Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Movie maker - segítségre van szükségem! fórum

Movie maker - segítségre van szükségem! (beszélgetős fórum)


7. makkmarcsi (válaszként erre: 4. - Xido)
2011. dec. 3. 17:36
Magyarul is leírnád ezt a gif-es dolgot? És hogy hol találok ilyen programot? Nem ragaszkodom a Movie maker-hez, csak szeretnék segíteni a kiskölyöknek, mert odaáig van, hogy filmet készíthessen.
6. makkmarcsi (válaszként erre: 3. - AnitaZoé)
2011. dec. 3. 17:32
Nem találok ilyet, hogy videoeffektusok..:-(
5. makkmarcsi (válaszként erre: 2. - F263e5104b)
2011. dec. 3. 17:32
Köszi, a letöltés jó lett. Egyszerűen nem ad olyan opciót, amivel rövidíteni lehet az időt.
4. xido
2011. dec. 3. 15:25
ha képekkel játszik és ilyen pillanatfelvétel módon,akkor sokkal egyszerűbbnek találom,ha valami képszerkesztő programmal gif animációt csinál belőlük..esetleg azt utána átalakítjátok majd amivé lehet..flash vagy bármi más...
2011. dec. 3. 15:24

A movie maker amúgy alapjáraton rajta van a Windows-on...

Attól függ milyen operációs rendszered van. XP-n ezt úgy lehet megcsinálni, hogy bal oldalt a videoeffektusoknál van ilyen, hogy gyorsítás kétszeres sebességre. Ezt kell a képek közé húzni, és így gyorsabb lesz. Remélem tudtam segíteni:)

2011. dec. 3. 15:19
nem lehet hogy közben megy valami más program is (letöltés,vagyvalami frissítés) mert akkor csinálja ezt!ha nem megy akkor ujjra le kell töltani a progit Szia!
2011. dec. 3. 15:16
Sziasztok! Letöltöttem a Movie maker-t, mert a kisfiam szeretne LEGO-filmet készíteni. Csinált is próbaképpen néhány képet, amit filmmé alakított a program, ez eddig klassz. DE: nem tudjuk beállítani, hogy a képek közötti időtartam 1 mp-nél kisebb legyen, így darabos a mozgása a figurának, és így nem jó. Tudtok erre megoldást? Ahhoz, hogy ezt megoldjuk talán más program kell, esetleg fizetős? Előre is köszönöm a segítséget! Üdv.!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook