Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munka a Telenornál fórum

Munka a Telenornál (beszélgetős fórum)

1 2
2. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Sopianae)
2014. dec. 30. 12:48
Miért pont a telenor? Milyen munkakör? végzettség nélkül szerintem vagy értékesíteni vagy ügyfélszolgálatra tudsz menni, én azon a vonalon dolgoztam ahol a székhelyük van, hát a dolgozók mindig panaszkodtak a buszon, hogy nem fizetik ki őket, magasak az elvárások, stb...
2014. dec. 30. 12:04

Sziasztok


Szeretnék 1 éven belül elhelyezkedni a fenti cégnél. 3 gyerekem mellett szeretnék biztos munkát, ahol akár előre is tudok lépni.

Dolgoztam boltba, de ott az előrelépés maximum a részlegvezetőig mehet. Biztosítónál, bankba nem szeretnék dolgozni, ahol nincs fix jövedelem és vállalkozói igazolvány kell.


A telefonos társaság székhelye közel van hozzánk és ott könnyebb előrelépni szerintem.


Ki dolgozott ott és mi volt a véleménye? Milyen végzettséggel került oda és milyen további belső képzések voltak? A vizsgák milyenek voltak?

Privátba is jöhetnek válaszok, mert nem mindenki szereti itt megosztani a negatív élményeit.


Én úgy gondoltam addig leteszem a jogosítványt és egy középfokú nyelvvizsgát.


Volt olyan, akit a cég küldött el továbbképzésre?


Állásinterjún mi volt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook