Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel lehet hosszabb időre megszédíteni egy olyan férfit, aki nem igazán akar házasságot? fórum

Mivel lehet hosszabb időre megszédíteni egy olyan férfit, aki nem igazán akar házasságot? (beszélgetős fórum)

1 2
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. febr. 23. 19:40
Jelenleg haragszik rám, mert azt állítja, hogy játszottam vele. Az igazság az, hogy bizonytalan voltam vele kapcsolatban, mert elég sokmindent beszéltek róla, ami eléggé összezavart. Megkaptam tőle, hogy ő azt hitte, hogy nem olyan vagyok, mint a többi nő, mégis csak szórakozok vele. Amikor meg meg akartam magyarázni, hogy mi a helyzet, azt mondta, hogy nem kell neki magyarázkodjak, nem muszáj vele beszéljek, ha nem akarok.
5. idl367 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 23. 19:35

Kemény dió. Szinte lehetetlen..

Bár ha melletted megtalalja magát akkor bármi megtörténhet.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 23. 19:34
Az eszeddel varázsold el valahogy.
2021. febr. 23. 19:19
Miért is? Nem akar házasságot, megmondta, hogy ő soha nem fog megnősülni, szereti a szabadságot, ezért 40 éves kora ellenére talán egy komoly kapcsolata se volt.
2021. febr. 23. 19:06
Kicsit ellentmondásos a cím a nyitó hsz-val
2021. febr. 23. 19:05
Nagyon sok kapcsolata volt a szóban forgó férfinek, viszont nem tartottak pár hónapnál tovább. Én se úgy indulnék neki az egésznek, hogy házasság, mert nem az a férfi, akivel el tudnám képzelni magamat öregen, viszont szeretném jól érezni magam vele, de nem tudom, hogy egy amolyan agglegényt, aki szereti a szabadságot, ugyanakkor ha van valakije, akkor túl féltékeny típus hogy lehetne pár éjszakánál többre megfogni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook