj mert én most ezt csinálom amaz meg aki téged tisztába kéne tegyen az épp az 500 cigijét szívja .

2012. márc. 22. 15:41
Egyetértek. Mondjuk nálunk van olyan aki csak napi 1 szál cigit szív el, de olyan is van aki több dobozzal. Azért azt megkérdőjelezem hogy ő dolgozik-e valamit a 8 órájában.
2012. márc. 22. 15:38
Maximálisan egyetértek Veled!!
2012. márc. 22. 15:38
Nálunk mindenkinek megvan a maga feladata, ha kimegy valaki bagózni, attól még a feladatait ugyanúgy el kell látni, nem háríthatja másra, legfeljebb a telefonokat kell felvenni helyette.
2012. márc. 22. 15:37
Egyet értek! Vagy ugyanannyi pihenő idő kéne, hogy járjon a nem dohányzóknak is.
2012. márc. 22. 15:37
Egyet értek veled.
2012. márc. 22. 15:36

Nem leszek túl népszerű a dohányosok körében de nem is ez a célom:-)

Én mint nemdohányzó munka erő úgy érzem hogy többet dolgozom mint a pöfékelő kollégák,ezért én simán ledolgoztatnám velük azt az időt amit a füstölgőben töltenek .


mi erről a véleményetek ?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook