Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel magyaráznátok? fórum

Mivel magyaráznátok? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 4. 15:53
Például a mondatod első részére én is gondoltam.
12. 00ac51559a (válaszként erre: 1. - Vigyorex6)
2011. júl. 4. 15:53
Hát írod,h úgy viselkedik mint aki mindent+akar tenni a közös jövő érdekében mármint a ffi. Hát ez elég erőltetően hangzik,nem természetes a ffi csak erőltetni akarja szerintem h működjön és ez a leges leg rosszabb lehet,mert a nő meg ki tenné magát ennek az egésznek és a gyerekek is sérülnének! Ha egy ilyen kapcsolatban nem biztosak az érzelmi dolgok akkor jobb ha bele se vágnak.Ha meg a ffit bántja jobban a dolog akkor azt jelenti,h szereti őket akkor miért is akar véget vetni a kapcsolatuknak? Nem igazán értem.
11. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 9. - Vigyorex6)
2011. júl. 4. 15:52
Ez még nem jelent semmit.
2011. júl. 4. 15:52
Nagy szinész a férfi.
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Agnik1)
2011. júl. 4. 15:51
Az exfeleségnek van párja, akivel együtt él. Jelenleg valahol Timbuktuban nyaralnak. Ennyit tudok.
8. korteforma (válaszként erre: 1. - Vigyorex6)
2011. júl. 4. 15:51
Az összhang lehet, hogy csak annak látszott. A miértekre nehéz magyarázatot találni, sokszor saját magunk is nehezen értjük meg, egy-egy helyzetben miért érzünk úgy, ahogy.
7. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Vigyorex6)
2011. júl. 4. 15:51

A srác szégyelli magát a csaj elött-szerintem, de az érzései elmultak.

Engedd el békében a szívedben, minden cirkusz nélkül. Van amikor két ember útja különválik, és ezt tiszteletben kell tartani(még ha nagyon fáj is), ha valaha éreztél irányában.

2011. júl. 4. 15:49

Ha egy rossz hallywoodi forgatóköny eleje lenne, akkor azt mondanám, a pasi azért szakít, mert megtudta, hogy halálos beteg és nem akarja, hogy a nö végigaszisztálja a haldoklását.

A másik verzió, hogy ennyi elég volt neki a kapcsolatból.

Más ötletem egyenlöre nincs...

2011. júl. 4. 15:49
Érdekes!Valamit nem mer beismerni.
4. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Vigyorex6)
2011. júl. 4. 15:46
Valakit megismert, vagy visszatért a régi családjához és nincs képe egyenesen megmondani a dolgokat.Tömören.
3. d03b00041d (válaszként erre: 1. - Vigyorex6)
2011. júl. 4. 15:46
ész érvekkel hozott meg egy döntést.
2011. júl. 4. 15:44
Esetleg kibékült a volt feleségével???
2011. júl. 4. 15:43

Próbálom összegezni a dolgot.

Egy negyvenes nő ismerősömről van szó. Próbálom megérteni a miérteket és segíteni neki. Bennem is vannak válaszok, de az érzelmi elfogultságom miatt nem tudok jól látom-e a dolgokat.

Tehát a nőről: Negyvenes, egy főiskolás korú gyerekkel. Önálló háztartással, egyedül neveli a fiát, az apa meghalt.

A férfiról: Egyedül él. Elvált. Két fiatalabb gyerek, mint a nőé, akik külön élnek tőle. Hasonló idős, mint a nő.

A kapcsolatról: Összhang. Családi programok, az elejétől publikus. A férfi láthatóan próbál részt venni a nő életében. Segít a családi ház rendben tartásában, a nő gyerekét is ösztönzi a mindenkori jó útra. Úgy viselkedik, mint aki valóban mindent megakar tenni a közös jövő érdekében.

A jelen: A férfi egyik nap beállít a nőhöz és közli, hogy legyen vége mindennek, de hajnalig ottmarad, beszélgetnek, sírnak mindketten, és látszólag jobban megviseli őt, hogy ezt kell tegye, mint a nőt.

Kérdésem a címben.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook