Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel magyaráznátok? fórum

Mivel magyaráznátok? (beszélgetős fórum)


1 2
43. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 41. - 00ac51559a)
2011. júl. 5. 13:10
Nem megsértődni kell, hanem érthetően tisztán fogalmazni.
42. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 41. - 00ac51559a)
2011. júl. 5. 12:39
Neharagudj nem akarlak megbántani, de a gondolataid kuszák, értelmetlenek és követhetetlenek. Szedd egy kicsit össze magad.Ráadásul csak mondod mondod a magadét, és értelmetlen..
41. 00ac51559a (válaszként erre: 33. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 5. 12:33

Még egy pár gondolat ezzel kapcsolatban.Azt mondjáto

k,h kérdezzen a nő rá a srácnál nyíltan amire a nő

gondol,h esetleg úgy van!? Szerintem ezt a témát egyik félnek sem kell erőltetni nem kell erről az

elején beszélni, csak szerintem ha simán meg történt volna az első együttlétük akkor már onnan

sokkal könnyebb lett volna előhozakodni esetleg a

gondjával ami nyomasztotta és el mesélhette volna.

Ami szerintem nem is akkora gond nincs ebben semmi

.Továbbra is így gondolom. DE most már az a baj

h a ffi ennyi időt engedett ennek az egésznek

és a nő mai napig úgy érzi,h át lett verve.Mert a

ffi sosem vállalta önmagát.Így tu kép a nő mai napig nem is biztos magában,h kivel is folytatta

ennyi időn át ezt az egésze.Ezért a nőnek ha hinni

lehet a ffinek!?? Le kell magában azt a tényt sakkoznia,h a ffinek tu kép,csúnyán fogom fogalmazni de egy próba babára van szüksége a nő

személyében. Most már a nő érti miért is voltak csak pár sorosak a mondatai,gondolatai a ffinek a nő irányában.Mivel ennyi idő elteltével már a nőnek nem ilyen egyszerű,mert nagyon is közel engedte magához ezt a ffit érzelmileg.Ez az amit a

ffinek nem kellett volna meg engednie,h így ezzé alakuljon. Szóval úgy gondolom igen legyen egy kis idő még közöttük....míg ezt a nő magában el rendezi és ha úgy van akkor majd a nő keresni fogja ezt a ffit.De ha közben esetleg meg ismerkedik valaki kedves lánnyal akkor próbálja meg vele.Hátha vele egyszerűbb lesz neki mint velem. Sose fogom őt el felejteni.

40. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 39. - Vigyorex6)
2011. júl. 5. 10:07
drukkolok:)
39. Vigyorex6 (válaszként erre: 38. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 5. 10:04
Nem, de nemsokára beszélgetünk...
38. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 37. - Vigyorex6)
2011. júl. 5. 10:03
Mi ujság? Sikerült kibogoznod a történetet?
37. Vigyorex6 (válaszként erre: 34. - 00ac51559a)
2011. júl. 5. 09:17

Neki egy fősulis gyereke van. Nagyon okos fiú. Egészen felnőtt gondolkodással. Szeretné, hogy valaki oldalán boldog legyen az anyja.

A férfi részt nem ismerem.

36. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 34. - 00ac51559a)
2011. júl. 4. 22:48
Te vagy a történetben szereplő hölgy?
2011. júl. 4. 22:41

Még annyi,h a ffinak jobban fájt? Mi vajon? Nem.A nő volt ebben a történetben az aki rá lett szedve

mert szerintem a ffi kihasználta a nőnek az érzelmeit vagyis pont erre hajtott h ez így legyen.

Mert igen a nőnek lettek de ezt ő jól tudta. és most talán hálásnak kellene lennie ennek a nőnek,h ennyi idő után ez megint csak így derült ki. Köszönöm.

2011. júl. 4. 22:14

Sziasztok! Vissza jöttem kicsit de nem maradok sokáig. Nincs semmi gond. Ami hozzászólást tettem korábban lehet kicsit elkapkodtam. Mert vissza kanyarodva a történethez. Az anyukának ezt a kapcsolatfélét lehet ám okosan is csinálni mert a

gyerekeket egyáltalán nem kell ilyesmibe be vonni!

legalább is én ezt csinálnám főleg ha kezdetleges a dolog be se mutatnám neki egy jó darabig amig nem tisztázódik le h hova is fejlődik a története 2 embernek!!Ha csak a történet arról szól,h 2ember

csak a testiségben tud osztozni egymással akkor itt egy v. több gyereknek miért is kellene szerepelnie?? Csak úgy gondolom ez a ffi jól csőbe húzhatta esetleg ezt a nőt mert szerintem

már a közepén a dolgoknak el kellett volna neki mondania az igazat,h mit is titkol bármi legyen is az!!Őszintén,h a nő is tisztán lásson!!! És itt érzem azt,h ez nem volt a nővel ferrrr!!!!Rengeteg idő el telhetett a kettejük nevezzük akárminek ami közöttük volt.és ez volt a legnagyobb hiba amit a ffi elkövethetett a nővel szemben. És már lehet a nő se bánná ha igen úgy végződne ez a történet,h hagy mindenki mindenkit menni a saját útján tovább és el válnak végleg...

És el is engedik egymást úgy igazán....Ennek a nőnek szerintem pont nem kellett volna a ffinek titkolnia semmit.Ez a nő nem olyan lehetett szerintem.DE a ffi lehet rosszul ítélte őt meg az első pillanattól kezdve.

33. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 32. - Vigyorex6)
2011. júl. 4. 16:20
Szerintem nyílegyenesen kérdezzen rá a srácnál.Nem kétértelműsködve, hanem egyenesen.Szóból ért az ember.Az igazsághoz joga van a másik félnek c.fejezettel.
32. Vigyorex6 (válaszként erre: 31. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 4. 16:16
Ha magyarázat nélkül sem volt hiszti, akkor azt gondolom, hogy valós indokkal sem lenne.
31. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 27. - Kisj)
2011. júl. 4. 16:13

De vajon a másik megértenée, vagy cirkusz, ordibálás és egyebek lennének?hm?


Nem mindenki tud intelligens maradni egy ilyen helyzetben.Önuralmat gyakorolni.Megérteni a másik álláspontját.

A nők (némely pasi is) jórésze ilyenkor hisztgériázik és örjöng, könyörög.Pedig csak el kéne fogadni a másik álláspontját és emelt fővel a másikat útjára engedni-ha az menni akar.

30. fehér csoki (válaszként erre: 20. - Klarika5)
2011. júl. 4. 16:13
Szerintem is!
29. Farika
2011. júl. 4. 16:12
na akkor melyik legyen, mondja vagy ne mondja?
28. klarika5 (válaszként erre: 24. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 4. 16:11

Hát, mégis van olyan szitu, mikor az ember inkább elhallgatja az igazságot.

Mondd az igazat, mondd a kellemeset!

De nem mondd az igazat, ha kellemetlen,

s ne mondd a kellemest, ha nem igaz!

27. kisj (válaszként erre: 25. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 4. 16:11
Ha valaki tényleg normálisan akar befejezni egy kapcsolatot, akkor az merje elmondani azt is, hogy miért teszi.
2011. júl. 4. 16:08

Valamelyik e heti bulvárban van egy cikk: szerelem, megértés, boldogság. A srác nett, tiszta, parfümös...de van időnként egy biz. szaga. Ilyenkor a lányt elkapja az undor, majdnem kiszalad ..hát rókázni. Mindenki esküvőre készül, de a lány nem tudja, mit tegyen. Azon jár az esze, hogy ha lenne egy közös gyermekük, s olyan szaga lenne, mint az apjának, a gyerekét is megutálná.

Na szóval lehet, van a hölgyben valami, amit eddig tudott tolerálni,de most már nem...

25. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 18. - Kisj)
2011. júl. 4. 16:08

"Nem lehet túl erős jellem. "


Miért kell egy embert igy jellemezni, ha az beakar egy adott kapcsolatot fejezni? normálisan, minden cirkusz nélkül? Miért nem lehet tudomásul venni a dolgokat, úgy, hogy egy rossz szót se szólni a másik emberre? intelligens módón?

24. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 20. - Klarika5)
2011. júl. 4. 16:06
Pont ezt mondtam én is.Csak nyilegyenes őszinteséggel lehet ezt kezelni. Másképpen nem.És elengedni azt aki menni akar.
23. Farika
2011. júl. 4. 16:06
a tippekből pedig egy jó kis forgatókönyv keveredik..........
22. Vigyorex6 (válaszként erre: 18. - Kisj)
2011. júl. 4. 16:05

Nem akartam felsorakoztatni a saját érveimet, de ez volt a második az új nő után, ami eszembe jutott.

A külsőségek nem tudom mit takarnak. Én úgy ismertem meg a férfit, aki borzasztó céltudatos, aki már-már nem tűr ellentmondást, de emellett intelligens, igenis érző. Amolyan oroszlán típusú.

Most mégis úgy érzem, ahogy Te, hogy titkol valamit.

21. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 17. - Vigyorex6)
2011. júl. 4. 16:04
Talán ha egyenesen a csaj-nyilegyenesen rákérdez a srácnál. Nem utalgat stb. a dolgokra akkor megkapja a választ szerintem.
2011. júl. 4. 16:02

Egy ilyen kapcsolat megérdemelné az őszinteséget.

-belépett egy 3.?

-valaki bogarat ültetett a fülébe a nővel kapcsolatosan?

-nem ilyen társra vágyik?

-egyre erősebb lett a kötelék, a hölgy elbízta magát, s van valami a viselkedésében,ami miatt a férfi nem akar tovább lépni?

De a biztos sose fáj annyira, mint a bizonytalanban örlődni.

19. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 10. - Nzs2001)
2011. júl. 4. 16:02
Nem szinész a pasi szerintem, csak szeretné normálisan a lehető legkevesebb fájdalommal befejezni, amit be akar.
18. kisj
2011. júl. 4. 16:01

Talán a pasi gyerekei beleszóltak a papa párválasztásába?

A pasi valamit titkol. Nem lehet túl erős jellem.

17. Vigyorex6 (válaszként erre: 15. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 4. 16:01
Én sem látok bele teljesen, mert nem rólam van szó, viszont ma kaptam a telefont és nem térek napirendre. Annyira örültem nekik. Megyek hozzá beszélgetni, hátha könnyebb, ha valaki meghallgatja, de csak ismétlem magam folyton: nem értem.
16. Vigyorex6 (válaszként erre: 12. - 00ac51559a)
2011. júl. 4. 15:59

A próbál megtenni mindent dolgot úgy értem, hogy például, ha én valakivel nem tervezek komolyan, akkor csak összejárogatok vele. Szex, kis duma, szórakozás...stb, de biztos nem fogok nekiállni kitakarítani a pasi lakását. Ellenben a férfi a nőnél teljesen otthonosan mozgott és úgy segédkezett, mint aki ott lakik, próbálta ellátni a munkák férfi részét.

Ezért fura nekem, hogy ennyire bántja a férfit és mégis kiszállt.

15. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 13. - Vigyorex6)
2011. júl. 4. 15:56

De az is lehet, hogy elmultak az érzései. Ezt nem lehet tudni. Ezt csak az tudja, aki benne van.


Mondhatám azt is, hogytéged félt önmagától, de ezt csak akkor ha kialakuló szeretői kapcsolatban lennétek, és esetleg úgy lépett volna vissza. De azt irtad, hogy felvállalt kapcsolatban gyakorlatilag szinte együtt éltetek. És ez más, mint egy induló kapcsolatbéli visszalépés.Amikor az egyik egyedülálló, a másik családos...

14. 00ac51559a (válaszként erre: 10. - Nzs2001)
2011. júl. 4. 15:54
nem szinész csak nem őszinte!!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook