Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyen folyton megjegyzéseket tesznek a nők... fórum

Munkahelyen folyton megjegyzéseket tesznek a nők... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. f6e17c1dbe (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2022. aug. 6. 19:28
Amúgy ez tényleg így van, azok a férfi ismerőseim, akik el vannak hízva ocsmányul, na ők tesznek megjegyzéseket a nőkre leginkább. De fordítva is tapasztalom. A legcsúnyább nőknek vannak a legmagasabb igényeik sokszor.
10. *lime*
2022. aug. 6. 10:58
Szerintem meg savanyú a szőlő. Csorgatják a nyálukat a nők után de mivel nem kaphatják meg őket, így próbálják feldolgozni.
9. mignon11 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 17:21
Te meg kezd el őket kostolgatni. Bár én inkább hagynám az egészet. Nem érdekel mások véleménye, ha én jól vagyok jól vagyok pont....
2022. aug. 5. 13:15

Ha én ilyet kapnék, akkor biztos mondanám, hogy "ha nem ízlik a szar, akkor nem kell folyamatosan kóstolgatni"

Tehát, ha nem tetszik valami, akkor nem kell nézni, vagy tegyenek maguknak ki tükröket és nézegessék magukat benne, ha már azzal nincsen gondjuk. Vagy váltsanak melóhelyet.

Kíváncsi lennék, hogy milyen nő van mellettük (már ha egyáltalán van)...

2022. aug. 5. 12:36
Jól megvilágított falfelületre vinnék pár tükör matricát , hogy mások kritizálása helyett nézegessék magukat. A jó világításnál minden jobban látszik- rajtuk is...és még meg is kell, hogy köszönjék az ajándék tükröt.
2022. aug. 5. 11:08
Szemtől szemben mennek a megjegyzések ? Közvetlen kollégák vagy főnökök ?
2022. aug. 5. 08:10

A legtöbb pasi ilyen, ők a teremtés koronáinak hiszik magukat, akár milyen szarul is néznek ki.

A nagy sörhasú, kopasz pasik nézik a nőket a strandon és becsmérlik, hogy milyen kövér, mekkora a hasa, stb.

Az eszükhöz kell mérni....

Esetleg egy beszólást megér ,hogy esetleg nézzenek magukra is mielőtt bárkire is megjegyzést tesznek, mondjuk az ilyeneknek hiába mondod, nem is értik.....

4. 845783fc97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 4. 22:56
Ti miért nem szólogattok be?
2022. aug. 4. 21:46

Ha 5 szép és fiatal férfi tenne megjegyzéseket, az jobb lenne?


A pasik már csak ilyenek egymásközt.

2022. aug. 4. 18:50
Vajon miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook