Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mobilinternet laptopon fórum

Mobilinternet laptopon (beszélgetős fórum)


12. badonyimariaeva (válaszként erre: 10. - Dori0005)
2010. aug. 23. 21:46
Mindenre használhatod, nagyon jó kis csomag!
11. badonyimariaeva (válaszként erre: 8. - Lisa65)
2010. aug. 23. 21:45

Én is ezt használom, mindig mikor úton vagyok.

Nagyon jó kis csomag, meg vagyok elégedve vele.

Igaz én csak egy két hétre kérem, mert mikor haza jövök, lemondom.

Nem kell az egész havit kifizetni, részarányosan küldik a számlát.

10. dori0005 (válaszként erre: 8. - Lisa65)
2010. aug. 23. 21:43
Ez a RelaxNet M díjcsomag? És rendesen működik a skype? Mert nekem leginkább arra kellene..
9. dori0005 (válaszként erre: 5. - 2ed619333f)
2010. aug. 23. 21:37

Szia!


És mi a csomag neve, amibe beléptél?

2010. aug. 23. 10:48

Legelőször nézd meg melyik szolgáltatónak milyen a lefedettsége azon a környéken ahol használni szeretnéd a mobilinternetet.

Én is azt használok, 3 gigásat és T-mobilosat. Nem drága a havidijja és mindent tudok vele használni. Azt hiszem 2990.Ft a havi dij. A sebessége is elég jó, tudok vele skypolni, letölteni, bármit! Olyan mint egy kis pendrive! Laptophoz és nagy géphez is ugyan úgy lehet használni.

2010. aug. 23. 09:02
Telenor, Internet Praktikum csomag.
2010. aug. 23. 08:33

Saját tapasztalaton a pannonos internettel, igaz nekem nem feltöltős. A lakásban nem tudom használni a laptoppal. Lehet, mert vastagok a falak, de nem tudom használni. Egy usb-hosszabbító kábellel egy kicsivel jobb, de akkor semmivel sem másabb, mint a vezetékes internet.

Feltöltős: van a vodanak is, meg van a pannonak is. jól meg kell nézni, mert valamelyik perc alapú, valamelyik forgalomalapú, és baromi sokba kerül.

2010. aug. 23. 08:23

Szia

Nekem a laptophoz vodafone-os van, igaz nem feltöltős, hanem havidíjas. Ezzel 4 gigát lehet használni, gyors is már. Ha pedig eléred a 4 gigát, akkor sem kezd el plusz költséget számolni, csak lelassitja a netet. A 4 giga azonban nekem mindig elég volt, igaz én ezen nem töltök le filmeket, játékokat stb.

Ennek 4 ezer a havidíja.

A pannonnak, vagy djuicenak van feltöltős netje.

2010. aug. 23. 08:08
Bár melyiket is választod, szolgáltató függő. Tehát akkor is valamelyik szolgáltatónál kell szerződést kötni, lehet az akár feltöltős is. Valóban létezik feltöltős is. de az adat forgalmi díj mindnél más. Havi díjas esetben is. Amit említettél, az nem kavarás, hanem az adat forgalmi díj más és a havi díj is más. Tehát érdemes alaposan körül nézni. sebesség is elég változó mindegyiknél. Viszont ne várj nagy sebességet egyiktől sem. Véleményem szerint az ilyen adatforgalmi számlázás nem igazán megfelelő, ha hamar el is használod. A korlátlan az már jobb. Akkor nem figyeli a forgalmat.
2010. aug. 23. 08:06

Szia!


Ha keveset netezel,akkor jó ez a feltöltős rendszerbe működő netezés.Mondjuk,ha emailezel valakivel vagy m.vipet,iwi.et nézel.


De van megadott havidíjas modem is,azt korlátlanul használhatod....

2010. aug. 23. 08:05

Szia


Létezik ilyen, t-mobilnál ezt vonalkapcsolt adatátvitelnek hívják, ez nagyon drága lenne.

Én azt javaslom, válassz egy olyan csomagot, amiben egy havidíj ellenében fix leforgalmazhatóságot kapsz, pl kezdetnek egy 2 gb-os csomag bôven jó.

T-nél dolgozom, most itthon vagyok a lányommal, úgyhogy hirtelen ennyit tudtam segíteni!


[link]

2010. aug. 23. 08:01

Sziasztok!


Nem értek ezekhez a dolgokhoz, de szükségem lenne netre a laptopomhoz. Egy ismerősöm azt mondta, hogy vannak már olyan stick-ek vagy modemek vagy mik, amik úgy néznek ki, mint egy pendrive, bedugom a laptopba, töltök rá pénzt, amennyit szeretnék, és addig netezek vele, amíg van rajta pénz. Ilyen tényleg létezik? Mert a Vodafonnál meg stb. meghatározott havidíjat kell fizetni, ráadásul nem értem a csomagjaikat, egyik csak böngészésre való, a másikkal meg videochatelni is lehet. Nem értem, hogy ez miért van, mert ha van mondjuk netem, és skype-olni akarok vki-vel, akkor tudok skype-olni, mert fel van telepítve a gépemre, net meg akkor lenne ugyebár..... Akkor mi a francot kavarnak?

Szóval hogy lehet megoldani, hogy ha veszek egy stick-et vagy modemet, fel tudjak rá tölteni pénzt és tudjak netezni? Akkor is kell vmilyen szolgáltatóhoz csatlakoznom? Tud vki ötletet adni? És amúgy ezekkel a stick-ekkel milyen a net? Lassú, vagy kb. olyan normális, és lehet olyan dolgokat csinálni vele, amit a sima asztali gépen is? Pl.: átküldöm a nyaralós képeimet másokanak..stb.

Válaszaitokat előre is köszönöm!


Egy hozzánemértő

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook