Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan működik a mobilról indított parkolás? fórum

Hogyan működik a mobilról indított parkolás? (tudásbázis kérdés)


nov. 9. 15:22
Az igaz, hogy feláras, de ha nem tudod előre, meddig parkolsz ott, akkor sokkal jobb megoldás.
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - ,zumba)
nov. 9. 15:02
Csomagtól függően.
6. ,zumba (válaszként erre: 3. - Andi6020)
nov. 9. 14:54
Parkolási díjon túl még sms költség...nem vagyok fejőstehén.
5. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 14:53
Nem nevetlek ki, én is így cselekszem. Nem bánt, hogy maradinak titulálnak. A mondern módszert nem ismerem.
nov. 9. 14:24

Én nagyon szeretem, praktikus. A többiek már leírták :)

Azt nézd még meg, hogy melyik szolgáltatónál vagy és annak megfelelő számú telefonszámra indítsd. :)

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 14:19

Megbízhatónak megbízható. Kényelmi díj feláras.

Minden parkolóautomata tetején találsz egy telefonszámot, arra kell küldened egy SMS-t, amiben megírod a rendszámot. Majd újabb SMS-t kell küldened egy STOP szóval, azzal állítod le a parkolást. Figyelj, hogy ne felejtsd el leállítani.

2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 14:17
Megbízható. Leparkolsz, elküldöd az adott számra az sms-t a rendszámoddal, visszaír, hogy elindult a parkolásod. Mikor visszaérsz, ugyanígy küldöd az sms-t, hogy STOP, és visszaír, hogy leállt a parkolás. A havi telefonszámládon fognak látszódni a parkolásból származó összegek.
nov. 9. 14:05

Ne nevessetek ki , de én még mindig dobálom a pénzérméket a parkoló autómatába .

Megbízható a mobilról történő parkolás ?

Pontosan hogy is működik ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook