Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mobilszám alapján szeretnék valakit lenyomozni, hogy hol lakik! Hogyan tudom ezt megtenni? fórum

Mobilszám alapján szeretnék valakit lenyomozni, hogy hol lakik! Hogyan tudom ezt megtenni? (tudásbázis kérdés)

26. Rea69
2009. ápr. 8. 20:52

Van ugy,hogy az emberre rájár a rúd.Én is sokszor voltam már ugy,hogy azt mondtam, ha ez valaki mással történik nem hiszem el.Én a mult hét pénteken mentem volna egy lakásszerződést aláirni,és csütörtök este felhivtak,hogy meggondolták magukat,mégsem eladó a lakás.

Na ez tette be nekem teljesen a kaput.

25. Andee5 (válaszként erre: 24. - Rea69)
2009. ápr. 8. 19:21

köszönöm, hogy együttérzel velem. Nagyon le vagyok törve, mert így is alig van pénzünk ráadásul rám mostanában jönnek a csapások 2 hét alatt 2x loptak meg, először csak a pénztáscámat vették ki a táskámból, pont mikor vizsgáztam (aznap a vizsgán is megbuktam), de meglettek az iratok (szerencsére), másodszor pedig a vizsgaidőszak végére elmentünk diszkóba és a párom autóját feltörték, kivették a táskámat, persze abban minden személyes cuccom benne volt, a telefon, pipereszerek, stb....Akkor nagyon kiborultam, alig ettem, aludtam, mostanra már épp helyrejöttem volna, de most ismét megátkozott vki...Már nagyon kivagyok...

Tudom, ez másoknak semmiség lehet, ami most az én problémám, és elnézést azoktól, akik ezen felháborodnak, de mindenki a maga baját érzi a legnagyobbnak...

24. Rea69 (válaszként erre: 23. - Andee5)
2009. ápr. 8. 19:11

Sajnos tudom, hogy mit tesz,ill.mit nem tesz a rendőrség.Nekem pár éve, az autómból ugy lopták ki a holmiaimat,hogy 2 rendőrautó között parkoltam.Kb.a lopást követően 2 hónap mulva jött egy levél,hogy a nyomozást tettes hiányában lezárják,ha esetleg megtalálnak valakit,aki hasonlóért vittek be, és elismeri a lopásokat, az ügyet ujra előveszik.

Sajnos tudom milyen, és tiszta szivből sajnálom

23. Andee5 (válaszként erre: 22. - Rea69)
2009. ápr. 8. 19:06

Szia!

Csak tudod az a baj, hogy amikor ellopták, azóta sem nyomozták ki nekünk, hogy hol van a telefonom, és olyan értetlenek voltak, meg kiröhögtek, meg egyéb ilyen "emberség" meg "tisztelet" ezért akarom én magam kideríteni, hogy ki lehet az! De ha más ne lesz, valószínű, hogy bevonatom a rendőrséget, csak abból min. 1 félév múlva lesz vmi.... :S

Nagyon szar helyzetben vok, mert kölcsönpénz volt és mióta ellopták a telefonom, azóta szeretnék egyet, amit kinéztem, de nagyon pórul jártam...

Látjátok, a szegény embert még az ág is húzza...

22. Rea69
2009. ápr. 8. 19:00

Tudom, nem ide tartozik,de engem is kb.2 hónapja vertek át szintén igy,csak nem mobillal.Soha többet előre utalás,már vaterán és a teszen is csak ott vásárolok,ahol szóba jöhet a személyes tali.,


Szerintem,sajnos nem is fogod kideriteni,csak a rendőrség tud segiteni.

2009. ápr. 8. 18:39
küld már át nekem privátban ezt a hirdetésoldal linket légyszi!baromi kíváncsi vagyok!
20. Andee5
2009. ápr. 8. 18:36
Jah, és a neve még az, ami biztos, mert amikor feladtam a pénzt, kaptam róla bizonylatot, és ott van a név és a számlaszám.
19. Andee5
2009. ápr. 8. 18:34
Most láttam, hogy feladott egy másik hirdetést is ( 2 hónappal ezelőtt) ugyanazzal a szöveggel, mint amit nekem is benyomott, ott már más a helyszín és a név is! Leszűrve, ami biztos: a bankszámlaszám, és a telefonszám. Ötletek?
18. Andee5
2009. ápr. 8. 18:11
R*iffeisen bankra utaltam a pénzt!
17. Andee5 (válaszként erre: 15. - Nicole01)
2009. ápr. 8. 18:10
Szia! Nem, nem ő volt az, elvileg tiszaföldváron lakik! Ha van itt vki tiszaföldvári, kérem írjon!
2009. ápr. 8. 18:10
Szia!Próbálj meg a bankszámlaszám alapján elindulni! Az első 8 karakterből ki lehet deríteni, hogy melyik banké. Ha ez megvan, menj be egy olyan bankba és kérdezd meg, hogy az adott számlaszám melyik fiókjukhoz tartozik, ez még nem banktitok. Így legalább nagyjából szűkülhet a kör.
15. Nicole01 (válaszként erre: 11. - Andee5)
2009. ápr. 8. 18:05
és ez mikor történt?hol lakik az ember?Kíváncsi vagyok,mert a párom is szokott netről vásárolni. Kb 2 hete talált egy hirdetést,kaposvári emberke nagyon gyorsan szerette volna eladni a telefonját,azt mondja utalja a pénzt neki,ő meg küldi a telót! remélem nem ebbe az emberbe botlottál bele!
14. mandella (válaszként erre: 11. - Andee5)
2009. ápr. 8. 17:57
hát mást nem tudok tanácsolni, mint hogy hívogasd folyamatosan
13. mandella (válaszként erre: 11. - Andee5)
2009. ápr. 8. 17:56

értem.

hát kínos helyzet, az már igaz.

12. Andee5
2009. ápr. 8. 17:56
Ráadásul az is kölcsön pénz volt...
11. Andee5
2009. ápr. 8. 17:55
Na szóval, ellopták a telefonom már 2 hónapja és most szándékozok venni egyet. Találtam az egyik apróhirdetési oldalon egy nagyon jó ajánlatot, minden megfelelt, csak a személyes találkát nem tudtuk összehozni, mert messzire lakunk egymástól. Nagyon nagy hülye voltam, de belementem abba, hogy elutalom neki a pénzt, és mikor ő megkapja, feladja a telefont. Az előbbi megtörtént, azt utóbbit már kitaláljátok. Sajnos nem jött a telefon hiába vártam, és ha hívom se veszi fel. Nem tudom, hogy most mit csináljak! Valahogy vissza kellene szereznem a pénzt! Segítsetek!
10. Andee5
2009. ápr. 8. 17:51
bankszámlaszám alapján biztos, de nem akarom belekeverni a rendőrséget, mert - tisztelet a kivételeknek- eddig semmilyen ügyben nem segítettek, meg akkor hónapokig is eltarthat.
9. mandella (válaszként erre: 8. - Mandella)
2009. ápr. 8. 17:50
a történetet nem meséled el? most már kíváncsi lenné rá - már ha nem titok
8. mandella (válaszként erre: 6. - Andee5)
2009. ápr. 8. 17:50
de figyi. ha tuti csaló, akkor esetleg a rendőrségre is mehetnél, ők hivatalbl talán ki tudnák nyomozni - bakszámla alapján tuti
7. mandella (válaszként erre: 5. - Andee5)
2009. ápr. 8. 17:49

na ezt mondtam


ha ez csaló, mondjuk akkor gondolom, nem vletlen, hoyg a számát titkosította

2009. ápr. 8. 17:49
Vagy esetleg ha valaki tudja, hogy bankszámlaszám alapján hogy lehet valakit lenyomozni, akkor azonnal írjon! Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm!
2009. ápr. 8. 17:41
Sajnos a tudakozókat már felhívtam, de mindenhol azt mondták, hogy nem létezik, vagy titkosított!
2009. ápr. 8. 17:40

Próbáld meg a nevét beírni így a googleba:

"XY" +város vagy tel szám


Hátha valami hirdetést adott már föl.


Küldd el nekem priviben az adatokat! :)

2009. ápr. 8. 17:39

hát ha le van tiltva a száma, akkor sztem sehogy


egyébként meg beírod a keresőbe az adott szolgáltató honlapján

2009. ápr. 8. 17:38
Tudom a telefonszámát, a nevét, meg "elvileg" a várost, ahol lakik, de pontos cím kellene! Aki tud, segítsen!
2009. ápr. 8. 17:37
Mobilszám alapján szeretnék valakit lenyomozni, hogy hol lakik! Hogyan tudom ezt megtenni? Kérlek segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook