Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Most méretkeztem. Egy grammal sem vagyok több mint ünnepek... fórum

Most méretkeztem. Egy grammal sem vagyok több mint ünnepek... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Icuska538 (válaszként erre: 14. - Vigyefene)
jan. 4. 20:12

Értem én

.


Miből gondolod hogy nem! 🤨

15. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 4. 19:12

Ügyes vagy!


Én nem tudom hogy bírnám az "önmérsékletet".

Én ünnepekkor mindig fogyok, most is pedig nem volt cél, sőt. A több evést nálam kompenzálja az anyagcsere, még mozgás nélkül is.

14. vigyefene (válaszként erre: 13. - Icuska538)
jan. 4. 19:10

Azt gondoltam hogy viccnek veszed, mert ez az, méghozzá régi.

Talán Dózsa György idejéből származik.

13. Icuska538 (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
jan. 4. 19:07

Ugyan már! Senkimek mincs ilyen hülyeség

. Kevesebb kaja több mozgás...

12. vigyefene (válaszként erre: 11. - Icuska538)
jan. 4. 18:26

Akkor talán kérjél kölcsön valamelyik szomszédodtól.

Vagy nincs szomszédod sem?

Rokonaid?

11. Icuska538 (válaszként erre: 10. - Vigyefene)
jan. 4. 18:24
Nincs piros tányérom! ☹️
10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Icuska538)
jan. 4. 18:16

Ha azonnal szükséged van rá, akkor a diétás paradicsomlevest ajánlom.

Recept.

4-kanál forró víz, egy piros tányérban.

jan. 4. 18:13
Én sajnos több.Jó megdöbbentem Valamit kezdenem kell... De rögtön 😂🤨
8. LBO (válaszként erre: 6. - Csillagszem38)
jan. 4. 18:11

Köszönöm.

Sokat bicajozok. Van egy fix köröm, ami kb. oda-vissza 40 km. Ráadásul odafelé végig minimális emelkedő. A végére azért fújtatok rendesen. Meg útközben szidok mindenkit aki kitalálta az emelkedőt. 🤣 visszafelé persze a fele úton csak gurulok. Azt nagyon bírom. 😊

Ezen kívül itthon hullahopp karikázom. Igyekszem minden nap, de van hogy kimarad. Napi fél óra. Egyenlőre. De lesz ez több is.

Aztán ezen kívül sokat gyalogolok. Mondjuk a munkahelyemre, ami egész pontosan 14 percre van az otthonomtól. Szóval nem nagy táv, buszra is ülhetnék, és ülök is ha pl. locsog az eső, de amúgy mindig gyalog megyek.

Leginkább viszont arra figyelek oda, hogy mennyit és mikor eszek. Mindent megeszek, süti, csoki, fagyi, szalonna, kolbász, kenyér (rozskenyér, valami isteni finom egy helyi pékségben sütik), kólát iszom, de eszek rengeteg zöldséget, gyümölcsöt is. De mindent mértékkel. A reggelim és az ebédem között, durván 4 óra telik el. Nagyon ritkán vagyok éhes a kettő között. Ha mégis, akkor egy kis gyümit bekapok. Délután pedig pont hazaérek munkából mire éhes leszek. Szóval akkor meg már vacsizok. A vacsorát igyekszem úgy időzíteni, hogy lefekvés előtt kettő órával már ne egyek. De amúgyis 18:00-ig letudom. Utána már nem szívesen eszek. Nem esik jól.

Szóval semmi extra. Nem éhezek, nem csinálok ilyen olyan fogyókúrát, mégis mennek le a kilók.

jan. 4. 01:20
ez jo hir!
6. Csillagszem38 (válaszként erre: 2. - LBO)
jan. 3. 11:11
Ügyi vagy, mit mozogsz?
jan. 3. 01:06
ha unnepek van az nem jelenti azt korant sem,hogy joval tobbet kell enni!de sok ember ezt rosszul csinalja.
jan. 2. 18:30
Ügyes vagy.
3. Myra
jan. 2. 18:05
Gratulálok.
2. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 2. 17:24

Nagyobb társasággal szilvesztereztünk. A társaság több hölgy tagja is fogyokúrázik amúgy, csak most az ünnepek alatt nem. 🤦🏻‍♀️🤣 Minden második falat után elmondták, hogy másnaptól újra szigorú diéta, semmi nasi, fogyokúra ezerrel. 🤣

Ész nélkül ettek. Rossz volt nézni. 😔

Én nem fogyózom, csak mértékkel és ésszel eszem. Mégis mennek le a kilók. Ja, és mozgok. Amennyit és amikor csak tudok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook