Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Most megyek az orsz.orvos szak.biz. elé.Szerintetek milyen esélyeim vannak? fórum

Most megyek az orsz.orvos szak.biz. elé.Szerintetek milyen esélyeim vannak? (beszélgetős fórum)

2010. máj. 27. 15:24
Köszi az eddigieket,de amit eddig a városunkban-nem Debrecen-hallottam,az sem valami bíztató.
2010. máj. 27. 15:21
Mostanában minden orvos meg van sértődve, én a helyedben nem remélnék túl sokat, általában úgy állapítják meg, hogy a megélhetésre se elég, de ne legyen igazam, drukkolok és sok szerencsét neked, szeretettel Ica
2010. máj. 27. 15:20
Anyukám barátnőjét most vették vissza 50%-ra. Neki a két csípőjét műtötték,gerincferdülés. A főorvos annyit modott,hogy az ország már nem bírja eltartani a sok rokkantnyugdíjast :S Jah,és járjon busszal dolgozni :S Remélem neked sikerül. Ha nem Debrecenbe mész,szerintem nagyobb esélyed van :)
2010. máj. 27. 15:17
Édesanyám hasonló cipőbe járt. Szintén hallássérült, izületi gondok, csontritkulás. Ő elöször 50 %-ot kapott, tavaly 40-et.
2010. máj. 27. 15:14
Most megyek a bizottság elé,kétoldali idegi hallássérülésem/nagyon súlyos,siketséggel határos/,visszerem,gerincferdülésem,allergiám,a csípőmnél vagy sérv-most megyek ct-re-,vagy valami izületi gyulladás van.Milyen fokú leszázalékolást kapott az,aki mostanában volt a biz.előtt ilyen betegségekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook