Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mosogatógépem a 30-as hibakódot mutatja, = működésbe lépett a vízvédelmi rendszer..ez mi?! fórum

Mosogatógépem a 30-as hibakódot mutatja, = működésbe lépett a vízvédelmi rendszer..ez mi?! (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 9. 11:32
Ajánlom legközelebbre a Bosch-t :)
7. bnedora (válaszként erre: 6. - Martin3)
2011. nov. 3. 22:17
Örülök, hogy működik a gép:-)))
2011. nov. 3. 22:14

na sikerült(remélem nem csak átmenetileg) "megjavítani", olvastam a neten, hogy valahol elvileg folyik a víz, ha ez a hiba, na én semmit nem tapasztaltam, hát kihúztuk a helyéről és elindítottuk, és elindult! megigazgattuk hátul a madzagokat és visszatoltuk a helyére és azóta vígan mos a gép:) remélem tényleg csak ez volt

amúgy nekem nagy csalódás volt az AEG, ráadásul sokkal drágább is volt, mint más ilyen mosogatók, és erre ilyeneket csinál, sőt amióta megvan nem vagyok vele elégedett, tuti legközelebb nem ezt a márkát vesszük..

2011. nov. 2. 13:31

Nekem a mosógépem romlott el, ma volt kint a szerelő, valamit csinált vele, most működik, de kérdés meddig. Motorcserével kecsegtetett, ami jó sok pénzbe fog kerülni, szintén AEG típusú. Hozzánk is 1 hétre jött ki a bejelentés után, így nekem is kézzel kellett mosnom. Ráadásul még centrifugázni sem tudtam. Hiába, hozzászoktunk a jóhoz.

Remélem nem lesz különösebb probléma, és sikerül megjavítani.

4. martin3 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2011. nov. 2. 13:00
szia! AEG , a neten próbáltam nézni, meg fórumok is, de semmit nem találtam, illetve csak azt, hogy ilyenkor elvileg valahol folyik a víz a gépből és azért állítja le a rendszert, de nekem sehol nincs tócsa, nem látom, hol folyik...felhívtam a szerelőt, ő is ezt mondta, de csak jövő héten ér rá:(, és 6-an vagyunk, azt hiszem egész nap mosogathatok :(
3. bnedora (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2011. nov. 2. 09:07
bocsi: mosogatógéped
2011. nov. 2. 09:02
Milyen típusú a mosógéped? Próbáltál már a neten utána nézni?
2011. nov. 2. 08:46

sziasztok! ért valaki a mosogatógépekhez?? nem megy egyik program sem és a multikijelző a 30-ast mutatja(van hogy elindul mondjuk a 120perces programom és itt állandóan megáll!!) a használati utasítás szerint ez azt jelenti hogy működésbe lépett a vízvédelmi rendszer...az mit jelent?

hívjak szerelőt vagy egyedül is meg lehet oldani a problémát? (csak azért kérdezem, mert kb 8ezer lesz a javítás, hátha meg lehet úszni..)Jó lenne, ha valaki tudna segíteni:)(a gép tiszta, ki van takarítva elvileg nem is vízköves)

köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook