Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosó- és szárítógépről tapasztalatok, vélemények? fórum

Mosó- és szárítógépről tapasztalatok, vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Frksvirag)
2020. szept. 29. 07:19
Inkább egymásra pakolnám a két gépet kombi helyett.
2020. szept. 29. 07:06
Nekem igaz külön van, de nem hiába vágytam már rá évek óta (kicsi volt nekem is a lakás): 2-3 óra múlva a piszkos ruhából száraz, illatos és puha ruha hever a szekrényben, nekem ez 2 kicsi mellett bármennyi pénzt megér. A szárítással járó páráról, meg a ruhák vegetálásáról nem is beszélve, mikor pont olyan idő van, hogy se kint, se bent nem akar száradni és csak poshad... Ha nagyon gyűrné a ruhákat, akkor azt tanácsolnám, hogy a mosás végeztével szedd ki a dobból, rázd meg jól, hajtogasd félbe, mintha csak vinnéd teregetni és úgy emeld vissza szépen a dobba szárításra. Én is így csinálom.
2020. szept. 29. 06:58

Nekem volt már 20 évvel ezelőtt Indesit, de nem használtam szárításra, mert nagyon összegyűrte a ruhákat.

Hely takarékosság miatt, én sem akartam külön szárítógépet, így tavasszal vettem egy Candy mosó-szárítógépet. Teljesen elégedett vagyok, bár most fog következni az igazi beavatás.

Tavasszal már kipróbáltam néhány alkalommal a szárítást. Minden OK volt. Nem gyűrte össze a ruhákat! Tényleg szárazon vettem ki a géppől a legtöbbet, hajtogathattam és kész is volt a mosás. Azt hiszem mennyiség függő, de volt, hogy ici-picit nyirkos maradt, azokat 1 órára kiteregettem, de vasalni pont jó lett volna.


Nem bántam meg. Ha pl. törölközőket vagy ágyneműt mosok, akkor azt ugye 60 fokba mosom, ez az én gépemen 1 óra 32 perc+kb. ugyan ennyi a száírtás (szekrény száraz).


Annyival jobb, mint az én régi gépem volt, hogy ennél a gépnél lehet állítani a szárítás milyenségét, régen ezt nem lehetett beállítani.


Ja, ami nagyon tetszik: a törölközők puhák lesznek mosás-szárítás után. :D

2020. szept. 29. 06:31

Régebbi fórumokat találtam, ott nagyon vegyes a megítélés. Esetleg a mai gépek már jobbak? Kicsi a lakás es ezért gondolkodom a kombi verzióban.

Előre is köszi! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook