MMS (beszélgetős fórum)


14. zendegi (válaszként erre: 13. - Kataizsak)
2018. ápr. 12. 18:03

Sziasztok!


Mozog még valaki itt, errefelé? :-)

2016. márc. 5. 14:28
Sziasztok ,nincs véletlen valakinek mms cseppje elfekvőbe nagyon sürgős lenne.Az semm baj ha bontott bárhova elmegyek érte.
12. kokjuk
2015. jún. 6. 10:31

Szia zolyyy. Szeretnék veled beszélni privátba az MMS-használatáról egy üzenetet már küldtem privátba.

Üdv: Lajos

2014. nov. 30. 16:02

Régi a fórum de én is kíváncsi lennék az MMS csepekkel tapasztalatokra.

Csak olyan vélemény érdekel aki saját maga szedte. Mennyi ideig milyen cseppszámmal használtátok és milyen problémákra?

2013. ápr. 15. 20:21
Helló...csak annyit áruljatok el, milyen címről lehet rendelni MMS-t..szeretném a családot "ellátni"..hogy juthatok hozzá???:_):)
9. Cand Ida (válaszként erre: 8. - Cullinan)
2010. nov. 11. 19:08
Bizony, ha nem megflelő körültekintéssel szedi az ember, s nem tart szünetet, akkor felborítja az ionháztartást. Nagyon körültekintően szabad csak szedni, nem szabad túladagolni és szüneteket kell tartani, amikor az ember feltölti magát antioxidánsokkal. Én 2 hétnél tovább nem is merem szedni és 2 hét szünet...de inkább csak kezdem újra, ha egy vírus jön. Nekem is borított egy kicsit, szerencsére a szervezetem minden rezdülését érzem, s így nem lett gond belőle. Állítólag kiszáradást okozhat...nekem vizet tartott vissza, de ez is épp úgy az elektrolit borulás. Tehát csak óvatosan! :)
8. cullinan (válaszként erre: 6. - Cand Ida)
2010. nov. 5. 11:14
Most hallopttam, hogy betiltották a szert, mert ártalmas az egészségre!!
2010. szept. 13. 10:13

MMS hivatalos oldala, de sajnos csak angolul és franciául.


[link]

2010. aug. 26. 12:21

Én fogyasztom és több ismerősöm is...jók a tapasztalatok.

Ezen a két oldalon utána tudsz nézni és ha van kérdésed, akkor szívesen válaszolok. Feltéve, ha tudok :)


[link]


[link]

5. cullinan (válaszként erre: 4. - Cand Ida)
2010. aug. 25. 22:03

na, örülök, hogy végre valaki tudja miről beszélek!

a lányom javaslatára ittuk mi is, de talán végig nem is szedtem, egyszerüen mindig bennem volt, hogy mérget eszünk, és félve adtam a fiamnak is, tehét nem volt rendszeres.

Itt Mo.még nem igazán van kellő tapasztalat az eredményességéről, nem?

4. Cand Ida (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2010. aug. 20. 12:08
Igen, rengeteg tapasztalatom van! Állíthatom, hogy ez egy csodaszer és kivételetesen nem drága és nem mlm rendszerben működik a beszerzése. Nekem nagyot lendített az állapotomon és amint abbahagyom, érezhető 1 héten belül a változás, visszaesés. A bakteriumölő hatása valami csodálatos, s mióta ismerem elkerül az inflúenza is.
2010. márc. 1. 08:46
Ird be a google-ba ezt a nevet, és olvashatsz róla!
2010. márc. 1. 08:27
még nem is hallottam róla
2010. márc. 1. 08:16
Van esetleg valami tapasztalatotok az MMS(Miracle Minerál Solution) szedéséről?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook